X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez wlasnie tak zaczelam, mowilam ze mama cos tam, majac na mysli tesciowa, i potem juz inaczej bylo jak zaczelam mowic mama bezposrednio do niej. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny za chwilę dopiszę coś do tematu, ale chwilowo wtrące coś innego. Właśnie przed chwilą odkryłam w toalecie, że mam mega rozciągliwy śluz. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że owowu mam zwykle 18-21 dc a dziś mam 13 dc! Chcę zrobić test owu, ale jak na złość sikać mi się nie chce:) myślicie, że jest to możliwe?

    W temacie mam i teściowych my jesteśmy po ślubie rok i 3 mmsc a ja dalej mówię na "Pani"! Ona nie chce żeby mówić "mamo", miałam mmówić po imieniu, ale nie potrafię się przełamać - tym bardziej, że przed ślubem byliśmy ze sobą ponad 7 lat i ta "Pani" weszła mi w nawyk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest :) Ale tez jest szansa ze moze byc za kilka dni mimo rozciagliwego sluzy. Bierzesz cos na niego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę wiesiołek, ale to nie pierwszy cykl z wiesiołkiem i zwykle rozciągliwy miałam albo w dzień owu albo dzień wcześniej. Dziwne, bo @ by mi wypadła na 27/28dc gdy mam cykle 33-35 to spory skrót.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic piję namiętnie zaraz może mi się zechce i sprawdzę:) cuda się ze mną dzieją, jeść nie mogę, bo mi się wymiotować chce, mdli mnie okrutnie od kilku dni, może to jakieś zatrucie, ale co ma śluz do tego!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak bedziesz miala rozwodniony mocz to nic nie wyjdzie, nie powinnas 2 godziny pic zeby wyszlo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jak na złość chwilę wcześniej siusiałam, a ostatnio siusiam ciągle, chyba jakieś małe zapalenie, ale i tak zrobię. Podobno przy owulacyjnych daje rade popołudniowy mocz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a w kwestii wózka wwspółczuję, ja pewnie całą ciążę bym wybierała, ale może faktycznie wstrzymaj się, bo za jakiś czas mogą pojawić się te Twoje używane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    No właśnie jak na złość chwilę wcześniej siusiałam, a ostatnio siusiam ciągle, chyba jakieś małe zapalenie, ale i tak zrobię. Podobno przy owulacyjnych daje rade popołudniowy mocz.
    popoludniowy tak ale zeby i tak dwie godziny nie sikac i nie pic bo nie bedzie wiarygodny :P

    Noo ja to dopiero wybieram wozek tak jak mowisz cala ciaze bede wybierac :P Ale wlasnie zeby wczesniej obczaic i szukac juz po promocjach i innych takich.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masz po znajomych czegoś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony jeśli planujecie chwilę później drugie bobo to niektóre rzeczy warto kupić porządne, żeby były na potem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie nie, to jedyna rzecz jakiej nie dostane na pewno bo wsrod znajomych albo juz sie pozbyli albo sami beda mieli albo maja i pouzywaja jeszcze do czasu az ja bede potrzebowac, wiec to jeden wydatek najwiekszy jaki mnie czeka. Ale juz gadalam z G wiec powiedzial ze na wozku ni bedziemy oszczedzac bo to ma mi sie z nim dobrze jezdzic i ja mam byc zadowolona i jaki wybiore taki mi kupi bo on dziecko bedzie mial w wozku w weekendy. Wiec w sumie ciesze sie choc mam wyrzuty ze taki drogi. Noo ale jak mowilam to akurat moze sie zmienic jak go obejrze :P

    I tak Magdziulla chcemy szybko drugie ale wiadomo jak to jest czasem sie udaje czasem nie, noo ale wozek moze poczekac :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 21:36

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie sytuacja z rodzicami i zarówno z teściamy jest idealna:)

    Ja z rodzicami mam niesamowicie bliską relację, są moimi najlepszymi przyjaciółmi, mogę im powiedzieć wszystko, dosłownie wszystko, są wyluzowani i uwielbiam z nimi spędzać czas ( nawet moi znajomi wszędzie ich zapraszają;p). Czasem ta zażyłość mnie przeraża bo zdaję sobie sprawę, że kiedyś ich zabraknie, zwłaszcza, że mój tata ma już 60 lat a moja mama 58 więc siłą rzeczy jak dobrze pójdzie pożyją jeszcze 15-20lat, to dla mnie naprawdę nie dużo... nie wiem jak ja ich śmierć przeżyję, mieszkają 200km ode mnie a rozmawiam z nimi codziennie czy to na skype czy przez tel. ale to nie wszystko, mój mąż jest także z nimi bardzo zżyty, dzwoni do nich częściej niż ja;p, zwłaszcza do mamy, gadają z 3 razy dziennie, z tatą też się świetnie dogaduje, chodzą razem na piwko, a jak sobie popiją to im odbija totalnie i potrafią razem tańcować, robić fikołki, śpiewać, dla mojego taty mój mąż jest jak syn ( ma same córki). Co do teściów, są wporządku, nie mam im nic do zarzucenia, nie mam z nimi jakiego bliskiego kontaktu, ale bardzo ich lubię i myślę, że oni mnie też, czuje się przy nich również swobodnie, i do teściowej mówie Mamo od czasu ślubu, nie miałam z tym żadnych problemów:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 21:39

    Klaudia N. lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie :) ja mam tylko z mama taki dobry kontakt... a co do mojego G i mojej mamy to tez dzwonia do siebie, umawiaja sie na piwo i spotykaja sie czasem beze mnie :P Jak np wczoraj pojechali sobie oddac krew razem a mnie nie poinformowali, w sumie to ciesze sie ze tak bardzo sie dogaduja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z mamą też rozmawiam przez tel codziennie, z tatą mniej, ale też nie wyobrażam sobie żeby miało ich zabraknąć. Z teściową mam stosunki poprawne, ale nigdy nie były one serdeczne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owu negatywny, cień krechy tylko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko mnie z jednej kreski z dnia na dzien zrobily sie dwie z czego testowa grubsza ;D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ciazy wiem ze dla mnie wozek nie jest tak ważny. Dzieki temu ze mieszkam na 3 piętrze to szybko sie tego pierwszego wózka pozbylam. Potem tylko lekka spacerowka. A jak młody miał 1,5 roku to w ogole wozek poszedł w odstawkę. I dzieki temu młody lubi chodzić. Teraz na woodstoku według krokomierza zrobiliśmy ponad 50 km a młody ani razu nie marudził ze go nóżki bolą.

    Teraz będę szukac pewnie używki.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo my mielismy tez wozki spadkowe i w wieku 1,5 roku tez juz chodzilismy sami wozka w ogole mama nie uzywala i ja mam nadzieje ze moje tez nie bedzie robic problemow. Ale nie wiem wozek dla mnie jest akurat wazny. Moze po pierwszym tez mi sie zmieni ;p

    Baronowa powiedz mi inna rzecz bo Ty tez masz marcowego dzieciaczka i jestescie osobami ktorymi duzo wyjezdzaja... My to chcemy juz w maju z dzieckiem wyjezdzac a wiadomo ten szkrab bedzie mial ze 3 miesiace wiec mnie zalezy na tym wozku skladanym zeby wyjezdzajac na caly dzien wozek robil jednak za lozeczko. Dlatego szukalam takiego co do malych rozmiarow sie sklada. Ty z mlodym wyjezdzalas tak wczesnie? Ja pamietam ze moja mama wlasnie tez na wozek duzy nacisk stawiala bo wozek czesto robil za lozeczko i je zastepowal

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, jak brałam wiesiołek to też wcześniej śluz miałam rozciągliwy, ale bliżej owulacji wręcz przezroczysty, rozciągliwy nawet do 8cm i taki elastyczny ... W szczęśliwym cyklu wystąpił szybciej, a owulacja była w 11dc gdzie normalnie 14-15dc miałam :).


    Dla mnie wózek jest bardzo ważny, a na drugie dziecko szybko po pierwsyzm się nie zdecydujemy z proste przyczyny - ja od 6tc do 12tc byłam jak widmo i nie wiem jakbym się zajmowała małym dzieckiem wymiotując, mając zawroty głowy itd itp... sterroryzowana byłam strasznie - nawet do sklepu na dół nie byłam w stanie zejść czasami :P. Zresztą będziemy myśleć o zamianie mieszkania może za jakiś czas, więc zobaczymy :)

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 468 469 470 471 472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ