X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak wole przed snem, albo pod wieczor. Rano jestem ziejaca jadem smoczyca, ktora akurat o intymnym pozyciu mysli najmniej. No, chyba ze sa piekne okolicznosci przyrody, Bieszczady, kawusia sie parzy w tym samym czasie co my... . no ale takue bajery to tylko na urlopie takze...raz do roku moze mnie capnac rano;)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to lubie rano bo przed praca od razu lepiej sie pracuje ;p

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od rana się wchodzi na wysokie obroty :)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra,Milusie moje. Morel traci przytomność. Zamwlduje sie jutro z rana, oby tempka byla wysoko. Buziaki:* kolorowych itepe:*

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz o czym mowa ;)

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i owszem ;)

    OK, ja uciekam... do juterka ! ! ! :)

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedzmin mnie wciagnal ;p

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiedzmin mnie wciagnal ;p
    Gra?

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień! Jak tam? Kto testuje?
    Moja temp. Jest mega nudna:/

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w dol. W tamtym miesiacu przy takiej byla owulacja.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie ma szans, temp. minimalnie w górze, czekam na sobotnia @:(

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapomnialam wam powiedziec jak ktoras pije lub chce zaczac pic te ziolka baby&mama sa w carfie za 25zl ;)

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam ziółka :D, o tych akurat mało co wiem, ale te co ja piłam o.Sroki na I i II fazę, to wyraźnie widziałam poprawę, no i wykresik się taki ładny zrobił :)

    alicjaaa, ty chyba pisałaś, że jesteś na bezglutenowej rok, spoko ja 3 lata :D. Potwierdzam, dieta ma wpływ na gospodarkę hormonalną, więc przy problemach tarczycowych warto się zagłębić. Ja stosowałam się także wskazań dietetycznych na II fazę, aby zwiększyć progesteron :).

    Morella, może ta temp to przez luteinę, miałam podobnie w tamtym cyklu, równia (tylko jeden mega skok był w II fazie), a może ktoś się tam mości, ale tutaj odpowie tylko cierpliwość i test, tak czy inaczej trzymam kciuki :)

    Pozdrawiam Was dziewczyny :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa sluchajcie nie wiem co zrobic. Jeszcze dzis bede z moim o tym gadac. Ale zaczynajac od poczatku.
    Moj G od jakiegos czasu mi mowil ze jego malym marzeniem jest otworzyc wlasne schronisko w gorach noo i co dzis mi wyslal ze do schroniskach w gorach sowich jest potrzebny opiekun albo para. Przeprowadzka od 1 wrzesnia. I z jednej strony bardzo bym chciala z drugiej mega sie boje. Niby wyslanie CV do niczeg nie zobowiazuje ale z drugiej strony jak nam sie uda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jeśli odpowiadałaby Ci taka praca/życie to pewnie, że wysyłaj. Myślę, że rzadko takie okazje sie zdarzają.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri nie bój się :) jeśli CI odpowiada takie życie, to tak jak Magdziulla napisała - wysyłaj!

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    P.S. ten mój wykres to popiepszony jakiś :/ czy tu w ogóle owu będzie wyznaczona??
    A może sama zaznaczę owulkę na wykresie jak dziś będzie pozytywny test, cio...???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2015, 09:11

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie zaznaczaj poczekaj. Bo to wiadomo jak to bedzie? Moze w ogole owulki nie bedzie...

    Wiecie z jednej strony chcialabym ale sie boje. Nie zaznalam takiego zycia. Jestwm urodzona warszawianka ale mam korzenie gorskie (polowa rodziny z Zakopanego druga z Przemysla) wiem na pewno ze na typowa wies gdzie wszyscy cie znaja i nikogo nowego nie ma bym sie nie nadawala ale tam bedzie przeplyw ludzi... Moze poza sezonem nie duzy ale zawsze. Taki zbieg okolicznosvi ze do wrzesnia mamy umowe na mieszkanie.

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri z przemysla? jaki świat mały...

    co sądzicie o moim wykresie?

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzinke mam z przemysla ale sama jestem z wawy tu sie urodzilam i tu mieszkam ;D

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ