X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj biorę wiesołka z oeparolu czy jakoś tak. Dziewczyny myślicie, że infekcja grzybiczna może w znaczący sposób wpłynąć na nieudane starania?
    Morel mi od Ciebie pachnie fasolą!:)
    Fionka to już jesteśmy 3. Mi dziś @ dobiegła końca, ale testować będę pewnie razem z Wami, bo mam długie cykle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulka, w zeszlym cyklu też tak pachnialo i lipa byla. Luteina wywoluje objawy. A pogoda tak szaleje, ze ledwo stoje na nogach. Od wczoraj sennosc mam ogromna, gdzie bym polozyla glowe- tam bym spala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionku, siemie to golnie samo dobro. Poczytaj sobie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelka niestety dziewczyny strasznie sie na lutka skarzyly... Niestety takie dplegliwosci po nim moga byc...

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Fionku, siemie to golnie samo dobro. Poczytaj sobie:)

    Obym tylko byla w stanie go przelknac :D Podobno glut wychodzi i te ziarenka trzeba zjadac.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdybys zobie zmielila, zjadla na sucho <smakuje jak orzechy> i pozniej zapila to woda? Moja babcia tak robi.
    Cirus, wiem. Dlatego nie jestem podekscytowana tymi bólami.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jadałam na początku siemie lniane na początku i to sporo. Dziecka nie ma, ale za to pazanokcie mam genialne, takich długich to ja kilka lat nie miałam ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do wina dołączyły cukierki malaga i raffaello

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a siemienie lniane nie jest złe. Mój synek mi wyjada ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam odruch wymiotny gdy musze wypic siemie. A czasami pije bo mam slaby zoladek, a siemie łagodzi rozne dolegliwości:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko siemię tak na "sucho" powinno się jeść zmielone. W całości podobno może zapychać jelita.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, zmielone. Ale wazne jest, by samemu mielic. Mozna kupic gotowe ale podobno ono nie ma juz tych dobrych wlasciwosci bo jest jakos przesuszane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, zmielone. Ale wazne jest, by samemu mielic. Mozna kupic gotowe ale podobno ono nie ma juz tych dobrych wlasciwosci bo jest jakos przesuszane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A gdybys zobie zmielila, zjadla na sucho <smakuje jak orzechy> i pozniej zapila to woda? Moja babcia tak robi.
    Cirus, wiem. Dlatego nie jestem podekscytowana tymi bólami.
    Podobno siemie musi byc przegotowane wtedy tylko dziala.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to glut! :) na zdrowie i niech sluz plynie:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miota mną ostatnio, aż boję się pomyśleć jak zdołowana będę jak w lipcu wyjdzie dupka.
    Sorki musiałam się wyżalić i już przestaje.
    CCiri fajnie, że udało Ci się z chlopem, potwierdza sie, że z Nimi to tak trzeba prostym komunikatem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to zalezy czy bedzie chcial dalej. Ja mu powiedzialam ze ten tydzien musi byc intensywny wiec zobaczymy czy jlna jednym seksie sie skonczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie, ale początek dobry, widać, że mu jednak zależy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, dobrze zaczal:) wazne, by skutecznie skonczyl B] <chrum, kwik>

    Magdziula, nie smutamy. Lipiec bedzie zielony:)
    Ja cos czuje, ze czerwiec u mnie bedzie negatywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siklam na test owulacyjny dzis. Juz moj ostatni albo przedostatni jaki mam w domu i dalej brak drugiej kreski nawet cienia nie bylo... Co chyba wskazuje na to ze na razie owulacji nie bedzie...

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ