X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Ja odpuściłam bieganie, to sa duże wstrząsy. Mój lekarz tez powiedział ze biegi raczej sa niezalecane w ciąży.

    To ciekawe, bo w tej mojej ksiazce bylo, ze spoko, mozna biegac. Zwlaszcza, ze ja biegalam wczesniej i dla ciala to nic nowego (bialam nawet polmaratony), choc to nie w tym roku.
    Moze rzeczywiście się wstrzymam do czasu wizyty u lekarza, choc tez w ksiazce podkreslali,ze ruch jest bardzo, bardzo wazny. No ale to moze jutro czy pojutrze sie wybiore na jakis dluzszy spacero-marsz.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mysle ze nie ma co sie wstrzymywac jesli nic sie nie dzieje, dziecko czy tez zarodek odkad bedzie mialo blednik sie przyzwyczaja, moja znajoma ktora w maratonach biegala to biegala w ciazy do 6 miesiaca (potem zrobila sie tak gruba ze nie dawala wiecej rady-30kg przytyla) i jej lekarz powiedzial ze jesli caly czas biega to dla organizmu jest to zle odstawic bo nie dosc ze zaczniesz magazynowac wode i tluszcz to jak bedziesz chciala potem zaczac znowu to dla dziecko moze byc to za duzy szok bo nie przyzwyczajone...

    ale co lekarz to opinia :D

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja w tym roku bardzo malo biegalam, neistety, za duzo się działo. Więc pewnie szoku organizm nie dostanie. Po ostatnim bieganiu nic sie nie dzialo i teraz tez nie. Do wizyty u lekarza tylko tydzień, więc zobaczę, moze się przerzucę na marsz.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wiesz twoje jeszcze nie rozpoznaje czy jest nna gorze czy na dole :P Wiec jeszcze chwilka,chodzi bardziej o takie gdzie zaczynaja biegac po pierwszym trymestrze to wtedy dla organizmu ktory juz od 2 miesiecy pracuje inaczej to moze byc szok i wysilek, ja w 6 tygodniu strasznie zaczelam sie meczyc na rowerz mimo ze trasa ta sama i nie daleko jezdzlam to dostawalam takiej zadyszki i ciezko mi bylo strasznie...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już pisałam kiedyś, że mimo aktywności fizycznej przed ciążą, to do wizyty u lekarza wstrzymałam się z tym, bo chciałam mieć pewność czy w środku wszystko ok, dostałam zielone światło więc wróciłam do ćwiczeń :), ale teraz przez te gorączki znów odpuściłam, bo upał + wysiłek większy powodowały lekkie bóle brzucha i kilka razy beżowy śluz, czekam aż troszkę ulży z pogodą :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S mój lekarz się wręcz cieszył, że chcę dalej ćwiczyć :D, powiedział że to rzadko spotykane, bo większość ciężarnych na siebie chucha i dmucha i z kanapy by nei wstawały, no ja też na siebie uważam, ale bez przesady, ćwiczenia i aktywność fizyczna wzmacniają m.in gorset mięśniowy pleców a na dalszy etap to będzie idealnie :).

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wiadomo :) ja gdyby nie te omdlenia ostatnio to na rower bym wczoraj weszla skoro upalow nie ma... noo ale chyba do wizyty to jeszcze poczekam, chyba ze cisnieni wroci mi do normy

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrociwszy, nic mi sie nie chce. spotkalam ta moja kumpele co dla niej ten kocyk i kurde byla u gina i jutro idzie na usg do szpitala i jak beda miejsca to ma tam zostac a kiocyk do odebrania dopiero w srode a ja jej chcialam dac przed narodzinami! ze tez akurat teraz ta babka od kocykow poszla na urlop :/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, jakos tak mokro dzis, ale sluz woda (czyli zaznaczyc wodnisty?) i taki bialawy, chyba owu sie zbliza a ja nie mam testow owu zeby sprawdzic szyjka dzisiaj i wczoraj wieczorem otwarta i bardzo wysoko, czyli chyba dobrze nie?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaznaczyla Wodnisty :) Jesli jak woda, i ja bym powiedziala ze owulacja mogla miec miejsce juz ale to nie wiadomo :D

    A co do kocyka noo to nic nie poradzisz czasem tak bywa.

    JA za to dalej was zamecze... wybor wozka to najgorsza rzecz dla przyszlej matki... mam juz liste ktore chce obejrzec ale przekonal mnie jeden jedyny... ktory kosztuje 2 razy wiecej niz chcialam wydac... i w sumie nie wiem co zrobie jesli on mnie zauroczy tez na zywo... ma takie rzeczy na ktorych mega mi zalezy... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a na czym dokładnie Ci zależy :)?

    Ja co prawda wózek dostałam, był starego typu i ciężkawy, ale błoto i śnieg były mu niestraszne :D Gdybym go nie dostała, kupowalibyśmy chyba Baby Design Sprint+, bo był na pierwszym miejscu w kategorii lekkości ;)
    Z tej firmy mieliśmy fotelik początkowy i dobrze się sprawował, potem kupiliśmy fotelik 9-36 i już prawie 3 lata z nim jeździmy :)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no ciri, ovu juz raczej nie, najwczesniej mialam 15dc dzisiaj dopiero 10 ty temp 36,06 (goraca baba ze mnie haha) do tego 14dni fl to wyszedlby cykl 24 dniowy a w to juz na pewno nie uwierze przy srednich cyklach 33 dni:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia ja to nie wiem, ale jak otwarta szyjka to u mnie owu juz teraz natychmiast i szybko sie zamykala dlatego tak powiedzialam.

    D-dawna wymagania:
    -ma sie skladac do malych rozmiarow
    -lekki
    -na kazdy teren (na codzien miasto, weekendy wypady wszędzie :P)
    -duzy kosz na zakupy
    -najlepiej 2w1 lub 3w1

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obczaj sobie, co ma teraz BD w ofercie, czy na Allegro, czy w sklepach. Naprawdę mają porządne produkty, a że polska firma, to nie są aż takie drogie te rzeczy :)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ciekawe, moze u mnie ten proces trwa dluzej, kazda jest inna, dziekuje za zainteresowanie tak czy siak:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam ale jakos mnie nie przekonuja, jest cos ich na mojej liscie do obejrzenia ale wrazenia nie zrobily.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    no ciekawe, moze u mnie ten proces trwa dluzej, kazda jest inna, dziekuje za zainteresowanie tak czy siak:D
    Noo ja jak mam wieczorem otwarta to wieczorem albo rano mam owulacje :D

    ostatnio tak mialam tylko wyjatkowo rano szyjka spadla bardzo nisko i podczas seksu mega bolalo. Ale dziecko wyszlo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, jasne :) Musi być jak facet, mieć "to coś" :D

    Ja pewnie, jak dojdzie co do czego, kupię używkę na jakimś olx'ie ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez wlasnie taki plan mialam dopoki tego wozka nie znalazlam co mnie powalil na kolana a uzywki nie da sie kupic, bo model drugiej polowy 2014roku wiec jeszcze roku nie ma :P Ale moze do konca roku ktos bedzie sprzedawal :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewykluczone :) Albo po zimie, jak przestaną być potrzebne wielkie koła i ludzie zrobią to, co zazwyczaj robią po roku albo max dwóch - kupią małą, składaną spacerówkę, którą da się zmieścić wszędzie ;)

‹‹ 466 467 468 469 470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ