X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październik-Walczymy dalej ...
Odpowiedz

Październik-Walczymy dalej ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Parenka robiłaś dziś test czy już nie robisz?
    jakość dziś rano nie miałam czasu :) jak dłużej nie będzie to może na jeden się skuszę

    albo od razu na betę :) Mam tak, że jak idę robić będę, to dostaję okres przed wynikami :D

    Arashe, Marietka89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Nikodema - ja już po testach, wczoraj wyszedł negatywny, ale @ na razie nie przyszła. Ty kiedy dokładnie będziesz testować ?
    planujesz jeszcze testować?

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 października 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Nikodema - ja już po testach, wczoraj wyszedł negatywny, ale @ na razie nie przyszła. Ty kiedy dokładnie będziesz testować ?


    Mam zamiar zatestować w sobotę... Jeszcze tyle czasu :O
    Który to był dc u Ciebie? :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 października 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeiouy, Arashe - nie straszcie mnie bliźniakami! :D Kiedyś mi się marzyły, ale jak sobie teraz pomyślę, że miałabym wskoczyć na tak głęboką wodę, to mam ciary! Chociaż na pewno wolałabym od razu dwójkę niż żadne...

    A Wy chciałybyście bliźniaki? :D


    Siedzę właśnie cała w stresie... Żona brata mojego męża właśnie rodzi, 7h próbowała naturalnie, ale dzidziuś tracił tętno i robią jej cesarkę. Nie odzywają się od ponad godziny :(

    parenka lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 22 października 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przyjmę każdą ilość dzieciaczków - bliźniaki też (jak pisałam marzyła mi się czwórka :)

    Kurcze, te porody, co? Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko poszło szczęślwie! Daj znać Nikodemka co z nimi, jak już będziesz coś wiedzieć.

    parenka lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:15

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 22 października 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parenka - jeżeli @ nie przyjdzie jutro to chyba pójdę na bete - będzie bardziej wiarygodna i będę wiedziała co i jak.

    Nikodema - u mnie był 14 dpo - a dzień cyklu z tego co patrze to 35 (miałam dość późno owulację w tym cyklu i krótszy poprzedni cykl). Dziwnie mnie trochę ten 35 dzień, po zazwyczaj cykle mam 31-32 dniowe. A jeżeli chodzi o bliźniaki to mogłabym mieć - z jednej strony ciężej na początku, ale z drugiej dwójka od razu odchowana :) i powodzenia dla bratowej - daj znać jak będziesz coś wiedzieć :)

    parenka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bliźniaki - to marzenie!

    Aleksandra, ja też mam taki zamiar na jutro/po jutrze :D Trzymam kciuki, żeby nasze okresy nie przyszły i pojawiły się cudne cyferki na becie :D oczywiście szanse marne, ale nadal wierzę w cud październikowy <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2018, 12:56

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 22 października 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz wiem, dzidzius jest na swiecie! :) wszystko sie dobrze skonczylo, 3,5 kg. Wiecie jaki jest moral z jej historii? Jesli lekarz prowadzacy doradza cesarke, trzeba go posluchac. Ona uparla sie na porod naturalny, bo twierdzila, ze "cesarka to nie porod tylko operacja" i musiala przejsc przez horror.

    Dziewczyny, mam tydzien do okresu, a strasznie bola mnie sutki i pojawil sie moj typowy PMS... Wlasnie jade pociagiem i placze, sama nie wiem czemu. Zaczynam tracic nadzieje...

    parenka, Arashe lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Juz wiem, dzidzius jest na swiecie! :) wszystko sie dobrze skonczylo, 3,5 kg. Wiecie jaki jest moral z jej historii? Jesli lekarz prowadzacy doradza cesarke, trzeba go posluchac. Ona uparla sie na porod naturalny, bo twierdzila, ze "cesarka to nie porod tylko operacja" i musiala przejsc przez horror.

    Dziewczyny, mam tydzien do okresu, a strasznie bola mnie sutki i pojawil sie moj typowy PMS... Wlasnie jade pociagiem i placze, sama nie wiem czemu. Zaczynam tracic nadzieje...
    tydzień do okresu to jeszcze za wcześniej, żeby robić jakieś wnioski. Uspokój się i uśmiechnij się! Gratulacje dla bratowej! :)

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 22 października 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, przestań płakać - my też będziemy mamami!! Głowa do góry:) Jak pisze parenka: uspokój się i uśmiechnij się :)

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 22 października 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    bliźniaki - to marzenie!

    Aleksandra, ja też mam taki zamiar na jutro/po jutrze :D Trzymam kciuki, żeby nasze okresy nie przyszły i pojawiły się cudne cyferki na becie :D oczywiście szanse marne, ale nadal wierzę w cud październikowy <3

    Ja też trzymam kciuki za brak naszych okresów :) :D zawsze jakaś szansa jest, chociaż mam wrażenie że to jednak spóźniająca się @. Ale najbardziej dziwi mnie brak żadnych objawów i długość tego cyklu ...

    Nikodemka - czasem warto się wypłakać, też tak czasem mam że płacze i później lżej mi się robi :) ale ważne żeby później podejść podchodzić do starań z uśmiechem :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Moj cykl mial teraz 33 dni. Zero objawów, nic i nagle @ sie pojawil ;(
    właśnie dlatego latam w pracy do toalety jak nienormalna :D "może już przyszedł"

    a tak w ogóle, dobrze że jest, teraz nastawiaj się na owocną owulkę i będzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2018, 14:16

    Alexandra88, Nuch, aeiouy, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 22 października 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parenka wrote:
    właśnie dlatego latam w pracy do toalety jak nienormalna :D "może już przyszedł"

    a tak w ogóle, dobrze że jest, teraz nastawiaj się na owocną owulkę i będzie dobrze

    Heheh ja też tak mam, że do łazienki biegam :D

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 22 października 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch na pewno pociesza Cię fakt, że nie jesteś jedyną z @ ;)
    Nikodemka gratuluję bratowej dzieciaczka!

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:15

    aeiouy, parenka, Arashe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podoba mi sie ten nastrój! Ja juz sie czuje mega okresowo, wiec dołączam do listopadowych staraczek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch

    Wlasnie mam to samo,zalala mnie @ dzis rano :/ moj facet to idiota-powiedzial ze to moja wina,ze poronilam na pewno,nie mam sily :( to chyba koniec

    parenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania198808 wrote:
    Nuch

    Wlasnie mam to samo,zalala mnie @ dzis rano :/ moj facet to idiota-powiedzial ze to moja wina,ze poronilam na pewno,nie mam sily :( to chyba koniec
    Wybacz, niechcący polubiłam twój komentarz. Wytłumacz swojemu, że to nie poronienie... nie ma nigdy gwarancji, kiedy sie uda a kiedy nie. Tak samo testy pozytywne nic nie gwarantują - sama doświadczyłam

    A nawet jak to była ciąża biochemiczna - to znaczy, ze teraz szanse są większe na ciąże. Trzymajcie sie! Tutaj najważniejsze cierpliwość i chęci! Ściskam

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ