X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech sie z nim spotyka mi to zwisa, ale jak dowiedzialam sie o ciazy rozmawialam z nim ze musi mu powiedziec jeszcze nie teraz ale pod koniec sezonu wedkarskiego tak we wrzesniu noo wypadalo zeby mu powiedzial skoro mala ma sie urodzic luty/marzec. Wiec powiedzial ze ok i w ogole ze tak mysli, a teraz jak go pytam uslyszalam ze on nie widzi potrzeby mu mowic! Noo kurwa mowie to co ma sie dowiedziec z fb jak wstawimy zdjecie malucha i jego coreczka mu powie? Noo to chyba tak nie wypada, chyba lepiej zeby powiedzial teraz sam a nie zeby sie od osob trzecich dowiedzial bo wiadomo ze to sie wiarze chociazby z tym ze nie bedzie jezdzil w marcu czy kwietniu na ryby. Noo a do tego jeszcze mowie do niego i co zadzwoni na poczatku sezonu a tu dziecko bedzie ryczec noo chyba cos nie halo...

    Noo tak idz idz :) Ale mam cicha nadzieje ze ladna wyjdzie beta :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee może on się wstydzi jemu powiedzieć, że to ojciec byłej czy co...dziwne.

    Chciałabym, żeby wyszła ale wiedząc o moich przygodach z testami to jestem sceptyczna. Co prawda, to krecha nie znika i jest nawet mocniejsza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja tez bym chciala zeby Ci wyszla ale tez nie jaram sie poki nie bedzie bety bo mloda i tak juz skacze w brzuchu a jak jej dam takie emocje to w ogole bedzie fikolki robic :P

    Noo wlasnie tez tak mysle ze moze sie wstydzi ale skoro on wie ze mieszkamy razem ze jestem i istnieje, noo to chyba normalne ze mozemy miec plany na przyszlosc. A mowie skoro oni sie spotykaja na te ryby no to chyba tym bardziej glupio zeby sie dowiedzial od kogos innego... Noo ja na miejscu takiej osoby troche bym sie czula dziwnie ze widujesz sie z kims srednio minimum raz na miesiac (i to powiedzmy ze teraz tak jest bo wczesniej co tydzien sie widzieli) i ze Ci ta osoba nie powiedziala tylko droga pantoflowa to wyszlo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to podziwiam tego ojca Ci powiem...bo ja nie mogłabym się spotykać chyba z kimś, kto się rozstał z moim dzieckiem heh.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to ona sie z nim rozstala ona go zdradzala. NIe wiem czy on o tym wie, z tego co mowil G to wychodzi ze ona o niego nie walczyla po prostu przyjela do wiadomosci to ze on nie chce juz z nia byc, wrocila do domu rodzinnego i tyle, dopiero jak ja juz bylam jakis czas z G to ona sobie o nim przypomniala. Teraz juz jest od roku ponad spokoj z nia a G twierdzi ze oni nie rozmawiaja o nas oni jej ojciec o niej ani G o mnie nie mowi (tyle ze wie ze jestem ze mieszkamy razem dalej nie wnika) Ale mowie jesli maja swoje tematy dobrze im sie gada i z jakiegos powodu na te ryby jezdza razem noo to chyba wypadalo by mu powiedziec ze na przyszly sezon musi szukac sobie innego towarzysza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ojciec np tez utrzymuje kontakt z moim bylym. Moze nie taki ale tez maja. Ale on twierdzi ze nasze rozstanie to moja wina mimo ze to tamten mnie zdradzal i zostawil. Noo ale moj ojciec twierdzi ze rozwod jego z mama to tez moja wina wiec wiesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moj ojciec np tez utrzymuje kontakt z moim bylym. Moze nie taki ale tez maja. Ale on twierdzi ze nasze rozstanie to moja wina mimo ze to tamten mnie zdradzal i zostawil. Noo ale moj ojciec twierdzi ze rozwod jego z mama to tez moja wina wiec wiesz.

    No tak....

    Wczoraj była moja teściowa i ani słowem się nie zająknęła na temat naszego "wirtualnego dziecka". I tata dzwonił z pytaniem jak inseminacja :D Ciekawa jestem, czy do niego dzwoniła bo ciągle coś mu przerywało i nie mogłam zapytać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bedzie jesli sie uda ;p wirtualne dziecko stanie sie prawdziwym dzieckiem ciekawa jestem czy jej sie cos w mysleniu zmieni ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę i wiem, że na pewno ja bym jej z dzieckiem nie zostawiła samej bo ona jest niezrównoważona. Zresztą mój mąż by mi nie pozwolił :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grubsza sprawa :P Noo ale wiesz samo to ze zaakceptuje i nie bedzie dziecku mowic ze jest wymyslone to juz dobry znak bedzie :)

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 21 października 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewuszki. Dzisiaj bylismy z Krzyskiem znowu w Poznaniu. Na 8 bylismy umowieni zeby mi pobrali wymaz z pochwy i kanalu szyjki macicy i 90zl. Potem na 9 do kliniki nieplodnosci zamrozic nasienie 560zl i ja pobranie krwi przeciwciala i TSH PROGESTERON I AMH i 580zl.
    Jestesmy w szoku ile kasy dzisiaj poszło ale idziemy dalej. Jeszcze mnie czeka wizyta u mojego ginka. Bedziemy sie umawiać na sprawdzenie drożności jajowodow.
    Troche zdenerwowana :-\

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia mówiłam, że to słono kosztuje ale jak się zaczyna, to szkoda się potem zatrzymać. A przynajmniej już jakiś etap jest za wami. Badania będziecie mieć porobione, nasionka zamrożone. Teraz tylko HSG i można podchodzić do IUI ;)
    Cool.

    Jeszcze 30 min do końca pracy..ufff

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to wlasnie to o czym rozmawialysmy kupe kasy kosztuje "spłodzenie" dziecka... ;/

    Noo ale zobaczymy za to jak bedzie mam nadzieje ze wyniki wmiare wyjda.

    Niunqa Ty konczysz a ja zaczynam, i jestem mega glodna... eh... A jem caly czas, do tego kolana mnie nawalaja

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kończę i zaraz jadę do kliniki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz oczekiwanie bedzie na wyniki :)

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 21 października 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo to wlasnie to o czym rozmawialysmy kupe kasy kosztuje "spłodzenie" dziecka... ;/

    Noo ale zobaczymy za to jak bedzie mam nadzieje ze wyniki wmiare wyjda.

    Niunqa Ty konczysz a ja zaczynam, i jestem mega glodna... eh... A jem caly czas, do tego kolana mnie nawalaja
    Ja tez mam taka nadzieje ze beda w miare dobre. Za 2 3 tygodnie powinny byc wyniki :-\

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 21 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa czekam na wynik, jak tylko wroce z pracy po 18 to sprawdze!:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 października 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ciemnieje krechą. Oby to bylo to. Trzymam kciuki

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 21 października 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa a ile taka inseminacja kosztuje? Wiem ze kazda klinika inna cena ale tak mniej wiecej?

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 21 października 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Z progesteronem nigdy nie miałam problemów. To chyba norma po stymulacji, żeby w razie co niepęknięte pęcherzyki się wchłonęły i żeby nie powstały torbiele. Nigdy nie miałam torbieli, ale przy stymulacji może być inaczej.

    Co do pęcherzyków: Dostałam zastrzyk w ndz. Moim zdaniem (sądząc po bólu) i po USG w środę, to musiały pęknąć we wtorek 06.10 albo środę 07.10. Bo na popołudniowym USG środowym już ich nie było. Betę robiłam 9 lub 10 dpo, więc to serio niemożliwe. No ale nic, nie będę rozkminiać tylko dziś pójdę. Jak będzie zero, to się umówię na wizytę bo kto wie co tam siedzi.
    No to jeśli ci popękały to prawdopodobieństwo praktycznie zerowe zeby była torbiel :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
‹‹ 584 585 586 587 588 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ