X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli bedzie dobrze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah to mnie zaskoczyłaś;) dorobisz, dorobisz się. Ja też na razie trawię kwoty, bo liczyliśmy z mężem, że raty będą jednak niższe. Ciężko się teraz rusza w życie. Pamiętam jak mama mówiła jak to można było kiedyś dom wybudować za pieniądze z wesela, albo dostawało się mieszkania za grosze. A teraz? Kredyt na 30 lat.

    Niunqa to bardzo dobra wiadomość!

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdziulla Ciri jest rocznik 90, ja tez, za parenascie dni stuknie mi cwiercwiecze, ja piernicze:D ale leci!

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci robią dzieci :P

    Mi tu zegar biologiczny tyka prawie jak bomba;)

    AnnaKliwijska, M@linka lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    magdziulla Ciri jest rocznik 90, ja tez, za parenascie dni stuknie mi cwiercwiecze, ja piernicze:D ale leci!
    A to Wy młode jeszcze, mleko pod nosem macie;);) hehe;);) ja mam akt urodzenia z PRLu;)
    Serio coś mi weszło w pamięć, że Ciri ma 22lata:)
    To Wy jeszcze jak ja jesteście zdrowy rocznik, nieskażony Internetem;);)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 20:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak tak choc ojciec informatyk to wiesz juz tak rozowo nie bylo choc zawsze i tak wolalam latac po podworku :)

    Noo ja to w grudniu koncze bo jestem sama koncowka, ale to tez juz zaraz :P Ja to pozno bede rodzic bo moja mam urodzila mnie 19 grudnia a 30 sama konczyla dopiero 20 lat :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 20:42

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...doczytalam;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 20:40

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo 19 grudnia :D ja zimowe dziecie jestem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo tak tak choc ojciec informatyk to wiesz juz tak rozowo nie bylo choc zawsze i tak wolalam latac po podworku :)

    Noo ja to w grudniu koncze bo jestem sama koncowka, ale to tez juz zaraz :P Ja to pozno bede rodzic bo moja mam urodzila mnie 19 grudnia a 29 sama konczyla dopiero 20 lat :P

    Teraz szczerze uważam, że tak najlepiej. Wpaść młodo, odchować i układać sobie życie.Moja mama miała 27 lat gdy pierwsze rodziła jak na tamte czasy, bardzo późno, jeszcze chwila i ją dogonię wiekiem.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo 19 grudnia :D ja zimowe dziecie jestem :D
    Pisalas ze sama koncowka grudnia

    Końcówka to jesyem ja z 30;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Dzieci robią dzieci :P

    Mi tu zegar biologiczny tyka prawie jak bomba;)
    Baronowa, a Ty ile masz Staruszko;P;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koncowka roku:P A i sprostowanie moja mama jest tez 30 GRUDNIA:) A moj byly jest 29 grudnia bo tam sie wczesniej walnelam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Teraz szczerze uważam, że tak najlepiej. Wpaść młodo, odchować i układać sobie życie.Moja mama miała 27 lat gdy pierwsze rodziła jak na tamte czasy, bardzo późno, jeszcze chwila i ją dogonię wiekiem.
    Moja nie wpadla bardzo chciala i sie starala :P A w wieku 27 urodzila ostatnie, mojego brata :P Wiec ja dla niej stara jestem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny coś dla Was - świetne:

    http://img2.stylowi.pl//images/items/o/201306/stylowi_pl_diy-zrob-to-sam_pomyslodawcypl-serwis-bardziej-kreatywny_8729900.jpg

    Teraz ja idę kąpu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam takie :D


    Wlasnie wybralam wozek po namowie mamy szukajac lekkiego... bo ja mala strasznie jestem... noo i zastanawia sie skad tyle kasy wezme... bo u nas malo popularny ale w rankingach stoi baaardzo wysoko a nie nalezy do tych najdrozszych tylko z tej lepszej polki ale na kupienie uzywanego nie ma szans... ;/

    Jeszcze obczaje go w sklepie stacjonarnym i pojade go obmacac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 20:56

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja mama urodzila mnie w wieku 27 lat a siostry oje w wieku 20 i 21 lat. obie moje siostry urodzily pierwsze dziecko w wieku 25. ja juz nie zdarze:/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama też 19, 22 i 33 z najmłodszym ;). A ja będę miała prawie 33 rodząc i jest mi z tym dobrze :D. Wewnętrznie czuję się na 20 haha :D
    Wiecie co, czuję się taka piękna w tej ciąży i wszyscy mi to powtarzają hehe

    Magdziulla, z tym kredytem na mieszkanie niestety mamy przesrane...żeby mieć własne mieszkanie, trzeba "podpisać pakt z diabłem" i płacić odsetek prawie tyle co kredytu :/. Nam już zostało "tylko" 26 lat do spłaty buhaha

    M@linka lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo a ja wygladam masakrycznie... Naprawde, i wszyscy jak mnie widza to mowia ze wygladam jak smierc, mam mega dolki, podbite oczy i pryszcze wszedzie...

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, u mnie cera idealna, skóra aksamitna, włosy i paznokcie bajka... ale żeby nie było różowo, jak wymioty i mdłości dopadły mnie od 6tc to do 12tc trzymały tak, że cały dzień byłam zmasakrowana, a teraz też mi sie zdarza - od ponad tygodnia mam wieczorem tulenie z klopem, nieraz taki hardcore że mąż sprawdza czy żyję jeszcze w łazience ;). Ale do pracy wróciłam, bo do wieczora czuję się ok :D, a w domu już świrowałam hehe - wszyscy się dziwią, że chcę pracować, ale co... mam pracę spokojną, bez stresu, mąż mnie wozi ;D, w pracy klima, wyposażona kuchnia to co sobie żałować będę ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo nie mozna miec wszystkiego :P U mnie masakra z cera... naprawde...

‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ