X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasikałam. Mąż krzyczy, żeby na betę a ja uważam że to torbiel.

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fdab028d4b1d.jpg

    :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo torbiel raczej nie. Ale przy takim wymiku tez bym poszla bo moze jednak ta luteina bedzie potrzebna. Glupio by bylo tak zaniedbac. Jeszcze u ciebie takiej kreski wyraznej nie widzialam :p

    Wiesz nic nie szkodzi zrobic. Jak bedzie znow zero wez te testy i idz z nimi do lekarza a jak cos wyjdzie to wracaj do luteiny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój maż się na mnie wydarł, że nie chce iść dziś na betę i po co robię te testy. I jakoś tak dziwnie się z tym wszystkim poczułam. Dziś po pracy skoczę do kliniki i zachowam test, żeby w razie co pokazać doktorowi. Choć szczerze mówiąc, to dla mnie niewiarygodne jest bo beta z poprzedniego piątku była 0.1.

    Na początku uśmiałam się sama z siebie bo zrobiłam zdjęcie zaraz po nakropleniu, żeby był dowód że wychodzi od razu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jesli wierzyc doniesieniom noo to do zagniezdzenia moze dojsc do 12 dni po owulacjim ty dostalas na peknienie zastrzyk po ktorym nawet i po 2-3dniach peka pecherzyk do tego dolicz te cholerne 10-12dni plus kolejne dwie doby zeby w ogolw beta zaczela sie wydzielac(bo dopiero po tym czasie od zagniezdzenia zaczyna byc do odnalezienia w krwi) wiec ja bym sie nie dziwila ze tak pozno. Ale przy takiej kresce jednak bym poszla zrobic bete. Naprawde. Jak uwazasz ze nic z tego to sie nie przejmiesz i bedziesz miala dwa dowody dla lekarza ze cos jest nie tak (test i bete) a jesli sie udalo? Szkoda by bylo to stracic przez zaniedbanie brak wiary. (Nie wiem masz problem z progesteronem ze daja ci luteine? Czy dlatego ze po inseminacji to norma?)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z progesteronem nigdy nie miałam problemów. To chyba norma po stymulacji, żeby w razie co niepęknięte pęcherzyki się wchłonęły i żeby nie powstały torbiele. Nigdy nie miałam torbieli, ale przy stymulacji może być inaczej.

    Co do pęcherzyków: Dostałam zastrzyk w ndz. Moim zdaniem (sądząc po bólu) i po USG w środę, to musiały pęknąć we wtorek 06.10 albo środę 07.10. Bo na popołudniowym USG środowym już ich nie było. Betę robiłam 9 lub 10 dpo, więc to serio niemożliwe. No ale nic, nie będę rozkminiać tylko dziś pójdę. Jak będzie zero, to się umówię na wizytę bo kto wie co tam siedzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrob.jak bedzie minusowa beta wez te swoje szczochy i pojarz lekarzowi moze wpadnie na pomysl z czego to moze wynikac.

    Noo ale jesli dziewxzyom w 16dpo dopiero testy wychodza? A wychodzi tez ze mialy owulacje wtedy kiedy myslaly to wlasnie udowadnia to ze jesli mialy po 12 dniach zagniezdzenie potem w 14 jest jakas beta we krwi to sikaniec w 16dpo dopiero wyszedl.

    Zreszta baardzo maly odsetek torbieli daje sikance pozytywne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, że po tylu latach człowiek chyba odpycha od siebie myśli, że mogłoby się udać.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 października 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa na bete! Mimo wszystko! A jak noe to gin! Rozkazuje! :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest taka szansa, ale z drugiej strony jak juz sie probuje glupio przegapic ten moment kiedy ma sie szanse wygrac :D
    Wiem ze beta to kasa ze cos tam co do Ciebie naprawde nie mam przeczuc bo te twoje sikance to robia nas w jajo ale uwazam ze lepiej w tym momencie dmuchac na zimne. a jak mowilam zawsze bedziesz miala dowod dla lekarza ze Ty jestes jakas dziwna :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu chyba nie ma wątpliwości, żem DZIWNA :D
    Pojadę na betę po pracy, czyli po 14. Nie chcę się zwalniać, bo byłam na L4 przez ostatni tydzień. Jak dobrze pójdzie, to powinny być jeszcze dziś wyniki. Z tego co wiem, to robią do 17 a po 17, wyniki są następnego dnia. No ale nie ma co się spodziewać fajerwerków :P Mam przecież magiczny mocz :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo tak tak magiczny mocz ale jak nic nie wyjdzie to do lekarza smigaj :D
    A to gdzie bedziesz robic ze tak pozno pobieraja i wyniki tego samego dnia?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 października 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby mnie sikance tak robily w jajo to bylabym zla nie licho heh

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika INVICTA. U nich są pobrania od 7-19. Tylko, że jak przyjdziesz przed 17 to wtedy wyniki masz następnego dnia około 10. A jak wcześniej, to tego samego dnia po około 2-3h.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo laboratorium maja na miejscu, pewnie dlatego. Ale fajnie, a cena jaka u ich jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupna.
    46zł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to kicha.... ja za 30zl robilam ze znizka dwu złotowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 09:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale komfort zrobienia o każdej porze...No i jestem ich pacjentką, więc wynik mam online w karcie kliniki od razu. Lekarz sobie może podejrzeć. Jak trzeba, to trzeba. Choć i tak obstawiam negatyw ;) hehhe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ale jak mowisz trzeba :D a jak bedzie negatyw to jutro na ten rezonans? Bo mialas isc jutro tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole tak ten moj mnie wczoraj wkurzyl z ojcem swoje bylej ze moj mozg zafundowal mi sen z nim w roli glownej, jego byla i ciezarna mna... wrrr maam nadzieje ze do niego dotarlo to co wczoraj mu tlumaczylam... Za duzo mnie nerwow kosztuje ta sytuacja...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to mógłby przestać się już z nim spotykać, bo to tak chyba nie wypada.
    TAK, jak będzie negatyw to jutro na MR głowy bo w listopadzie i w grudniu mam komisje.

‹‹ 583 584 585 586 587 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ