X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jutro siknela bo takie objawy jak masz dzis grypopodobne potrafia byc objawem ciazy.

    A ja dzis mam drugi dzien dola ale moj gacet zaproponowal zebym z nim dzis pojezdzila (lubie czasem tak bez celu z nim pojezdzic i po prostu spedzic caly dzien) ale tylko wsiadlam do samochodu i pierwszy raz od dawna zwymiotowalam... Kurde nie wiem co jest ale paskudnie sie czuje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam też zapalenie oskrzeli i dziś wzięłam ostatni antybiotyk, więc to raczej nie to. I beta z pt negatywna.

    Wczoraj powiedzieliśmy mojej teściowej. Rzuciła nam się do gardeł, że szok. Powiedziała, że nasze dziecko będzie wirtualne( dokładnie tak to nazwała), sztuczne i prasa będzie nas śledzić i szpital nasze dziecko, bo jest ze sztucznego zapłodnienia. I że jej syn się poświęca dla mnie i bierze udział w eksperymentach. Zamknęłam jej buzię jak jej powiedziałam, że jej małżonek (bardzo kościelny teść) nam to zaproponował,ale byłam w szoku.

    Auto nie jest dla ciebie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 10:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O.o boze jakie podejscie... Straszne ze jeszcze takie opinie kraza po swiecie... A pewnie adoptowane tez by bylo zle bo moze w genach ma zapisane ze np bedzie alkoholikiem albo narkomanem? Strasznie to przykre...

    Noo z piatku tak ale pamietajmy ze zagniezdzenie do 12dpo moze byc wiec szanse sa choc wiadomo ze przy antybiotyku mniejsze. Ale ja pewnie i tak bym silnela.

    A co do samochu mysle ze jakbym byla w domu bylo by to samo... Tylko tu szybsza reakcja ;p ale pytanie czemu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah i dodała, że powinniśmy zrobić kącik dla dziecka, kupić wózek i samo przyjdzie. Nie potrzeba eksperymentów :D
    Także SZOK!!!

    Może masz jakiś zapach w aucie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahah naczytala sie sekretu ;D

    Wlasnie nie. Samochodem jezdze minimum kilka razy w tygodniu i od dawna nic sie nie dzialo a dzis katastrofa ale od 4 nad ranem mam zgage (ciekawe czy po jakims zarciu czy ciazowa) moze ona tak zadzialala....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Radia Maryja naoglądała albo coś... nie mogę się otrząsnąć. Bez kitu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy ze ona taka nie jest? Tylko cos jej odwalilo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Ona taka jest i nawet jeszcze gorsza, Z nią o niczym nie można porozmawiać. Byliśmy przekonani, że ojciec jej powiedział, bo co dzwoni z Kanady, to się pyta. No ale jak widać, nie powiedział... ;) Ona zawsze jest oderwana od rzeczywistości, ale że aż tak to sobie dopiero zdałam sprawę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dobrze ze moja jest q miare normalna jedyne jaki tam jest problem od zawsze pieniadze wiec nie wchodzi sie na te tematy noo i jeszcze raz sie z nia pozarlam o to ze nie robi sie wczesniej zakupow dla dziecka bo to zly omen o.O noo ale ogolnie nie moge narzekac.

    Ale to tez ze wam tesc nie powiedzial ze mama nic nie wie skoro wie jaka ona jest... Tez dziwne...

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdziulla co do tsh mi jak wyszlo ze podwyzszona to zanim poszlam do endo musialam zrobic ft3 i ft4 bo od ich poziomu zalezy jaki lek Ci dobierze (mam nadzieje ze sie nie myle) mi powiedziala ze ft4 bodajze mam za niskie czy wysokie nie wiem i to wplywa na wysokosc tsh i dala mi euthyrox i powiedziala ze to jest nic innego jak ft4 w tabletce;) wiec jak wyjdzie Ci nie taki wynik to to zrob, a najlepiej zadzwonic i zapytac jakie badania masz zrobic na pierwsza wizyte u endo, mi powiedzieli jeszcze atp i atg a potem endo powiedaziala ze nie potrzebne to jest;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale to tez ze wam tesc nie powiedzial ze mama nic nie wie skoro wie jaka ona jest... Tez dziwne...

    Może właśnie dlatego nic jej nie powiedział :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo tak wiem ale ze wam nie powiedzial sluchajcie Matce nic nie mowilem o tym pomysle ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 października 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu, o kur...
    Nie przejmuj się totalnie teściową (wiem, o czym mówię, też mam średnią swoją).
    No i bardzo ciekawam, co tam u Ciebie siedi, albo raczej gdzie coś siedzi - w oskrzelach nadal, na żołądku czy może trochę niżej :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to słuchajcie, przed chwilą w łazience okryłam.... ROZSTĘPY. Serio, kurde? JUŻ? Przyznam, że mnie bardzo zaskoczyło, że tak wcześnie, ale też trochę ucieszyło, co jest paradoksalne, ale noooo kurde, to taki kolejny dowód,że jestem w ciąży wink Pokazałam od razu J., tez się ucieszył i stwierdził, że moje narzekania, że mam wielki bebech od sadła były niesprawiedliwe, bo to nei sadło, a ciąża, czego mamy najlepszy dowód skoro brzuch był mały i teraz skóra nie nadążyła.
    Ale też sądziłam, że rozstępy mnie ominą, bo wierzyłam w teorię genetyczną, a moja mama nie miala ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Niu, o kur...
    Nie przejmuj się totalnie teściową (wiem, o czym mówię, też mam średnią swoją).
    No i bardzo ciekawam, co tam u Ciebie siedi, albo raczej gdzie coś siedzi - w oskrzelach nadal, na żołądku czy może trochę niżej :)


    Siedzi chyba wszędzie, tylko nie tam gdzie potrzeba :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama tez nie miala rozstepow w zadnej z 3 ciaz ja na razie odpukac tez nie mam ;D ciekawe jak dlugo bo brzuchol coraz wiekszy ;)

    Ale mam nadzieje ze wiecej nie zobaczysz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dokucza brzuch jak na okres i jajniki i to od wczoraj... Pachwiny, pochwa wszystko boli nie ma tylko skurczy ale ewidentnie jak na okrea.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 października 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owu tescik pozytywny hi hi znowu bedzie cykl ponad 30 dni ale niech bedzie i dluzszy, If you know what I mean ;) ;D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We know very well ;) I oby tak bylo!!!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje maja po 37 dni i podobno lepiej miec dluzsze niz krotsze wiec.... Prokreacja ;D

‹‹ 580 581 582 583 584 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ