X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Ja dziś dla pewności czy może beta mi spada zrobiłem test i wyszły dwie takie piękne, tłuste krechy ze AZ mi ich szkoda ;(
    Byłam w laboratorium na tym badaniu nowotworowym Ca 125. Teraz na wynik czekam, jutro wizyta u Gina ale strasznie późno bo o 20.30.
    Teraz się denerwuje żeby to tylko jakieś raczysko nie bylo.
    Miała być ciąża a tu takie rzeczy. Ciągle tak sobie myślę ze może lekarz nie widział, ze może jutro pójdę na USG i oprócz torbieli lekarz zobaczy jakiś pęcherzyk. Tak bym chciała...

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mama91 ja sie domyslam ze bys chciala. Ale ciaza i torbiel to raczej nie ida w parze ladnie ;/ wiem to z rodziny... Wiec moze lepiej zeby tego nie bylo...

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri bierz tą pracę w we wrześniu wszystkie zaciążone do zaciążonej przyjadą w góry na odpoczynek :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Moglaby ktoras zerknac na moj wykres?? Kompletnie nic z niego nie rozumiem.. zrezygnowalismy z tego cyklu ale wedlug OF ovu jeszcze nie bylo moze sa jakies nadzieje i ruszymy do staran??????

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem w 21 dc mogli byc ale to sie okaze za jakies 2-3 dni.

    Noo zastanawiam sie nad ta robota dzis bede wiecozrem gadac z G czy wyslymamy CV czy nie.

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłać CV nic Ci nie zaszkodzi :) Zawesze jak Ci się nie będzie podobać możecie wrócić. Ja ze swoim K. tak co 2 lata zmieniamy miejsce zamieszkania i jeździmy po Pl.

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff dziewczyny ja zdycham. Wczoraj mnie z pracy zabrali bo omdlalam kilka razy, i wymiotowalam. Masakra jakas... Dzis dalej39 goraczki:-( cos mi stanelo masakra...

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisa wrote:
    Hej dziewczyny!! Moglaby ktoras zerknac na moj wykres?? Kompletnie nic z niego nie rozumiem.. zrezygnowalismy z tego cyklu ale wedlug OF ovu jeszcze nie bylo moze sa jakies nadzieje i ruszymy do staran??????


    Z ogromną chęcią bym Ci pomogła zinterpretować wykres ale sama swojego nie rozumiem :(

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p babo moze fasol sie zagniezdzil?

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam o Ance ale to za wczesnie. Ale pomyslam ze moze ma bardzo duzy rzut progesteronu i dlatego. Slyszalam o takich sprawach w okolicy owulacji.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy w koncu tej owulacji nie bylo wczesniej... Ale masakra tak zdycham.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uwazam ze mogla byc wczoraj. Serio sluz mniej plodny ale madal plodny i ten spadek i skok moglby o tym swiadczyc. Twoje objaey tez. Choc jesli masz dzis temperature to moze powinnas dzisiejsza temperature jako zaburzona zaznaczyc.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem juz sama... Jakis dziwny ten cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli masz dzis temperature to bym zaznaczyla jako zaburzona. I poczekala co bedzie dalej. Moze owulacji jeszcze nie bylo.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie... Zobaczymy co bedzie dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy spadek tez mogl byc na oslabienie organizmu... Dlatego pod linia. Moze jakis wirus czy cos. Wez zaznacz dzisiejsza i wczorajsza jako do olania i zobaczymy co program zrobi..

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się martwię... tym, że śluzu rozciągliwego nie ma :(
    I że jak się kochaliśmy wczoraj i dziś z mężem, to widziałam, że mam biały kremowy śluz w trakcie, a tak normalnie jest wodnisty.
    Co jest grane...?? :/
    Dziś 15dc
    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 10:54

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze bedziesz miala pozniejsza owulacje. Nie przewidzisz.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz zmienilam...:)

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ