X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta znajoma co urodzila w nocy to ta od tego dzienego malzenstwa co wam opowiadalam to zobaczymy jak to teraz bedzie.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 października 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, a propos tego, czy się dziecko podoba czy nie, to obiawam się, że żadne nie jest zbyt piękne zaraz po urodzeniu ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wiem. ;p moja mama 0owiedziala po porodzie mojego brata ze najbrzydsze dziecko jakie sie urodzilo ;p ale ja obawiam sie ze to sie juz wlaczyl efekt moje jest najladniejsze i wszystkie inne mu nie dorownuja ale to sie zobaczy jak sie urodzi moje ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 października 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też podobno byłam koszmarna. Ale mysle,ze ogolnie rodzące mają w głowie obraz śliczne różowego niemowlaczka z filmów, a tu dupa - pomarszczone, obła głowa, w śluzie. Swoją drogą Dziewczyny - pamiętajcie, żeby nie kąpać niemowlaczka zaraz po urodzeniu, odczekajcie kilka dni. Wytrzyjcie tylko (albo pewnie zrobią to położne) delikatnie z wierchu, a tak to ta warstewka śluzu jest bardzo, bardzo potrzebna.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie noo ja wiem jak wygladaja noworodki ale sa ladniejsze i brzydsze te ze spokojnych szybkich porodow i te mocno spochniete po ciezkim porodzie (patrz moj brat) to jest roznica. Ale wydaje mi sie ze i tak teraz juz zadne nie bedzie tak sliczne jak moje wytesknione a dla kazdej ciezarnej czy matki jej wlasne.

    Co do kapieli to chyba juz nigdzie nie ma kapieli od razu po porodzie. Chyba w wiekszosci to na zyczenie jest kapiel z polozna przed wyjsciem na trzecia dobe czy cos takiego. A jak nie chcesz to masz w domu.

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 19 października 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Za to słuchajcie, przed chwilą w łazience okryłam.... ROZSTĘPY. Serio, kurde? JUŻ? Przyznam, że mnie bardzo zaskoczyło, że tak wcześnie, ale też trochę ucieszyło, co jest paradoksalne, ale noooo kurde, to taki kolejny dowód,że jestem w ciąży wink Pokazałam od razu J., tez się ucieszył i stwierdził, że moje narzekania, że mam wielki bebech od sadła były niesprawiedliwe, bo to nei sadło, a ciąża, czego mamy najlepszy dowód skoro brzuch był mały i teraz skóra nie nadążyła.
    Ale też sądziłam, że rozstępy mnie ominą, bo wierzyłam w teorię genetyczną, a moja mama nie miala ;p
    Kup sobie krem elancyl na rozstępy, jest drogi bo ponad 100 zł ale warto. Mi w 12 tyg pojawiły się 4 pregnyl na piersiach, zaczęłam intensywnie smarować i z blady, w zasadzie zniknęły, i Narazie nic więcej nie mam

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 października 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehhe, to byl chyba fałszywy alarm z rozstępami. Sprawdzalismy dokladnie czy to nie odciśnięte spodnie i wydawalo nam sie,ze nie. Niemniej pręgi zniknęły, więc to chyba jednak były spodnie ;););)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki zeby to nie byly rozstepy ;D ja po 11 godzinach jazdy usiadlam na lozku i mloda tak szaleje ;D i G kupil jej kocyk z kapturkiem z misiem ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 20:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania zobacz jak to z tym brzuche jest jak on mi teraz mega szybko rosnie mimo ze na wadze to od tego 18t do teraz chyba dwa kilo mam wiecej.

    efbc6fddf5131779med.jpg

    Domcia23, Baronowa_83, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 października 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale fajny brzuch:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) Choc czasem mnie przeraza jego szybkosc wzrostu :P

    Jak tam Klaudia u Ciebie?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 października 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dobrze, of wyznaczyl mi owu na sobote ale wiem ze to sciema wczxoraj wszystkie wskazniki byly na owu wiec wiem ze bedzie dzis lub jutro. wczoraj mialam sen, taki glupi jak nie wiem, przeklejam z babeczek:
    stoimy w jakims jakby duzym domu czy cos, po lewej stoi R a ja na rekach trzymam małą piękną istotkę (wyglądała mi na dziewczynkę) i mówię do R "to była dobra decyzja" i nagle widze, ze jestem na wozku inwalidzkim :/ wiecie, tak jakbym miala wybor albo dziecko albo wozek inw :/ i mowie do R nie martw się, stanę na nogi, czuję to. i potem widzę schody obłożone poduszkami i probuje po nich wejsc i ledwo ledwo ale sie udaje.... kumacie czacze? ;/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Noo to pewnie program zmieni za te 4-5 dni termin owu :)
    A co do snu wiesz moze byc proroczy co nie oznacza ze doslowny. Najlepiej sie nie przywiazywac bo ze snami to jest tak ze zawsze nasze najwieksze bledy i obawy nam sie snia.

    Kiedy ta obrona? jakos pod koniec miesiaca?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za tydzien... no jezeli proroczy to w jakim sensie? ze w koncu sie uda? no innej opcji to ja nie biore pod uwage ale kuzwa potem bede sie schizowac tym snem :/

    a ostatnio z rana siostra dzwonila i sie pyta mnie z grubej rury czy mam jakis zabieg teraz czy cos. a ja mowie o co Ci chodzi? nie mam./ a ona ze snila jej sie mama (byla trzezwa a ani mi ani jej sie nigdy trzezwa nie sni tylko pijana - jezeli ktos nie wie to ona nie zyje, przez alkohol wlasnie.) ze dzwonila do niej ze mialam zabieg w piatek rano a wieczorem juz nie zylam, ze to byl blad lekarza... :/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej moim zdaniem ostrzezenie, ja bym uwazala na samochod po ostatnich mandadach, zabobonna nie jestem ale jakos to pierwsze co mi teraz przyszlo do glowy.

    A co do proroczy bardziej mi chodzilo ze czasem trzeba z czegos zrezygnoac zeby dostac cos innego, ale oczywiscie nie chodzilo mi o zdrowie jako tako tylko raczej o jakies inne przyziemne rzeczy...

    We wtorek masz obrone? Ja we wtorek mam polowkowe to bedziemy trzymac za siebie na wzajem kciuki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sny sie spelniaja ale tylko jesli chodzi o mojego ojca z ktorym mam problemy, jak on mi sie sni nie mijaja dwa dni i jest jakies o nim info, albo sie odzywa albo cos... ale co zlych wiesci to od niego moga byc tylko zle wiec....

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 października 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm, moze to chodzi o prace? bo chce po porodzie bardzo syzbko do pracy wrocic, pracuje po pare godzinek dziennie a mam super uczniow i nie chce zeby poszli do kogos innego wiec jak tylko bede w stanie chce wrocic a tesciowa bedzie nam pomagac. wiec moze boje sie ego i dlatego takie rzeczy mi sie snia?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, choc ja bym stawiala na cos o czym myslisz teraz ze chcesz zrobic to przed zajsciem w ciaze lub bylo by fajnie zeby Ci sie udalo a uda Ci sie dopiero po urodzeniu dziecka (na co stawialabym wlasnie przez to ze mowisz do meza ze staniesz na nogi i Ci sie to udaje)

    Wiesz ze pracowalam jako wrozka (oczywiscie sciemniara) przez ponad 5 lat :D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 20 października 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha Ciri Ty jestes czlowiek orkiestra!!

    no wlasnie bardzo bym chciala skoczyc na bunjee ale R mi nie pozwala :( skok ze spadochronem przezylam to co mi takie bunjee moze zrobic:D ale on nie slucha;/

    i do wesolego miasteczka w zatorze chce pojechac:D tylko czekalam az otworza wszystkie rollercoastery <3

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo coz jakos na siebie i szkole trzeba bylo zarabiac ;P

    Nooo ale sadze ze chodzi o jakas wazniejsza kwestie ktora moze Ci chodzi po glowie ale nawet w tej chwili o niej nie myslisz, ze to nie jest cos tak oczywistego :D ale to czas pokaze tego nie sprawdzimy poki sie nie zdarzy :)

‹‹ 581 582 583 584 585 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ