X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 października 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, ze ja nie plakalam przez starania, tak po prostu wyglada moj PMS :D Co miesiac przed okresem przechodze przez takie depresyjne stany, od kiedy pamietam.

    Ania198808 - rzeczywiscie zachowal sie jak idiota... Powinien Cie wspierac!

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:15

    parenka lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 22 października 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w sumie nie mam jakiegoś PMS, jedyne co to mam tak ze wszytsko mnie wkurza wtedy i tyle.

    Ania198808- jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia, w szczególności ze powinien być dla Ciebje oparciem.

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 października 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 - zazdroszcze... U mnie naprawde jest ciezko, bardzo mi to utrudnia zycie. W niektorych Panstwach PMS uznawany jest za chorobę i wcale mnie to nie dziwi.

    Własnie wylazl mi na brodzie wielki pryszcz. @ czai sie za rogiem...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinien bo to on chcial bardziej dziecka niz ja,od roku naciskal,ja mialam mieszane uczucia po poprzedniej ciazy ale w koncu sama sie przelamalam i tez tego chcialam,we wakacje byla podobna sytuacja,niby cos wyszlo na tescie a potem nic :( a teraz wsciekl sie ze pewnie znow poronilam i zaczal robic mi wyrzuty ze to moja wina,ze moze specjalnie cos zrobilam,mam dosyc,rece mi opadly,nie bede w tym trwac bo to chore,bardziej wspiera mnie przyjaciolka i wy niz osoba ktora powinna to zrobic na pierwszym miejscu,w koncu dla mnie to tez nie jest cos milego,chyba nie bede sie wiecej starac o przedluzenie gatunku-dzieci sie rodza z milosci a nie dla statystyk :/ bylam tego pewna do teraz poki nie zobaczylam ze chodzilo tylko o to ze wszyscy znajomi maja maluchy a nasza ma juz 10 lat i niestety do wozka nie wejdzie ani nie cofnie sie w czasie :/ przykro mi bardzo,zawiodlam sie na nim,zazdroszcze wam ze macie normalnych facetow moze i ja kiedys trafie na takiego,ale mojej przygody tutaj nie koncze,przynajmniej lepiej poznam sama siebie a noz mi sie to przyda w zyciu :) dzieki za wsparcie-na obcych ludziach zawsze mozna polegac bardziej niz na rodzinie-niestety :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, trzymaj sję i spróbuj jeszcze z nim pogadać. Jeżeli chcesz oczywiście. Może za jakiś czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja dziś znów brak okresu! Wczoraj badałam szyjkę: zamknięta, twarda. Wydało mi się, że miałam na palcu niteczkę krwi. Ale do dziś nic a nic.

    Wczoraj nawet kochaliśmy sie z moim, bo przyjechał z delegacji, myślałam, że już to wywoła okres :D

    Ola, ty jak? Dziś beta?

    Ja pewnie czekam do jutra, szkoda kasy

    aeiouy, Alexandra88, Arashe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    A testow juz zadnych nie robilas? Trzymam kciuki ;)

    Dzięki! Stwierdziłam że daje spokój z testami.. nie mam na nie sił po tym bladziochu :)

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 października 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania198808 - ja jestem zdania, ze nie powinno sie decydowac na dziecko (nawet kolejne), jesli w zwiazku jest cos nie tak... Wtedy nigdy nie bedzie szczerego wsparcia. Ale licze, ze jeszcze sie u Ciebie pouklada ❤

    U mnie nietypowo. Do okresu jakies 4 dni, zazwyczaj zaczynaja mnie wtedy bolec piersi, a teraz od kilku dni bola mnie same sutki, wczoraj mialam straszne hustawki nastrojow i bol jak na okres... nie spalam pol nocy. Mimo wszystko mam jeszcze nadzieje, chyba zrobie jutro test...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka - u mnie też brak @, ale stwierdziłam, że nie idę dzisiaj na bętę, jak nie dostanę dziś/jutro rano to pójdę dopiero bo to dziwne. Zawsze dostaje @ jak w zegarku, co do dnia.

    parenka, Arashe lubią tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, wiesz ze same sutki to dobry objaw? Alle czekaj spokojnie na spóźniony okres, nie nakręcaj sie :)

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka - daj znać jak zrobisz test :) chociaż 4 dni przed okresem to jeszcze chyba za wcześnie.

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Parenka - u mnie też brak @, ale stwierdziłam, że nie idę dzisiaj na bętę, jak nie dostanę dziś/jutro rano to pójdę dopiero bo to dziwne. Zawsze dostaje @ jak w zegarku, co do dnia.
    ja bym poszła jutro, żeby jak jest pozytywny - powtarzać za 48h - czyli w piątek.
    Bo w sobotę większość lab zamkniętych :) no i jadę na wesele :)

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    ja bym poszła jutro, żeby jak jest pozytywny - powtarzać za 48h - czyli w piątek.
    Bo w sobotę większość lab zamkniętych :) no i jadę na wesele :)

    Wczoraj robiłam test, ale wyszedł negatywny. Myślę, że wiarygodniejsza będzie beta. Nawet mąż się mnie wczoraj pytał jak tam nasze sprawy :P

    I znowu dzisiaj w pracy latam do toalety żeby sprawdzić czy @ nie przyszła (ale znowu zero objawów i bólu).

    Trzymam za nas kciuki :)))

    parenka, aeiouy lubią tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Wczoraj robiłam test, ale wyszedł negatywny. Myślę, że wiarygodniejsza będzie beta. Nawet mąż się mnie wczoraj pytał jak tam nasze sprawy :P

    I znowu dzisiaj w pracy latam do toalety żeby sprawdzić czy @ nie przyszła (ale znowu zero objawów i bólu).

    Trzymam za nas kciuki :)))
    ja wczoraj miałam takie bóle w macicy i klucia jajników... nigdy takich nie miałam :O więc już byłam pewna że @ nadchodzi.. zawsze mam jak w zegarku, chyba że jakaś podróż, więc jak będzie spóźniona, to nie wiem, co nie tak :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też trzymam kciuki za betę! :) ona musi nas pozytywnie zaskoczyć! :D
    jak mówiłam mojemu: wole ALBO okres na czas, jak już miało się nie udać ALBO opóźnienie z pozytywnych powodów..

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 23 października 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka wychodzę z tego samego założenia co Ty - albo @ na czas, albo miłe zaskoczenie z opóźnienia :)
    i tak sobie myślę i mam nadzieję, żeby ta @ nie przyszła i październik okazał się dla nas cudowny !

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 października 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, spozniona @ to strata czasu i niepotrzebne motanie w glowie. Zycze Nam, zeby nie przyszla do Nas wcale!

    Alexandra88 - 4 dni przed to zdecydowanie za wczesnie na test, ale licze, ze troche mnie to uspokoi choc na chwile, w jedna albo druga strone :D

    Parenka - W takim razie obydwie mialysmy wczoraj takie bole. Mi zostaly do dzis, wzielam przed chwila nospe.
    same sutki nie bolaly mnie nigdy wczesniej, wiec tez licze, ze to dobry objaw :) Chociaz znajac zycie, pewnie po prostu cos mi sie pozmienialo...

    parenka, Alexandra88 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 23 października 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję, że Wasze @ nie przyjdą i te spóźnienia na coś się zdadzą. Myśmy z moją Kruszynką posypały do 10. Szok :P 5 dzień cyklu, jeszcze z 10 do ovu.
    Ale dziś pogoda...

    parenka, Alexandra88 lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ