X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i teraz tak. Moglas miec a nie musialas. Ja w poprzednim cyklu sluz plodny mialam w okolicach 13dc a owulacje w 23dc gdzie w ogole sluzu nie bylo. Bez tempki nie da sie nic powiedziec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, no wlasnie... Nie mam odpowiedniego termometru, jestem ogolnie troche niepoukładana, wiec pewnie zapominałabym mierzyc... a trudno, co będzie to będzie. Zrobie test jeszcze jutro i w czwartek, akurat zostały mi tylko 2. Pewnie i tak guzik w tym cyklu, czekają mnie badania :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraj sie i tyle ;) zwykle cykle jakiej dlugosci masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29-30, regularne... ale to chyba nie ma reguły, już tyle czasu sie staramy... eh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli owulacja powinna wystapic u ciebie miedzy 13-20dc. Liczac fl od 11-15dni.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mogłybyście zerknąc na mój wykres ? martwią mnie te plamienia miała któraś z was podobnie ?? pewnie ciąży z tego nie będzie ale nie wiem czego się spodziewać problem z progesteronem (za niski) ? z prolaktyną (za wysoka) :( brzuch mnie strasznie boli tak jak na okres :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam ostatnio od 10dpo do okresu takie plamienie ale powinnas skonsultowac z lekarzem wszystko jedno czy jestes w ciazy czy nie. Najwyzej w kolejnym cyklu zrob badanka.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie lece do polski 23 czerwca i od razu zamierzam isc na badania w poprzednim cyklu tez mialam plamienia ale 4 dni przed okresem a teraz juz jest 5 dzien a do okresu jeszcze kilka zostalo :( martwi mnie to ze np fasolka nie moze sie utrzymac przez brak progesteronu oby bylo wszystko oki :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak moze byc ale doataniesz wtedy tabletki i bedzie spoksik. To za dlugie krwawienie. Lepiej zeby to wyszlo ze to progesteron bo latwo to leczyc niz cos innego. ;)

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby to nic powaznego i do szybkiego wyleczenia :) jutro zrobie test dla pewnosci i będę czekać na koniec tego cyklu :P

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob tescior bo jak ciaza to od razu trzeba do lekarza

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie bardzo bym chciala zeby to byla ciąża ale w anglii nie uważają ciąży młodszej niż 10 tygodni i nie podtrzymują tu :( ale może gdybym poszła do polskiego lekarza prywatnie to może by mni sie udało wyprosić leki ...

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh. Pytanie jak na to prawo. Ale moze dla Ciebie lepiej zeby ten cykl sie skonczyl i zaczal nowy. Na stale do polski jedziesz?

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie tylko na tydzien i musimy przerwać starania bo mój mąż zostaje w polsce a ja muszę wrócić :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo. No to nie zle. Ale moze to bedzie czas zeby sie robrze przebadac. Jak to mowia nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo a to plamienie i to tak wczesnie jest mega niepokojace.

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie jestem w czarnej dupie trochę ale nadzieja umiera ostatnia... robiłam test w 10dpo i był negatyw jutro będzie 13 dpo to już powinno coś wyjść jeśli jest fasolka a jeśli nie to niestety trzeba będzie czekać na @ może akurat będąc w polsce trafię na owu i znowu będzie nowa nadzieja...

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem że moja mama też miała ze mną problemy w ciąży i cała ciąże musiała leżeć więc może coś być na rzeczy :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze. To tym bardziej przebadanie jest wskazane bo jesli bedziesz w angli a tam ciazy nie podtrzymuja to lepiej zebys byla zdrowa i nie musiala sie niczym martwic bo tam pomocy nie otrzymasz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 17:17

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będę musiała nakupić leków na zapas :D i jakoś może dam rade ale najlepiej gdyby już fasolka tam była i jutro pójdę do lekarza i wszystko będzie ok :)
    ps. wiem że to głupie ale muszę zachować resztki wiary bo inaczej zwariuje :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo domyslam sie. A jak jest z przewozeniem lekow do Angli?

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ