X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Oszukany test?! Pink a beta
Odpowiedz

Oszukany test?! Pink a beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Marxx Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 7 listopada 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    Hehe, serio pytasz? :) Toż to ciąża!

    Dziękuję za potwierdzenie. Robiłam już w poprzednich miesiącach tyle testów, że nie byłam pewna, czy to możliwe dzień po terminie @ kreska była wyraźna i nie był to błąd... Kiedy powinnam iść na betę? I kiedy ponowić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2020, 14:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, jak test już widzi to beta tym bardziej :) leć na betę i gratuluję po cichu 💛
    Marxx wrote:
    Dziękuję za potwierdzenie. Robiłam już w poprzednich miesiącach tyle testów, że nie byłam pewna, czy to możliwe dzień po terminie @ kreska była wyraźna i nie był to błąd... Kiedy powinnam iść na betę? I kiedy ponowić?

    Marxx lubi tę wiadomość

  • Marxx Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 9 listopada 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    Kochana, jak test już widzi to beta tym bardziej :) leć na betę i gratuluję po cichu 💛
    Miałaś rację :) mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Można dostać kręćka, czytając o pustych ciążach, poronieniach, krwiakach itd. :/

  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Wiem, że może nie powinnam tutaj pisać, bo starajcie się o dziecko, ale żyję w takim stresie, a nie chcę mężowi o tym opowiadać, bo on ma już zwyczajnie dość moich ciążowych schiz.
    Otóż 7 dnia cyklu mój mąż włożył członka dosłownie na 2 sekundy. 13/14 dnia cyklu była owulacja. Typowo dużo śluzu, ból jajnika dzień po. Zawsze boli mnie jajnik po owulacji. Dziś minęło 7 dni od owulacji, a ja się strasznie boję, że przez tą sytuację z 7 dc Zaszłam w ciążę. Od stosunku jest 14 dni. Okres ma przyjść za 7-8 dni. Oczywiście jak osoba chora psychicznie już zrobiłam 3 pink testy i na każdym jest biala druga kreska. Na dwóch tych strumieniowych widziałam tą kreskę testową przed zrobieniem tego testu. Czy one mają te kreski zawsze?
    Przepraszam Was, bo wiem że Wy testucjecie bo bardzo chcecie mieć dziecko. Mam 30 lat i jedno dziecko, które bardzo kocham, ale nie chce mieć więcej dzieci, przynajmniej na razie.
    Proszę o wsparcie, jakieś sugestie, kiedy wykonać beta hcg?

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz nam wrzucic zdjecie tych testow tutaj?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One już bez obudowy, musiałam ściągnąć żeby się upewnić
    https://zapodaj.net/133cbc120867a.jpg.html

  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj jeszcze jeden
    https://zapodaj.net/777612c35e3f5.jpg.html

  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj lepiej widać
    https://zapodaj.net/e63ca31e4de75.jpg.html

  • Muszka05 Autorytet
    Postów: 603 256

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka1991 wrote:
    Tutaj lepiej widać
    https://zapodaj.net/e63ca31e4de75.jpg.html

    Ile ja takich miałam testów a w zeszłym miesiącu wyraźna kreska a żadnej ciąży nie ma 😅
    Na pinku widzę coś notorycznie także luz

    Lipiec 2020 cb, luty 2021 cb

    Mama trójki dzieci z ogonami🐶

    Zoi ❤️ 36+5, 1900g
  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ukrywam, że kilka cykli wstecz pink dwa razy mi pokazał bladą kreskę, ale po czasie. A te co teraz robiłam to też po czasie, jeden płytkowy mam wrażenie, że od razu ją zobaczyłam. Chociaż to.moze moja psychika. A i apteczny test vitam to też mi kiedyś kreski po czasie pokazywał.
    Te na pinku na pewno nie są zabarwione, po prostu odznaczone białe.

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze nie masz co panikowac, 7dni po to jednak troche za wczesnie, poczekaj troche i powtorz test 10/11dpo

    Niby cos widac , gdymym to byla ja to bym sie pewnie ucieszyla🤣🤣 moze by to nie bylo,to ale nadzieje bym miala....
    Wydaje mi sie ze jednak 7dni po test to naprawde duzoo za wczesnie.

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka05 wrote:
    Ile ja takich miałam testów a w zeszłym miesiącu wyraźna kreska a żadnej ciąży nie ma 😅
    Na pinku widzę coś notorycznie także luz

    Widziałaś kreski w normalnym czasie czy po czasie?

  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Mi sie wydaje ze nie masz co panikowac, 7dni po to jednak troche za wczesnie, poczekaj troche i powtorz test 10/11dpo

    Niby cos widac , gdymym to byla ja to bym sie pewnie ucieszyla🤣🤣 moze by to nie bylo,to ale nadzieje bym miala....
    Wydaje mi sie ze jednak 7dni po test to naprawde duzoo za wczesnie.

    7 dni po owulacji . Ale od tego 'mini stosunku 14 dni. Owulacją była 7 dni później, objawy miałam.
    Mam nadzieję, że u Ciebie będzie po Twojej myśli :)

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam ale nie rozumiem ...

    czyli w 7 dzien cyklu mialas stosunek a w 14 dzien cyklu owulacje.
    a czys ile minelo od tej owulacji..?


    jesli stosunek mialas 7 dni przed owulacja to nie ma szans zajsc...

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i liczyłam, że ktoś mi to napisze, że w 7 dniu cyklu nie ma szans zajsc. 🙈
    Dokładnie tak stosunek - 7dc
    Owulacja - myślę, że 13 lub 14 dc
    Teraz 21 dc
    Ja to wszystko wiem, kiedy mogą być dni płodne, kiedy nie. Raczej mam regularne cykle takie 27-29 dni.
    Ale po prostu schizuję I jeszcze te pink testy

  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 stycznia 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I żeby nie było, bo zawsze się zabezpieczamy A ten jeden raz w 7dc 2 sekundy było bez.
    Wcześniej byłam na tabletkach anty, ale miałam takie migreny, że musiałam odstawic.

  • Werka1991 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jakaś. Dziś pink nie ma żadnej kreski, za to bobo pokazał, biała blada, ale jest.
    Jutro pójdę na krew...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ