X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja wozek nie na duzych kolach ale na jakis nowych innowacyjnym systemi ni to pompowane ni to typowo gumowe, juz to w kilku innych wczesniejszych wozkach bylo wykorzystywane i sie sprawdzil... noo i jest mega lekki, wersja z gondola niecale 12kg a ze spacerowka 10,5kg

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. ja często mam najpierw wodnisty, który potem się przeradza w rozciągliy,a potem w białko jajka czyli właśnie akurat te kilka dni do Twojej potencjalnej owulacji :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Klaudia N. ja często mam najpierw wodnisty, który potem się przeradza w rozciągliy,a potem w białko jajka czyli właśnie akurat te kilka dni do Twojej potencjalnej owulacji :)

    dzieki!:) zapodalam sobie wiesiolka jeszcze paare tabletek co mi zostalo i wracam do kwasu, nie lubie brac tabletek bo wiecznie o0 nich zapominam:/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to po wiesiolku tak szybko bagienko moglo sie zaczac... a ja to zawsze sobie budzik na tabletki ustawiam, jak bylam na anty tez tak robilam bo inaczej to byla szansa ze zapomne

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo ja wozek nie na duzych kolach ale na jakis nowych innowacyjnym systemi ni to pompowane ni to typowo gumowe, juz to w kilku innych wczesniejszych wozkach bylo wykorzystywane i sie sprawdzil... noo i jest mega lekki, wersja z gondola niecale 12kg a ze spacerowka 10,5kg
    a który to taki fajny

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedzę teraz cały tydzień u mamy, bo jest po operacji,a tata wyjechał i jak się dzisiaj pokłóciłyśmy. Ja nie mogę, nigdy nie doprowadzę tego zarodka do takiego płaczu, jak mnie moja mama doprowadza. Ech, co zrobić.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh kazda matka tak czasem ma. ja mimo ze ze swoja jestem baaardzo blisko i w sumie po siostrze jest moja druga przyjaciolka to tez czasem jej sie tak zdarza ale najwazniejsze ze wiem z czego to wynika i ze mimo wszystko sie dogadujemy.

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wbrew wszystkiemu mam lepszy kontakt z teściową niż mamą ( wszyscy mieszkamy w 1 miescie) to i tak wiecej potrafie powiedziec teściowej...

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz nie mam mamy ale tez nie raz tak bylo ze sie ostro poklocilysmy ale ogolnie mialysmy dopbry kontakt. z tesciowa nie mialam jeszcze okazji sie poklocic chyba nie mam tyle odwagi. najgorzej ze juz ponad rok po slubie a ja nie umiem do niej mowic ani tesciowo ani tym bardziej mamo i czasami cos chce od niej i nie umiem sie wyslowic:/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ja do swojej po miesiacu znajomosci mowilam mamo... W koncu mieszkalam z nia i mnie przygarnela jak od ojca uciekalam ale nie mam z nia takiego kontaktu jak z mama. Ale nie powiem czuje sie z nia dobrze.

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2015, 11:32

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uch, Malinka, trzymaj się. Jutro będzie lepszy dzień!



    No, moja mama ma cholernie trudny charakter. Niestety. Czasami jest super, a czasami tak, ze mialabym ochote zerwac kontakty. Ciesze sie,ze mieszkamy w innych miastach - wtedy stosunki sa najlepsze, jak widzimy sie raz na jakis czas, na weekend.
    Tesciowa mnie totalnie nie akceptuje, a po slubie zerwala tez kontakt z wlasnym synem. Wiec oboje mamy szczescie do cudownych mamuś ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri to zazdroszcze tego braku oporow. ja jestem wstydliwa dosyc jezeli idzie op takie sprawy nie wiem czemu. juz babcia po mnie krzyczy ze powinnam jej mamo mowic i ze tesciowa pewnie chce bo zawsze corke chciala miec i w ogole ech ciezki temat. nawet unikam dzwonienia do niej bo musialabym zaczac od dzien dobry Pani Alinko.. ;/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oho albo mega pms ciazowy albo @. noo ale tak, po pierwsze za podwiazywanie namierzamy i kopiemy w tylek i zglaszamy do psychiatry jako osobe niepoczytalna.

    dwa jesli myslisz ze sie nie udalo, nie idz na bete bo to tylko dodatkowy stres.
    Kiedy masz termin @? jutro? siknij na tescior i tylko do tego sie ograniczaj przed odstawieniem luteiny, kolejna rzecz: KAZDEJ w koncu sie uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    ciri to zazdroszcze tego braku oporow. ja jestem wstydliwa dosyc jezeli idzie op takie sprawy nie wiem czemu. juz babcia po mnie krzyczy ze powinnam jej mamo mowic i ze tesciowa pewnie chce bo zawsze corke chciala miec i w ogole ech ciezki temat. nawet unikam dzwonienia do niej bo musialabym zaczac od dzien dobry Pani Alinko.. ;/
    a ja za to mam problem z mowieniem prosze pani :P zaczelo sie od tego ze moja nie doszla tesciowa kazala sobie w formie bezosobowej mowic a ja tego strasznie nie lubilam i do tej od razu postanowilam jakas forme przyjac, najpierw prosze pani, potem jak siedzielismy z G to mowilam ze mama cos tam az w koncu zaczelam do niej mowic mamo. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 19:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, fajna Twoja teściowa :)
    Moja przed ślubem jeszcze, jak M do niej zadzwonił z żartem "mamo, dziś dzień teściowej, to aż D widziała kogoś podobnego do Ciebie", fuknęła mu, że jeszcze nie jest moją teściową.
    Nie mam z nią źle, ale cieszę się, że jest 600km dalej :)


    M@linka, ja pewnie jutro będę tak samo płakać :( Ile się już staracie?
    Próbowałam sobie wmówić, że pewnie mam wszystko niedrożne, olać te starania, cieszyć się pożyciem, a jak wpadniemy, to będzie wielki szok, ale to by chyba musieli mnie zahipnotyzować i zrobić pranie mózgu ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale szczerze mieszkamy blisko a odkad jestem w ciazy jeszcze u niej nie bylam (ale to kwestia ojca G bo on go unika).
    A G mowi ze pierwszy raz mu na jego wybor dziewczyny nie narzeka wiec znaczy ze zostalam zaakceptowana :P

    Najbardziej opcja z praniem mozgu mi sie podoba. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 19:11

    D-dawna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też niby zaakceptowała, podobno mnie lubi, ale i tak widzę, że druga synowa zawsze będzie lepsza, bo jest szczupła, mieszka na miejscu i chodzi z synem na plac zabaw ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh moja bedzie miala tylko jedna synowa i jednego zięcia wiec nie ma co porownywac:D jestem na lepszej pozycji :P

    D-dawna lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    ciri to zazdroszcze tego braku oporow. ja jestem wstydliwa dosyc jezeli idzie op takie sprawy nie wiem czemu. juz babcia po mnie krzyczy ze powinnam jej mamo mowic i ze tesciowa pewnie chce bo zawsze corke chciala miec i w ogole ech ciezki temat. nawet unikam dzwonienia do niej bo musialabym zaczac od dzien dobry Pani Alinko.. ;/
    jak o niej opoawiadasz komukolwiek to mów" mama mojego męża" - osłuchasz się ze słowem mama w jej kontekście, będzie łatwej

    ciri22, Klaudia N. lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 467 468 469 470 471 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ