X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 października 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, ze ja nie plakalam przez starania, tak po prostu wyglada moj PMS :D Co miesiac przed okresem przechodze przez takie depresyjne stany, od kiedy pamietam.

    Ania198808 - rzeczywiscie zachowal sie jak idiota... Powinien Cie wspierac!

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:15

    parenka lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 22 października 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w sumie nie mam jakiegoś PMS, jedyne co to mam tak ze wszytsko mnie wkurza wtedy i tyle.

    Ania198808- jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, w szczególności ze powinien być dla Ciebje oparciem.

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 października 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 - zazdroszcze... U mnie naprawde jest ciezko, bardzo mi to utrudnia zycie. W niektorych Panstwach PMS uznawany jest za chorobę i wcale mnie to nie dziwi.

    Własnie wylazl mi na brodzie wielki pryszcz. @ czai sie za rogiem...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinien bo to on chcial bardziej dziecka niz ja,od roku naciskal,ja mialam mieszane uczucia po poprzedniej ciazy ale w koncu sama sie przelamalam i tez tego chcialam,we wakacje byla podobna sytuacja,niby cos wyszlo na tescie a potem nic :( a teraz wsciekl sie ze pewnie znow poronilam i zaczal robic mi wyrzuty ze to moja wina,ze moze specjalnie cos zrobilam,mam dosyc,rece mi opadly,nie bede w tym trwac bo to chore,bardziej wspiera mnie przyjaciolka i wy niz osoba ktora powinna to zrobic na pierwszym miejscu,w koncu dla mnie to tez nie jest cos milego,chyba nie bede sie wiecej starac o przedluzenie gatunku-dzieci sie rodza z milosci a nie dla statystyk :/ bylam tego pewna do teraz poki nie zobaczylam ze chodzilo tylko o to ze wszyscy znajomi maja maluchy a nasza ma juz 10 lat i niestety do wozka nie wejdzie ani nie cofnie sie w czasie :/ przykro mi bardzo,zawiodlam sie na nim,zazdroszcze wam ze macie normalnych facetow moze i ja kiedys trafie na takiego,ale mojej przygody tutaj nie koncze,przynajmniej lepiej poznam sama siebie a noz mi sie to przyda w zyciu :) dzieki za wsparcie-na obcych ludziach zawsze mozna polegac bardziej niz na rodzinie-niestety :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, trzymaj sję i spróbuj jeszcze z nim pogadać. Jeżeli chcesz oczywiście. Może za jakiś czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja dziś znów brak okresu! Wczoraj badałam szyjkę: zamknięta, twarda. Wydało mi się, że miałam na palcu niteczkę krwi. Ale do dziś nic a nic.

    Wczoraj nawet kochaliśmy sie z moim, bo przyjechał z delegacji, myślałam, że już to wywoła okres :D

    Ola, ty jak? Dziś beta?

    Ja pewnie czekam do jutra, szkoda kasy

    aeiouy, Alexandra88, Arashe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    A testow juz zadnych nie robilas? Trzymam kciuki ;)

    Dzięki! Stwierdziłam że daje spokój z testami.. nie mam na nie sił po tym bladziochu :)

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 października 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania198808 - ja jestem zdania, ze nie powinno sie decydowac na dziecko (nawet kolejne), jesli w zwiazku jest cos nie tak... Wtedy nigdy nie bedzie szczerego wsparcia. Ale licze, ze jeszcze sie u Ciebie pouklada ❤

    U mnie nietypowo. Do okresu jakies 4 dni, zazwyczaj zaczynaja mnie wtedy bolec piersi, a teraz od kilku dni bola mnie same sutki, wczoraj mialam straszne hustawki nastrojow i bol jak na okres... nie spalam pol nocy. Mimo wszystko mam jeszcze nadzieje, chyba zrobie jutro test...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka - u mnie też brak @, ale stwierdziłam, że nie idę dzisiaj na bętę, jak nie dostanę dziś/jutro rano to pójdę dopiero bo to dziwne. Zawsze dostaje @ jak w zegarku, co do dnia.

    parenka, Arashe lubią tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, wiesz ze same sutki to dobry objaw? Alle czekaj spokojnie na spóźniony okres, nie nakręcaj sie :)

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka - daj znać jak zrobisz test :) chociaż 4 dni przed okresem to jeszcze chyba za wcześnie.

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Parenka - u mnie też brak @, ale stwierdziłam, że nie idę dzisiaj na bętę, jak nie dostanę dziś/jutro rano to pójdę dopiero bo to dziwne. Zawsze dostaje @ jak w zegarku, co do dnia.
    ja bym poszła jutro, żeby jak jest pozytywny - powtarzać za 48h - czyli w piątek.
    Bo w sobotę większość lab zamkniętych :) no i jadę na wesele :)

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    ja bym poszła jutro, żeby jak jest pozytywny - powtarzać za 48h - czyli w piątek.
    Bo w sobotę większość lab zamkniętych :) no i jadę na wesele :)

    Wczoraj robiłam test, ale wyszedł negatywny. Myślę, że wiarygodniejsza będzie beta. Nawet mąż się mnie wczoraj pytał jak tam nasze sprawy :P

    I znowu dzisiaj w pracy latam do toalety żeby sprawdzić czy @ nie przyszła (ale znowu zero objawów i bólu).

    Trzymam za nas kciuki :)))

    parenka, aeiouy lubią tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Wczoraj robiłam test, ale wyszedł negatywny. Myślę, że wiarygodniejsza będzie beta. Nawet mąż się mnie wczoraj pytał jak tam nasze sprawy :P

    I znowu dzisiaj w pracy latam do toalety żeby sprawdzić czy @ nie przyszła (ale znowu zero objawów i bólu).

    Trzymam za nas kciuki :)))
    ja wczoraj miałam takie bóle w macicy i klucia jajników... nigdy takich nie miałam :O więc już byłam pewna że @ nadchodzi.. zawsze mam jak w zegarku, chyba że jakaś podróż, więc jak będzie spóźniona, to nie wiem, co nie tak :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też trzymam kciuki za betę! :) ona musi nas pozytywnie zaskoczyć! :D
    jak mówiłam mojemu: wole ALBO okres na czas, jak już miało się nie udać ALBO opóźnienie z pozytywnych powodów..

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka wychodzę z tego samego założenia co Ty - albo @ na czas, albo miłe zaskoczenie z opóźnienia :)
    i tak sobie myślę i mam nadzieję, żeby ta @ nie przyszła i październik okazał się dla nas cudowny !

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 października 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, spozniona @ to strata czasu i niepotrzebne motanie w glowie. Zycze Nam, zeby nie przyszla do Nas wcale!

    Alexandra88 - 4 dni przed to zdecydowanie za wczesnie na test, ale licze, ze troche mnie to uspokoi choc na chwile, w jedna albo druga strone :D

    Parenka - W takim razie obydwie mialysmy wczoraj takie bole. Mi zostaly do dzis, wzielam przed chwila nospe.
    same sutki nie bolaly mnie nigdy wczesniej, wiec tez licze, ze to dobry objaw :) Chociaz znajac zycie, pewnie po prostu cos mi sie pozmienialo...

    parenka, Alexandra88 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 23 października 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję, że Wasze @ nie przyjdą i te spóźnienia na coś się zdadzą. Myśmy z moją Kruszynką posypały do 10. Szok :P 5 dzień cyklu, jeszcze z 10 do ovu.
    Ale dziś pogoda...

    parenka, Alexandra88 lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ