X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 października 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    W sumie to zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz (może to głupie pytanie), ale przed @ powinno towarzyszyć uczucie suchości czy mokrości ?

    Teoretycznie suchości :)

    Trzymam mocno kciuki, zebys nie dostala @ I poszla jutro na bete ❤

    Bede wdzieczna za to samo, chociaz czarno to widze... Czuje sie dokladnie jak na okres (jedyna co jest inne niz zwykle to ten bol sutkow). Brzuch boli coraz bardziej, pewnie jutro zawita @...

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    W sumie to zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz (może to głupie pytanie), ale przed @ powinno towarzyszyć uczucie suchości czy mokrości ?
    Ja mam teraz mokro jak nigdy. Ostatnie 3 dni tak..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, najlepiej od razu do gina sie umówić, albo jednak spróbować betę zrobić ..

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Niektórym jest mokro, innym sucho. Różnie.

    Dziewczyny ja mam pytanko.. jeśli okres rozpoczął mi się 26.09 i owulacja była przykładowo 12ego października, to znaczy, ze dziś jest 11dpo??
    Czuję się zupełnie jak w ciąży (bóle), tez mam takie przeczucie. Pierwszy test kilka dni temu 20mIU pozytywny. Widać kreskę bez kombinowania. Potem kupiłam o czułości 10mIU i każdy z tych niby bardziej czułych wyszedł maksymalny bladzioch słabo widoczny. Szlak mnie chce trafić, bo tak mnie brzuch boli, pomijając inne dolegliwości, ze zaczynam się martwić. Od kilku dni leżę i nic nie robię...tez myślałam o becie jutro, tylko czy nie za wcześnie? Raz byłam na becie i mi nie wyszła, mimo, ze byłam w ciąży i co z tymi testami...?

    Sara dokładnie tak - dzisiaj jest 11 dpo. A może zamiast na betę powinnaś wybrać się do lekarza ?

    Nikodema - kciuki z pewnością się przydadzą - dziękuje :) ja również trzymam za Ciebie kciuki - głowa do góry trzeba być dobrej myśli :)

    parenka - stąd właśnie moje pytanie, bo ja od wczoraj również mam odczucie takiej mokrości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 17:30

    sara9555 lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 23 października 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Sara dokładnie tak - dzisiaj jest 11 dpo. A może zamiast na betę powinnaś wybrać się do lekarza ?

    Nikodema - kciuki z pewnością się przydadzą - dziękuje :) ja również trzymam za Ciebie kciuki - głowa do góry trzeba być dobrej myśli :)

    parenka - stąd właśnie moje pytanie, bo ja od wczoraj również mam odczucie takiej mokrości.

    Tylko kwestia jest do jakiego lekarza. Pójdę do rodzinnego to zapyta czy jest prawdopodobieństwo ciąży. Powiem, ze tak to mi da skierowanie na badanie. U ginekologa to mi powie żeby zaczekać ze 3 dni i potem brać luteinę- jak nie przyjdzie okres to ciąża. Dlatego myślę, ze mój mózg byłby spokojniejszy mając betę...
    No i beta byłaby szybciej niż lekarz ;p
    Chyba, ze lekarz umie powiedzieć czy nadejdzie okres? Bo obawiam się, ze to co mi zawsze mówi na początku ciąży „macica rozpulchniona” byłaby w takim i takim przypadku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 17:46

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara - skoro testy wyszły pozytywne, to dla 100% pewności może faktycznie powinnaś zrobić betę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2018, 17:53

    sara9555 lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, mi kiedyś lekarz gin powiedział ze widzi okres, dostałam na nast dzien
    A raz miałam ze nie było widać ani ciąży ani oksresu i dostałam duphaston i po kursie dostałam okres. Ważne zeby gin był dobry. Ale przed ginem zrób bete , będziesz miała dla lekarza wiecej info :)

    sara9555 lubi tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 23 października 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Was nie pociesze, ale zwykle mam uczucie mokrego przed okresem, tak, że biegam czy przypadkiem już nie dostałam. Ale może macie inaczej :) trzymam kciuki za brak @ ;)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe, to jest kolejny zajebisty objaw, którym można sie nakręcić :D nigdy nie miałam tak mokro, ale i tak nie biorę tego pod uwagę, bo juz naczytałam się że niektórym i cycki rosną/bolą nie od początku :) wiec nie ma co sie martwić.

    U mnie nie ma okresu nadal - wiec robię bete. Jeżeli beta będzie negatywna - muszę iść do gina, bo 4 dni spóźnienia to juz nieładnie. :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszym objawem jest brak okresu i pozytywny test! <3 i tego wszystkim życzę :D

    Alexandra88, Martek&M lubią tę wiadomość

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 24 października 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kto dziś na betę? Pochwalcie się koniecznie :)
    Parenka, 4 dni spóźnienia brzmi obiecująco :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2018, 07:29

    parenka lubi tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 24 października 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka trzymam kciuki za betę!

    parenka lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 24 października 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka i jak byłaś na becie ?

    U mnie nadal brak okresu, brak bólu, ale jakieś wewnętrzne przeczucia mówią mi że on jednak przyjdzie :(

    poszłam na betę i czekam na wyniki.

    Nikodema a u Ciebie jak ? Brzuch nadal boli ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2018, 08:03

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Byłam, kiedy Twoje wyniki? Myślę, że u mnie po 17!
    Też mam przeczucie, że będzie ujemny wynik, ale okresu nie czuję na razie. :(

    Dzięki za wsparcie dziewczyny! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2018, 08:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:15

    parenka lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 24 października 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka - myślę że też będzie wieczorem - chociaż robiłam w szpitalu więc może wcześniej.

    Mimo wszystko trzymam za nas kciuki :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam zawsze tradycję: beta i w tym samym dniu okres :) mam nadzieję, że tym razem ta reguła nie zadziała :D bo już było nie zabawne

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 24 października 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie nie byłam nigdy na becie - zawsze okres przychodził w terminie. To mój pierwszy raz. Na dodatek tak mi pobrali krew, że czuje że będę miała takiego wielkiego siniaka ;/

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 24 października 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez byłam na becie. U mnie wyniki około 19ej

    parenka, Martek&M lubią tę wiadomość

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 24 października 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Parenka i jak byłaś na becie ?

    U mnie nadal brak okresu, brak bólu, ale jakieś wewnętrzne przeczucia mówią mi że on jednak przyjdzie :(

    poszłam na betę i czekam na wyniki.

    Nikodema a u Ciebie jak ? Brzuch nadal boli ?

    Czekam na same dobre wieści <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
‹‹ 29 30 31 32 33
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ