X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma problemu z przewożeniem tylko muszą być zapakowane i mieć ulotki :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i gicior ;) pewnie lutka bedziesz miala przepisanego albo cos wiec bedzie spoczko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sztuką jest też całą tą ciążę zaplanować logistycznie. I przeważnie pod górę!
    Już nie raz słyszałam jak to w Anglii jest z opieką medyczną, pod tym względem nie mamy co narzekać!
    Ja jutro idę do gin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja nie planuje ligistycznie zrobilam tylko dwie rzeczy. Zalatwilam sobie zus i odstawilam tabsy ;p

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zaplanowałam tylko tyle że chcę w niej być reszta w rękach Boga i ja nie wiele mogę zaplanować kiedy jest mi pisane wtedy będzie :)

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie okres przyszedł dokładnie jak owu wyznaczyło. w sumie jest tego plus - wiem że objawy śluzu i temperatury się pokrywały, a okres przyszedł po 14 dniach od wyznaczenia owu. czyli tak jak powinno być.
    W tym cyklu plan to siemienie lnianie od jutra. seks co drugi dzień, od 10 dnia codziennie do 3 dnia po skoku. i jak znowu będzie okres to już badania

    a dzisiaj WINO :D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko to zazdroszczę ja zaplanowałam wszystko w jakim szpitalu urodzę, jak powiem rodzinie, nawet już kupiłam 2 kiecki ciążowe i zaplanowałam wiele innych rzeczy, do których nawet tu wstyd się przyznać. To po części wynika z mojego charakteru, ale przede wszystkim z tego, że już od 2 lat bardzo intensywnie dziecka pragniemy. I trochę mi palma odbija.;)
    czyli tylko ja jestem,.aż tak pieprznięta;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa to działamy razem w tym msc i w lipcu cieszymy się:)
    to winko to codziennie?

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszyscy wiedza ze chcemy dziecka wiec jak zajde to napisze smsa mamie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja winko codzinnie pilam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo! Moj juz po badaniu. Chodzi po domu jakby byl supermenem, bohaterem wszechczasow:) jutro wyniki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha a jak my niegamy do gina i nam w dziury zagladaja to nikt nas jak bohaterki nie traktuje ;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Baronowa to działamy razem w tym msc i w lipcu cieszymy się:)
    to winko to codziennie?
    nie tylko dzisiaj. i ewentualnie jutro jak coś zostanie :D. ale wątpię

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otoz to. Jesli u meza jednak bedzie ok to ja robie badania i pogadam z ginem o hsg

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    nie tylko dzisiaj. i ewentualnie jutro jak coś zostanie :D. ale wątpię

    I ja z Wami dzialam dziewczyny :) Wlasnie w koncu @ sie rozkrecila. Maz wiezie do domu siemie lniane i od jutro zabieram sie za jego picie. Jeszczze tylko winko kupic, bo leki wszystkie juz mam.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionus, uda sie:*
    Mnie cycki bola okropnie, zastanawiam sie, czy powinnam brac te luteine:/

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Fionus, uda sie:*
    Mnie cycki bola okropnie, zastanawiam sie, czy powinnam brac te luteine:/

    Juz tyle czekam, ale ciagle nie trace nadziei :) Ten sluz, a wlasciwie siemie na niego teraz jest moja nadzieja, bo wszystko inne dziala jak potrzeba, wiec nie wiadomo dlaczego sie nie udaje...

    Lutke lepiej bierz. Dzieciatko moze jej potrzebowac :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje. Bede brac do 30 dc, jesli test bedzie negatywny, pojde na bete i potem odstawie luteine.
    Mi bardzo pomógł wiesiolek ale siemie generalnie jest zdrowsze:) dobrze robi na zoladek, jelitka, wlosy i cere:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam denerwowac sie wynikami meza:(

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Masz racje. Bede brac do 30 dc, jesli test bedzie negatywny, pojde na bete i potem odstawie luteine.
    Mi bardzo pomógł wiesiolek ale siemie generalnie jest zdrowsze:) dobrze robi na zoladek, jelitka, wlosy i cere:)

    Lepiej dmuchac na zimne... Ja w tym cyklu tez bede dupka brala dluzej niz zalecane przez ginke. No i zobaczymy kiedy tym razem owulka bedzie.
    Wlasnie policzylam, ze testowanie wypadnie pomiedzy urodzinami Meza, a Tescia :D

    No ja tego wiesiolka tutaj nie dostane, wiec licze na siemie :) A jesli jeszcze pomaga na wlosy i cere to juz go w ogole uwielbiam :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ