X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal plamienie. Na podpasce nic nie miałam przez noc, jest tylko w środku. Nie ma, że tak powiem, skrzepów jeszcze. No ale czuję się jak z krzyża zdjęta. Chyba jeszcze nie mogę zaznaczyć nowego cyklu. Myślę, że dziś się rozkręci na dobre, Odwołam jeszcze raz rezonans, bo nie mam sił na to iść.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak fajnie ze macie usg mnie czeka we wtorek i znow zeby dowiedziec sie czy wszystko oj bede musiala czekac 2 miesiace ;p

    Ja jestem wkurzona bo szukam dla siebie spodni ciazowych i nigdzie nie ma modelu ktory mi sie podoba w moim rozmiarze. Znaczy szukam dwoch par. Jedne to ogrodniczki a drugie to spodnie bez pasa takie z gumkami po bokach. I albo sa bardzo male albo bardzo duze. A te co mam w brzuchu juz fajnie sie trzymaja ale tylek i nogi mi schudly i mega mi wisza wiec moze pod koniec ciazy je zaloze a jak nie to maja metke wiec moze tez odsprzedam albo oddam gdzies dalej...

    Co do G wynasni sie w ten weekend bo sie umowil na rybki.

    Niunqa a szczalas dzis czy olalas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole coraz wiecej ciazowych mam objawow takich ze czuje sie ciazowo. Poza brzuchem ktory rosnie czuje czuje ze jest duzy, boli jak na @ rozciaga sie, pochwa boli nie mam miejsca na zoladek i pluca ciezko sie oddych ja caly czas malymi porcjami. Mloda mega skacze co sprawia ze bol w podbrzuszu jest coraz wiekszy. Wczoraj bylam juz tak zdesperowana ze myslalam ze wezme nospe. Co zjem to pepek mi wywala na wierz. Narzady sie przesuwaja a serce popierdziela caly czas. Ogolnie czasem sie boje co bedzie dalej... Zaraz 6 miesiac a jeszcze 3/4 przede mna...
    Patrzylam kiedy donoszona ciaza to juz 12 lutego a termin mam na 4 marca...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie szczochałam dziś, bo nie mam testu i wczoraj już nie kupowałam, bo nie było po co. Ale może się jeszcze nakręcę i pójdę po jeden popołudniu o ile mnie kompletnie nie zaleje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, noo jestem ciekawa :D mam nadzieje gdzes tam w srodku ze to tylo plamienie w terminie @ :D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 22 października 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa moze jednak pojdziesz na ta bete? Wiesz, tak w razie czego...

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Aha, noo jestem ciekawa :D mam nadzieje gdzes tam w srodku ze to tylo plamienie w terminie @ :D

    Tego jest sporo na papierze, więc raczej okres moim zdaniem. Dziewczyny z inseminacji też mi mówią, że mam iść na betę, Tylko, że ja nie widzę sensu. Iść na betę, wywalić 46 zł przy okresie i obejrzeć negatywny wynik...I tak jestem uziemiona do 14 w pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj zobaczysz, jak sie dzis nie rozkreci to moze warto pojsc, w razie pozytywu zaaplikujesz sobie luteine i tyle

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 22 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja bym poszła mimo wszystko, a co jeśli okaze sie ze jednak bedzie na plus? myśle ze jezeli jest opcja uratowania ciazy, to ii 3289 zl jest warte. Ale zrobisz jak uważasz:) być może też bym miała takie myśli, ale biorac pod uwage ciemniejaca kreske naprawde bym sie zastanawiała, przy torbieli takie kreski chyba nie wychodza..

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się zaczyna na dobre. Zrobiłam test, ale tylko delikatna i dużo słabsza różowa kreska, więc nie ma co.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale robilas popoludniu a nie z porannego sikanca wiec wiesz....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ale rozbujało się i jest coraz więcej. Zaznaczyłam nowy cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda ze temperatury w tych ostatnich dniach nie mierzylas bo po nich by bylo wiadomo mniej wiecej co i jak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci, że kilka razy próbowałam ale ciągle mi to wylatuje z głowy i od razu się zrywam na budzik :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D noo nie zle a gdzie Ty sie tak spieszysz? do pracy i tak mozesz isc w pizamie nie umyta i w ogole najlepiej nago :D

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 22 października 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Tego jest sporo na papierze, więc raczej okres moim zdaniem. Dziewczyny z inseminacji też mi mówią, że mam iść na betę, Tylko, że ja nie widzę sensu. Iść na betę, wywalić 46 zł przy okresie i obejrzeć negatywny wynik...I tak jestem uziemiona do 14 w pracy.
    A ty jestes w kontakcie z lekarzem który cię prowadzi? Bo moze to plamienie z niedoboru progesteronu i ciaza która mogłabyś stracić jesli nie włączysz natychmiast luteiny. Ja zrobiłam w 16dniu po owu test ciążowy i wyszedł duzo bledszy niz twój. Moze sie pospieszyłas za bardzo z ostatnia beta...ja bym interweniowała i to szybko.

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka, mam już okres. Miałam dziś jechać do kliniki, gdyby się nie rozbujało, ale już się rozbujało.

    Zrobiłam betę, tak jak kazał mi lekarz a nawet kilka dni później, niż chciał bo uważałam, że to za wcześnie. Przy wyniku negatywnym kazał odstawić luteinę. Dziś zrobiłam test i wyszło jedno wielkie gówno widoczne pod światło, a w moczu miałam krew, więc test wygląda jak z horroru. Zaznaczyłam nowy cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 13:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Hahaha :D noo nie zle a gdzie Ty sie tak spieszysz? do pracy i tak mozesz isc w pizamie nie umyta i w ogole najlepiej nago :D

    Hahhah :D
    Ja zawsze wstaję wcześniej, bo jeszcze robię kawę i na spokojnie dopiero siadam. Już tak mam, że budzik dzwoni a ja od razu na równe nogi :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to 5 razy budzik przestawialam za nim wstalam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziewczyny moze ktoras ma lub uzywa kubka do kawy do samochodu, ale wymagania, musi w miare dlugo (3-4godziny) trzymac ciepelko i miec podgrzewanie przez zapalniczke. Poszukuje na prezent swiateczny...

‹‹ 586 587 588 589 590 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ