X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 października 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Parenka - wiesz mi jak nie przyjdzie @ to z pewnością nie zaśpisz :D

    Ja to mam zawsze problem z tą szyjką jak to spr, ale wiem wiem praktyka czyni mistrza ;)


    Ja od dwóch cykli sprawdzam regularnie, ale niestety nic specjalnego to u mnie nie wnosi. Moja jest wysoko aż do samego okresu, podejrzewam, że obniża się dopiero w pierwszy dzień krwawienia, ale wtedy nie badam :D

    Podobnie mam z temperaturą. Nie umiem na jej podstawie określić czy za chwilę będzie @, bo spada dopiero drugiego dnia krwawienia :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 23 października 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a test w 11 dpo jest już wiarygodny? Wczoraj rano oczywiście negatyw.

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Ooo! I odrazu bedzie wszystko jasne ;) a ktory macie dpo i dc?
    mam 16 dpo czyli 3 dzień spóźnienia dziś. a zawsze książkowo dostaje okres w 14 dpo.
    no i mam 33 dzień cyklu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 14:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a odnośnie tej szyjki nie ma co się nakręcać. Ja mam teraz nisko (przynajmniej mam takie wrażenie) i twardą, zamkniętą.

    Odnośnie położenia wysoko-nisko czytałam, że każda ma indywidualnie - zależy od pęcherza i trzeba badać i nauczyć się zachować swojego ciała.

    Ale wiem, że w ciąży ma być zamknięta i nie miękka :) to jest ważne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Dziewczyny, a test w 11 dpo jest już wiarygodny? Wczoraj rano oczywiście negatyw.
    myślę że mogło być za wcześniej.

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Dziewczyny, a test w 11 dpo jest już wiarygodny? Wczoraj rano oczywiście negatyw.

    Myśle ze za wcześnie, chociaż nie ma reguły, niektórym wychodzą wcześniej, niektórym później ;)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka teraz zapamiętam że w ciąży ma być zamknięta i twarda :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to z temperatura nam tak samo - generalnie mierzenie to chyba nie dla mnie, wole wspomagać się testami :)

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 23 października 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek, tego dnia to może wystąpić nawet dopiero implantacja, a wtedy test nic Ci nie wykaże, więc może być ale nie musi wiarygodny :)
    Co do szyjki to ja sprawdzam od półtorej roku. Pozycja w moim odczuciu jest ciężka do określenia i dużo zależy od samej pozycji ciała. Ale tzn. konsystencja i otwartość są dobrze odczuwalne. Jak jest otwarta to jest wrażenie, że palec by się w nią zmieścił :P ;)
    W ciąży miałam twardą i zamkniętą, o ile się nie stresowałam. W dni stresowe była otwarta i bardziej miekka, że myślałam ze zaraz poronię. Jak stres minął to znowu była twarda i zamknięta.

    parenka lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 23 października 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Ja to z temperatura nam tak samo - generalnie mierzenie to chyba nie dla mnie, wole wspomagać się testami :)
    Tyle, że testu na zbliżającą się @ nie zrobisz :P ;), u mnie dzień przed @ lub najpóżniej w tym dniu spada gwałtownie temperatura.
    Raz tylko robiłam testy ovu, które pokryły się ze wskazaniami temperatury, więc mogę jej zaufać

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Tyle, że testu na zbliżającą się @ nie zrobisz :P ;), u mnie dzień przed @ lub najpóżniej w tym dniu spada gwałtownie temperatura.
    Raz tylko robiłam testy ovu, które pokryły się ze wskazaniami temperatury, więc mogę jej zaufać
    ja również jak Aleksandra nie umiem mierzyć - wolę tego nie robić. Czasem zapomnę, czasem wskoczę z łóżka i już nie tak wiarygodne wyniki :(
    z resztą 12-13 dpo spadło mi o dwie cyferki. z 36,9 do 36,7 - okresu brak do tej pory :) więc nie wiem, czy ja się nadaję do mierzenia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 14:54

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 23 października 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy jakie temperatury masz w 1 razie cyklu, bo ja np mam 36.1 do 36.6, z czego przed ovu jest niska, max do 36.4. To jeśli w 2 fazie mam 36.8 czy 9 to spadek do 36.7 to żaden spadek ;)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe- zakrecilam się oczywiście chodziło mi o mierzenie temp przed owu :D

    Ja okresu tez nie dostałam, ale pojawiły mi się takie pasma brązowego śluzu (bez objawowo boli brzucha) i tak się zastanawiam czy to nie zbliżająca się @...

    Arashe lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 października 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Arashe- zakrecilam się oczywiście chodziło mi o mierzenie temp przed owu :D

    Ja okresu tez nie dostałam, ale pojawiły mi się takie pasma brązowego śluzu (bez objawowo boli brzucha) i tak się zastanawiam czy to nie zbliżająca się @...

    A miałas wczesniej takie brązowe plamienia?

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeju! U mnie często okres się zaczyna od takich brązowych. Ale jak przestanie i jest to jednorazowe plamienie krótkie - to mówią ze tak się zdarza. Macica może sie oczyszczać :) pod warunkiem ze to krótkie plamienie :)
    Jeżeli jutro beta będzie pozytywna i byłabyś w ciąży - zalecałabym jedynie sprawdzić progesteron. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 15:39

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodema - zazwyczaj przed @ ale te są takie inne niż tamte (trudno mi o opisać) i zawsze na kilka dni przed miałam tez bóle brzucha, a tutaj brak

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka - u mnie dokładnie tez się od tego zaczyna, No ale zobaczymy :) jak dzisiaj nie dostanę @ to napewno jutro idę na betę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 15:53

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Parenka - u mnie dokładnie tez się od tego zaczyna, No ale zobaczymy :) jak dzisiaj nie dostanę @ to napewno jutro idę na betę ;)
    ja tak samo! pewnie przyjdę i pójdę spać, żeby wieczór szybciej minął.

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz (może to głupie pytanie), ale przed @ powinno towarzyszyć uczucie suchości czy mokrości ?

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 23 października 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    W sumie to zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz (może to głupie pytanie), ale przed @ powinno towarzyszyć uczucie suchości czy mokrości ?

    Niektórym jest mokro, innym sucho. Różnie.

    Dziewczyny ja mam pytanko.. jeśli okres rozpoczął mi się 26.09 i owulacja była przykładowo 12ego października, to znaczy, ze dziś jest 11dpo??
    Czuję się zupełnie jak w ciąży (bóle), tez mam takie przeczucie. Pierwszy test kilka dni temu 20mIU pozytywny. Widać kreskę bez kombinowania. Potem kupiłam o czułości 10mIU i każdy z tych niby bardziej czułych wyszedł maksymalny bladzioch słabo widoczny. Szlak mnie chce trafić, bo tak mnie brzuch boli, pomijając inne dolegliwości, ze zaczynam się martwić. Od kilku dni leżę i nic nie robię...tez myślałam o becie jutro, tylko czy nie za wcześnie? Raz byłam na becie i mi nie wyszła, mimo, ze byłam w ciąży i co z tymi testami...?

‹‹ 29 30 31 32 33
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ