X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo słusznie Iriss!

    Moja mama miala brata w wieku 21, mnie 24. Ja swój wiek uważam za optymalny ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co ja tyle lat w swojej pracy siedzialam i lubilam ja chcialam ciaze tu przepracowac. Fajni ludzie i w ogole. Teraz siedze na l4 i w ogole za nimi nie tesknie. Chyba ostatnio juz z nich wyroslam. Druga rzecz nie ma szans rozwoju. Juz jestem za stara na siedzenie w miejscu gdzie zarabiam grosze i od lat robie to samo a nawet na cv nie mozna tego wpisac bo wstyd... Naprawde za zadne skarby swiata nie chcialabym wrocic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss a jak brzuszek, wystaje?:)
    To moja mama to hit spośród Was najmłodszego brata urodziła w wieku 41 lat.

    M@linka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej brzuszek zdjecia nie zrobilam w tym tygodniu ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A wiecie co ja tyle lat w swojej pracy siedzialam i lubilam ja chcialam ciaze tu przepracowac. Fajni ludzie i w ogole. Teraz siedze na l4 i w ogole za nimi nie tesknie. Chyba ostatnio juz z nich wyroslam. Druga rzecz nie ma szans rozwoju. Juz jestem za stara na siedzenie w miejscu gdzie zarabiam grosze i od lat robie to samo a nawet na cv nie mozna tego wpisac bo wstyd... Naprawde za zadne skarby swiata nie chcialabym wrocic...

    Ciri i po ciąży możesz zrobić nowy start, na macierzyńskim będziesz miała dużo czasu by poszukać tego co chcesz robić!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale najgorsze jest to ze ja nie wiem ;p mam 3 zawody i nie wiem ;) ale i tak za miesiac firme zakladam wiec wiesz chyba zajme sie rodzeniem dzieci bo jak sie uda to szybko chcemy drugie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie ma innej metody jak popróbować różnych zajęć i stwierdzić w czym się najlepiej czujemy. Jak Ty możesz mieć, aż 3 zawody - przecież masz 25 lat jak żeś to zrobiła?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja mam 3 szkoly policealne:P zaczelam raz studia i sie wkurwilam ze nic sie tam nie naucze bo na kosmetologi przez pol roku nie dotknelam nikogo tylko uczylam sie o fizyce kwantowej :P Wiec mam 3 szkoly 2 letnie policealne, zakonczone egzmianami zawodowymi panstowymy ale dwie szkoly robilam rownoleglee i jeszcze pracowalam :D

    nawet nie wiem jak ja na to sile mialam, rano praca, wieczorem szkola, weekend szkola... masakra...

    Najgorsze w tym wszystkim jest to ze ja te zawody wybierala bo mnie to rajcowalo i bylam w tym dobra, ale mnie sie wszystko za szybko nudzi :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobnie pracowałam na pełen etat, sstudiowałam dziennie i jeszcze chciało mi się na języki chodzić. A teraz wracam z pracy i padam;)
    Ciri dobrze zrobiłaś, teraz zawód w kieszeni to jest coś, a nie studia, po których nic się nie umie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dlatego tak zrobilam a bedac na praktykach w przychodniu usluszalam ze chetniej przyjmuja wlasnie po szkolach policealnuch i najwyzej pozniej proponuja zeby zaocznie sobie zrobili studia niz gdy trzeba wszystkiego od podstaw uczyc. ale minus oczywiscie jest taki ze doswiadczenie nie mam.

    Ja to jezykow nie umiem, niestety nie na moj umysl zawsze byl z tym problem i w koncu sie poddalam, po jesli w szkole poswiecalam codziennie po 2 godziny na nauke a zagrozenie mialam zawsze z jezykow i wiedzialam ze nie umiem tego to w koncu olalam... moja glowa nie jest na to przygotowana a wielu probowalo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 22:01

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja miałam podobnie pracowałam na pełen etat, sstudiowałam dziennie i jeszcze chciało mi się na języki chodzić. A teraz wracam z pracy i padam;)
    Ciri dobrze zrobiłaś, teraz zawód w kieszeni to jest coś, a nie studia, po których nic się nie umie.

    magdziula ja sie nie zgodze, ja jestem po studiach dzieki ktorym umiem jezk i pracuje jako nauczycielka. po prostu trzeba wiedziec jakie studia wybrac ^^

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale pytanie czy w Twoim zainteresowaniu sa dane studia :P bo u mnie to problem byl taki ze nawet nie ma takich studiow :D a nie pojde na cokolwiek byle tylko mieć tytul :P Ja nie z tych

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie sie pokrywalo akurat.

    malz wrocil i idziemy spac bo malo bardzo spalismy dzis.

    dobranoc :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ... spac nie moge.

    Dzis ide na badnaia bo skier dostalam z glukozą blehh

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam skończone dwa kierunki studiów i chwała za to, że pracuję zgodnie z tym, czego się uczyłam :D, trudno było, bo w zeszłym roku miałam 3 m-ce bez pracy i szukając czegoś zapierałam się nogami i rękami od pracy np w sklepie -nie ujmując nikomu, praca jak każda, ale po administracji i zarządzaniu to chciałam się rozwijać w tym kierunku i udało się :D.
    Ciri ja Cię rozumiem, 4 lata pracowałam na umowę zlecenie i to była taka praca, którą podłapałam w wieku 21-22 lat i było ok jak latałam na balety, chciałam mieć na swoje wydatki i nie obchodziło mnie że umowa o prace to jednak coś innego i lepszego. Ale jak poznałam obecnego męża i zaczęłam myśleć normalnie ;) bo mieliśmy razem zamieszkać, to zaczęłam rozglądać się za inna pracą i znalazłam na umowę o pracę, nie było to coś super, ale od czegoś trza było zacząć :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Czy duphaston może opóźnić @ skoro zawsze miałam punktualnie juz od jakiegoś czasu ? Czy to nie ma wpływu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dokladnie. Ja tez w pewnym momencie szukalam czegokolwiek byle by na umowe o prace. Bo w moim zawodzie to 2 lata szukalam i nic... Noo ale mam nadzieje ze jak dzieciaki wychowam zaczne sie rozwijac ;p bo ja w swojej pracy od 18roku zycia siedze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z wielu .... wrote:
    Witam :)
    Czy duphaston może opóźnić @ skoro zawsze miałam punktualnie juz od jakiegoś czasu ? Czy to nie ma wpływu ?
    Tak moze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Ja też pracuję zgodnie z kierunkiem studiów, ale szczerze mówiąc nie wiem czy 19latkowie powinni decydować o sowjej przyszłośsci ;);)

    Jakiś czas temu chciałam się przekwalifikować, skończyć studia... położnicze, ale jest mega dziura w systemie związana z maturami i nie mialam tkaiej możliwości (nie mogłam zdawac ani nowej matury, ani pisac egzmainow wstepnych). PEwnie gdybym pisala jakies pisma do rektorów. to by mi pozwolili, ale podcięło mi to skrzydełka i mi się odechciało. A szkoda, bo uważam to za jeden z piękniejszych zawodów. Może jak urodzę dziecko to wkręcę się w klimaty douli czy doradztwa laktacyjnego...


    A z rzeczy ovufriendowych - ja nadal mierzę temperaturę i od kilu dni mi rośnie, co w sumie jest chyba dobrym znakiem, jak sadzicie? TO znaczy, ze progesteron rosnie, a o to chyba chodzi w ciazy? z 36,77 skoczylo na 36,80, dzis 36,84.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 08:11

    Jedna z wielu ...., M@linka lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 464 465 466 467 468 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ