X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bol jajnikow nie zawsze zwiadtuje owulacje. Raczej bol jak na okres to jest to co ja czuje w dniu owu bol glowy i normalnie skorcze macicy

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj mikro plamienie i cisza, czekam aż sie rozkręci. Dzisiaj temp nie mierzyłam, bo jeszcze się od wczoraj nie kładłam spać;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory chciałam jedynaka;). Ale mi sie zmienilo i chce drugie

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynak ma smutno w zyciu. Ja wiem po sobie miedzy mna a siostra jest 4 lata roznicy miedzy bratem 7 i tak do 20 roku zycia bylam wsciekla ze mam rodzenstwo szczegolnie ze moja siostra byla bardzo chora i "zabierala" mi rodzicow a teraz? Siostra najlepszy przyjaciel. Jak trzeba wesprze a jak trzeba sciagnac na ziemie to zrobi ;D gdy mialam gleboka depresje przez bylego to ona mnie z niej wyciagnela

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J tez sie zapisal na badania, dzieki za namiar :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dzis jedzie przyfapic;) troche mi go szkoda

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Moj dzis jedzie przyfapic;) troche mi go szkoda
    Dlaczego?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc i czołem (nie ma to jak suchar z rana :P)
    U mnie tempka w górę! Szok!

    Do Klaudii - wczoraj pisałam w wątku o TSH, z prośbą o interpretację wyników i Zwei_kresken napisała coś takiego:
    Zwei_Kresken wrote:

    Moje wyniki:
    TSH 2,29 (min. 0,35 --- 5,5 max)
    FT3 3,13 (min. 2,3 --- 4,2 max)
    FT4 1,26 (min. 0,89 --- 1,76 max)
    Progesteron 17,61 (min. 3,34 --- 25,56 max)
    Prolaktyna 14,1 (min. 2,8 --- 29,2 max)

    Zwei_kresken:
    FT3 na poziomie 44%, FT4 43%, przy takich wynikach TSH wcale nie jest złe. Nie możesz patrzeć tylko na TSH, wygląda na to, że tarczyca świetnie sobie daje radę, pokaż wyniki swojemu lekarzowi, ale nie sądzę, żeby go coś zaniepokoiło. Masz wyniki w okolicach 50% i co ważne- masz oba hormony na podobnym poziomie procentowym. Endokrynolodzy mówią, że TSH 2-2,5 to dla planujących macierzyństwo dobry poziom, jeśli hormony tarczycowe też są odpowiednie. Tak jak u Ciebie.

    Wychodzi na to, że trzeba patrzeć również na wyniki FT3 i FT4 - robiłaś je?

    Inna dziewczyna pisała też, że zmieniła dietę na bezglutenową i o niskim indeksie glikemicznym i TSH też jej spadło.
    Ja chyba zrobiłam to nieświadomie, bo w 2011 miałam TSH 3,93 i jakiś rok temu przeszłam na dietę bezglutenową ze względu na poszukiwanie źródła alergii (długa historia). Badałam TSH teraz i jest już 2,29!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 10:36

    Klaudia N. lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaaa.... za dużo naklikałam :P

    Ktoś dzisiaj testuje? :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 10:37

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie zawsze marzyla trojeczka, a teraz prosze chociazby o jedno...
    Moj okres nie chce sie rozkrecic. Od wczoraj pobolewa brzuch i mam brazowe plamienie i tyle. Myslalam, ze seksik wieczorny @ wywola, ale tez nie bardzo pomoglo.
    Za to tempka spada ksiazkowo i w ogole te dwa miesiace wykresy mialam po prostu bajkowe, ale nie zakonczone happy endem :(

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mialam ostatnio 4 dni plamienia za nim okres przyszedl a cykl wczesniej w ogole normalnego okresu nie mialam.
    U mnie dzis szyjka mega nisko. Wlasnie ja zbadalam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 10:40

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już straciłam nadzieje na ten cykl... Mój K. nie rozumie dlaczego może się nie udac skoro tyle się kochalismy i to w te dni :(

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh to bedzie dopiero kicha jesli moj w tym cyklu sie zepnie w sobie i nic z tego nie bedzie.

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tak to z nimi jest. Jak kobieta chce i nalega to oni NIE. A jak oni chcą i się nie uda to nagle wielkie zdziwienie, że ale to czemu się nie udało skoro seks był.

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Ale tak to z nimi jest. Jak kobieta chce i nalega to oni NIE. A jak oni chcą i się nie uda to nagle wielkie zdziwienie, że ale to czemu się nie udało skoro seks był.

    Mam dokładnie to samo z moim S. Wypisz wymaluj :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa wlasnie. Ciekawa jestem jak ten tydzien bedzie z moim wygladac czy bedzie sie staral cos robic keszcze czy na wczorajszym seksie poprzestanie

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby sie spial! Bo wszysyko wzkauje ze owulke dopiero bedziesz miala.

    Mi sie wydaje ze mi cykl tez sie cos rozwalil i dopiero bede miala ovu bo ztraszny spadek dzis.

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moje cyklu to ja już nic nie umiem wywnioskować. Niby ok ale brzuch mnie boli jakbym miała za chwile dostać pieprzoną @. Z tego wszystkie upiekę dziś ciasto ...

    Powiem wam szczerze że gdy jestem zła to najlepsze ciasta mi wychodzą.

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idzie w gore wiec jest dobrze;)
    To jak juz zrobisz ciasto to kawalek wyslij. ;)

    A ja tak sobie mysle o tym mowim plamieniu. Ze trzy cykle temu bylam u gina wlasnie dwa dni po tym plamieniu bo mnie to martwilo by 22 dzien cyklu i co sie okazalo ze pecherzyk mial 18mm i mial peknac lada moment. I powiedzial ze przezt to plamienie... Wiec moze teraz jest tak samo? I araz przyjdzie ovu? Cbyba polece po testy.

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaaa wrote:
    Mam dokładnie to samo z moim S. Wypisz wymaluj :)
    Hej dziewczyny. U mnie tak samo z moim K chyba nie chce zrozumiec tego. My jutro jedziemy na Poznan na badanie nasienia. Mam nadzieje ze wyniki beda dobre :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 11:09

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ