X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole to zaczyna mi sie chyba okres, wiec zrezygnowałam z bety. Jest plamienie i na pewno się rozkręci.

    Domcia, ja płaciłam 900zl.

    Martka, ale pekly 2 dominujace a lacznie mialam 7.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 14:56

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 21 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa ja tu rzadko piszę, ale cały czas trzymam mocno kciuki i z całego serca życzę Ci, aby ta ciemniejąca kreska oznaczała ciążę :)
    P.S plamienie nic nei znaczy... ale rozumiem Cię, że nei chcesz się nastawiać.

    Domcia, no to się wykosztowaliście, ale cóż wydatki przy pragnieniu dziecka, za Was też mocno trzymam kciuki, oby pomyślnie i szybko wszystko się wyjaśniło i pojawiła się II :)


    Wiecie co, u mnie jutro studniówka :D będzie równo 100 dni do wyznaczonego terminu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 15:06

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss, ale to się rozkręci. Jest tego sporo przy podcieraniu się,że tak powiem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa ten wykresik z tego co pamietam tez jest po inseminacji :)

    I jak na razie bobas sie trzyma mimo ze krwawienie wystapilo

    https://ovufriend.pl/wykres,84de1e3c633cfe6c09160c0df19b0ed3.html

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 21 października 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Niunqa i Iriss :-)
    Wiec jestem umowiona na 16 listopada na drożność jajowodow
    Ale jak mi robił USG cos tam chyba wypatrzyl i mówi "a moze ciąża bedzie?" myslalam ze z fotela spadne i mowie ze raczej nie ma szans jak do tej pory sie nie udalo to teraz tez nie a on ze teraz jak robimy te wszytkie badania i latamy tam i tam to moze cos sie odblokowalo.
    Matko nie chcialabym wykrakac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 15:31

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge otworzyc bo jestem na tel. Ale mówię ci ze u mnie to @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dobra to poczekamy zobaczymy :)

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 21 października 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    Dzieki Niunqa i Iriss :-)
    Wiec jestem umowiona na 16 listopada na drożność jajowodow
    Ale jak mi robił USG cos tam chyba wypatrzyl i mówi "a moze ciąża bedzie?" myslalam ze z fotela spadne i mowie ze raczej nie ma szans jak do tej pory sie nie udalo to teraz tez nie a on ze teraz jak robimy te wszytkie badania i latamy tam i tam to moze cos sie odblokowalo.
    Matko nie chcialabym wykrakac.
    A w której jesteś fazie cyklu?

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, to jest Asiula z wątku IVF. Ma niestety brak serduszka :-( jutro ma ważną wizytę.

    Ja leżę. Niby na podpasce nic nie ma jeszcze. Zobaczymy do jutra.

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 21 października 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    A w której jesteś fazie cyklu?
    W II 20dc

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa co za emocje. Żeby nie nakręcać to tylko powiem, że trzymam kciuki, ale jestem bardzo dobrej myśli!:)

    Domcia a te wszystkie badania itp są u Was potrzebne? Duże koszta.

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 21 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Niunqa co za emocje. Żeby nie nakręcać to tylko powiem, że trzymam kciuki, ale jestem bardzo dobrej myśli!:)

    Domcia a te wszystkie badania itp są u Was potrzebne? Duże koszta.
    Raczej potrzebne
    Profesor nam wypisuje na kartkach jakie badania mamy zrobic. I jak narazie dobrze nam idzie :-)
    A koszta masakryczne. Na szczescie za sprawdzenie droznosci jajowodow nic nie będę płacić.

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 21 października 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dowiedzialam sie dzisiaj jak mi robil USG ze mam macice dworozna. Nie wiem czy to dobrze czy zle?

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Ciri, to jest Asiula z wątku IVF. Ma niestety brak serduszka :-( jutro ma ważną wizytę.

    Ja leżę. Niby na podpasce nic nie ma jeszcze. Zobaczymy do jutra.
    Ale to jutro mialo sie okazac czy brak...? czy ja cos zle przeczytalam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ma sie okazać czy jest dzidziuś z serduszkiem, bo dr nie widział cialka żółtego.

    U mnie nadal plamienie. Jeszcze nic nie ma na podpasce ale tylko kwestia czasu. Jasna krew z dużą ilością śluzu, wiec na bank @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    I dowiedzialam sie dzisiaj jak mi robil USG ze mam macice dworozna. Nie wiem czy to dobrze czy zle?
    ale powiedzial Ci ze to moze stanowic jedyny poblem z zaplodnieniem? Ale musi to zostac potwierdzone alr jak zrobia Ci droznosc jajnikow to tez beda miali pelen obraz macicy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Jutro ma sie okazać czy jest dzidziuś z serduszkiem, bo dr nie widział cialka żółtego.

    U mnie nadal plamienie. Jeszcze nic nie ma na podpasce ale tylko kwestia czasu. Jasna krew z dużą ilością śluzu, wiec na bank @.
    Aha.. noo nic pozzostaje za nia i za Ciebie trzymac kciuki :D

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 21 października 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ale powiedzial Ci ze to moze stanowic jedyny poblem z zaplodnieniem? Ale musi to zostac potwierdzone alr jak zrobia Ci droznosc jajnikow to tez beda miali pelen obraz macicy.
    Nie nic takiego nie mowil. Tylko powiedzial ze jest macica dwurozna. I przeczytalam w internecie o tym i troche sie boje.

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale kobiety z tym zachodza i donosza ciaze wiec nie stresuj sie.

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 października 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Aleście wczoraj popisały. Niu, bardzo ciekawam, czy to rzeczywiście rozkręcający się okres, bo wczorajsza kreska była duuuużo wyraźniejsza.

    Domcia, współczuję wydawtków, mam nadzieję, żę nie pójdą na marne!

    Ciri, też bym się wkurzyła, że nie powiedział, ale mam nadzieję, że wyjaśniliście sobie sprawę.


    Wczoraj mialam intensywny dzień, bo wywiadówka i potem lekarz. Ubrałam się na wywiadówkę tak fajnie, było ślciznie widać brzuszek, no ale musiałam się przebrać, bo rodzice szkolni i koledzy i kolezanki jeszcze nie wiedzą. I troche mnei to wkurza, ze do szkoly musze pomykać w luźnych swetrach.

    U lkearza wszystko w idealnym porządku. Liczyliśmy trochę, że możę powie coś na temat płci, ale on zbadał mnie głównie ginekologicznie, a USG zrobił dosłownie przez 5 sekund, zeby sprawdzić serduszko.
    Kolejna wizyta za 5 tygodni, więc dopiero wtedy dowiem się co i jak z płcią. Mam nadzieje ;)A jesli nie, to pewnie tuż po niej będzie połówkowe.

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 585 586 587 588 589 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ