X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale spadek masz bardzo przedowulacyjny... O ktorej robilas test? Mi pozytywy wychodzily w poludnie, po 17 byly bledsze krechy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ostatnim cyklu o 18 wyszla prawue taka sama krecha a o 22 pozytywny czyli mocniejsza krecha. Teraz robilam o 19 i nic. Nawet cienia drugiej krechy. A na spadek nie patrz bo temperatura wczorajsza byla zabyrzona alkoholem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzeba czekac;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coz ale ma jeszcze czas. Ostatnio byla w 23dc a wczesniej chyba 24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to chociaz cien chyba powinien juz wyjsc co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Ostatnio zrobilam test z glupia franc bo myslalam ze malpa idzie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, mam dopiero 7 dc:( a juz bym chciala wiedziec:(.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba 7dpo ;p noo coz ja to sie na okres bede szykowac. Musze kupic podpaski ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo...ale nadprodukcja postów tutaj :)

    Mam dobre wieści: PRZYJĘLI MNIEEEEEEE :D i zaczynam od poniedziałku! :D :D Praca biurowa, po 7h, z umową o pracę i dodatkowym urlopem i po 3 mcach home office.

    Dodatkowo w 12dc miałam fake, bo test owu był niby pozytywny ale coś mi mówiło, że to za wcześnie. Dziś bardzo bolały mnie jajniki i zrobiłam ponownie. Kreska testowa mocniejsza od kontrolnej..a więc to DZIŚ. Mój chłop dziś zmęczony i nie bardzo mu się chce, to nie będę go zmuszać. Seksik był wczoraj i może będzie jutro. Jutro mamy też wizytę w Klinice Invicta - ciekawe co powiedzą na wyniki nasienia. Mają mi robić USG, więc dowiem się co tam piszczy w środku. I postanowiłam sobie, że w tym miesiącu nie testuję - chyba, że mi się spóźni. Powiedzcie, że mnie utrzymacie w tym postanowieniu please ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa, na mnie nie licz. Swinia jestem ale ja jestem uzalezniona od testowania, szukania bladziochow, cieni itp, zayem ja to predzej befe Cie wysylac do wuceta, cobys siknela:]

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Podobno siemie musi byc przegotowane wtedy tylko dziala.
    czytałam, że teperatura zabija to co dobre w siemieniu. Dlatego zalewam ciepłą nie gorącą wodą

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Chyba 7dpo ;p noo coz ja to sie na okres bede szykowac. Musze kupic podpaski ;p


    Ta, 7dpo, i tak bolesnie daleko do " rozwiazania".
    Kobito, owulacji jeszcze nie mialas, a juz o @ gadasz. Predzej pampersy kupisz;) czerwiec jest Twoj:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem taka sama. Od momentu owulacji to już skreślam dni w kalendarzu, co by zateścić :P
    Mój mąż mnie wczoraj zabrał do kina i galerii handlowej i do mnie wyskakuje z tekstem: idziemy do Super Pharmu. Się pytam: po co..? a on, że zakupy zrobić. No zgłupiał..w sf kupujemy zawsze testy ciążowe i jak tylko bym wlazła, to zaraz testy poszłyby w ruch..Chyba naprawdę się wciągnął, co u niego jest niesamowite wręcz po tylu latach niechcenia. I teraz mi podglądał wykres :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha zobaczymy. Nie no trzeba podpaski kupic bo jak mnie zaleje to bede wate wtykac ;p

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet testów nie kupuję. Ostatnio robiłam, dwie piekne krechy, równe, w 14 dniu, okres w 43 dniu..., wolę mierzyć temperaturę

    dzisiaj mam rozpustę do wina i pizzy otworzyłam chipsy. jutro dieta wróci ;). dzisiaj mi wolno

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa po pierwsze gratulacje z powodu pracy, po drugie z pozytywnych nadziei na ten cykl humor dobry to i większe szanse. To moja teoria;)
    Ja ostatnim cyklu prawie dotrwałam z testowaniem, więc spróbuję Cię wspomóc, choć ostatnio mam ciężkie jazdy psychiczne, więc nie obiecuję:)
    Ciri @ tak szybko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mam taki zapas, ze moglsbym se materac wypchac. W kazdej torebce jest zapas, w szafce kilka paczek. Moj ma jakis dziwny nawyk i przy zakupach zawsze pyra czy mam i czy moze wziac na zas;) gupol.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tylko tak sie przygotowuje na nia ;p ja to do @ pewnie ze 3 tygodnie jeszcze mam ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy ostatnim zaklinałam rzeczywistość- wykończyłam wszystkie podpachy i mówię - nie kupuję nie będą potrzebne, ale były niestety. Chociaż dalej widać optymizm, bo stałam w tym sklepie i się wahałam - duża paka w promocji czy mała na raz. I wiecie co wzięłam małą;);)

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ja zawsze mam taki zapas, ze moglsbym se materac wypchac. W kazdej torebce jest zapas, w szafce kilka paczek. Moj ma jakis dziwny nawyk i przy zakupach zawsze pyra czy mam i czy moze wziac na zas;) gupol.
    Morelka twoj maz to lubi Ci dogadzac i testy na zas i podpaski na zas ;p
    Magdziulla ja to kupuje zawsze duza ;p nawet jak sie nie przyda mam komu oddac ;p

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ