X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, mam to samo! W nocy co chwilę się budzę i spać nie mogę... Od myśli ciężko uciec.
    Nie daj się! :)

  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 30 października 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kahaśka gratuluje mamuśka!

    Wezcie mi powiedzcie dziewczyny jak to jest z tym mierzenie temp. Bo dopiero zaczynam. Postanowilam sobie mierzyc ok7 bo tak mam budzik ustawiony do wstawania, dzisiaj juz sie przebudzilam przed 6:00 to przed ta 6 mierzyc skoro juz sie obudzilam? Co prawda poszlam dalej w kime ale to juz nie bylo spaniem, tzn nie bylo na poczatku, bo pozniej zasnelam i obudzilam sie przed 8 :P i z motorkiem w tylku dziecko do pkola szykowalam. A o tej 6 to temp wyszla kosmiczna. Przez ostanie dni mialam ok 36,2 a o 6:00 35,2 . Ehhhh wkurza mnie to mierzenie


    v40cu9h.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 30 października 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo zanim wydukalam co chce napisac Ania napisal to samo:P

    Ania24 lubi tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 30 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ale naskrobałyście od wczoraj...wow!!

    przede wszystkim Kahaska gratuluje kochana !!!! super wiadomość!!

    Martika ja nie wiem jak ten dupek działa jesli chodzi o cykl, wiec nie pomogę

    Gośka, moze za wczesnie jeszcze na test, powodzenia w poniedziałek :)

    ania24 u mnie też tempka jest wrażliwa bardzo i zmienia się w zalezności od pory pobudki. Dlatego staram się mierzyć o tej samej porze. Wczoraj zmierzyłam 1,5 godziny później niż zwykle i była juz zaburzona.

    i ja naleze to leniuchów ktore po seksie wolą się przytulić i zasnąć niż lecieć pod prysznic. A jesli w czasie dnia serduszkujemy to wtedy na ogól lądujemy w wannie razem. I również dołaczam do grona którym nie wypływa i nie oblepia ;) :D


    miłego dnia kochane <3

    goska9789, kahaśka, martika, Zetka lubią tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 30 października 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mierzenie jest dobijające dobrze że jeszcze chociaż ten termometr mi się nie śni choć to pewnie kwestia czasu...

    She Wolf lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 30 października 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie czuję się bez zmian. Gdybym nie znała wyników powiedziałabym, że dziś dostanę @. Tylko czuje po lewej stronie w dole brzucha nito ból, nito pulsowanie, ciężko to określić. No i też nie mogę spać, z nadmiaru wrażeń chyba :)

    Ania24, Nusia, Madlene84 lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 30 października 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    hej dziewczyny, ale naskrobałyście od wczoraj...wow!!

    ania24 u mnie też tempka jest wrażliwa bardzo i zmienia się w zalezności od pory pobudki. Dlatego staram się mierzyć o tej samej porze. Wczoraj zmierzyłam 1,5 godziny później niż zwykle i była juz zaburzona.


    Ok ale w takim razie powinnam przyjąć tą temperaturę o 6 czy tą o której mierzę zawsze czyli ok 7?

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 października 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka, u Ciebie to się nie dziwię, że spać nie morzesz, ja to bym chyba pod sufitem z wrażenia latała;)

    Dziewczyny, nie pomogę Wam z tą temperaturą, bo ja zawsze mierzę o tej samej, czasami się obudzę wcześniej, ale to tak z pół godziny i wtedy mierzę i jest normalna. Moja temperatura to jest w ogóle wkurzająca:p

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 30 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Martika masz super moim zdaniem tempkę fajnie się utrzymuje myślę, że może to być ZIELONY koniec :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 30 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania nie wiem... z jednej strony powinno się mierzyć od razu po przebudzeniu, z drugiej u Ciebie po przebudzeniu jest o godzinę wczesniej niż zwykle. Ja bym chyba jednak zanotowała tę o szóstej...

    Pepitka ja bym to skonsultowała jeszcze z innym ginem. Tym bardziej że chyba bez problemów zaszłas z pierwszą ciąze? i masz regularne cykle...wg tego co moj lekarz mówi to samo usg nie wystarczy do diagnozy PCOS.


    A my znów w tym miesiącu bedziemy się mijać i <3 bedą ograniczone. Ech... już się stresuje, zeby tylko owulka się nie przesunęła bo jak bedzie później niż środe to już w ogóle pozamiatane...

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 października 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss 3mam kciuki bardzo mocno, żeby Twoja owulka była w odpowiednim czasie:)

    Ania wiem, że ładnie wygląda, ale zawsze taka jest, mój wykres z zeszłego miesiąca od owulacji wygląda identycznie, ale jakoś nic z tych zachowawczych temperatur nie wychodzi. Ten cykl różni się tylko tym, że od owulki ciągle mi mokro, ciągle się ze mnie sączy, ale to zapewne przez zioła, odstawiłam już je dwa dni temu to może przejdzie, zacznę pić znowu w nowym cyklu.

    triss lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 30 października 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika dziekuje <3 oby oby bo inaczej to chyba bede szukała dawcy w delegacji ;)
    a żyganko też masz w każdym cyklu? :D

    Zetka lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 30 października 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :*

    Tez sie budze w nocy milion razy i mysle czy juz tempke mierzyc czy nie. Dobija mnie to!

    Wczoraj w nocy bylo mi tak goraco ze myslalam ze to menopauza hahaha!

    A dzis Ovu przesunelo mi owulke o 2 dni - tak jak myslalam.
    Teraz tak mysle o co chodzi, bo jak bylam u gina w zeszly wtorek to powiedzial ze owulka bedzie okolo piatku. A co do czego to byla chyba w poniedzialek. To duza rozbieznosc i zastanawiam sie czy pecherzyk pekl, czy nie byl przerosniety :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 października 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss nie w każdym :D Ale dwa cykle temu miałam też takie jednorazowe dwa dni po owulce:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 09:45

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 30 października 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika ale w tym cyklu byly wymioty i piekace sutki, a to chyba o czyms swiadczy?

    Triss, trzymam kciuki zeby owulka grzecznie pdzyszla na czas :)

    triss, kahaśka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Ania i Gosia może powinnyście sobie jakąś meliske robić orzed spaniem, aby Was troszke uspokoiła? :)

    Dziewczynki ja bym notowała tą tempkę z godziny o której powinnyście mierzyć, bo tak naprawdę sens mierzenia tempek jest wtedy jeśli sa mierzone o tej samej godzinie, wtedy wykres rzeczywiście może nam coś powiedzieć. Wydaje mi się, że np 10-15 min to jeszcze można wcześniej zmierzyć, czy później ale godzina to już jest dużo. Nie stresujcie się aż tak tymi temperaturami :)

    Ja w tamtym miesiącu tak świrowałam, po owulce to myślałam, że jajko zniosę, masakra hehe, wszystko analizowalam, czułam się inaczje niż w poprzednich cyklach, jajniki mnie kłuły...i co...nico :) @ oczywiście przyszedł :)

    Dlatego w tym miesiącu już daję sobie na luz, jestem juz po owulce i powiem Wam szzcerze, że jakoś mi to zaczyna wisieć, jestem spokojna :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 października 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf, ale dziś już nic nie czuję. Zresztą ja naprawdę nie wierzę w tak wczesne objawy.

    Co do Twojego pęcherzyka, to gin Ci nie powiedział ile ma? Mógł troszkę wolniej dojrzewać, albo urósł większy, zresztą czasami temperatura skacze nawet 3 dpo, kochana nie martw się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wyznaczyło na owulkę na ten sam dzień :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 października 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, ale masz piękny skok:) Ja też nie świrowałam w pierwszych dniach po owulce, ale teraz już mi się dłuży.

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 30 października 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, a kiedy dokładnie testujesz?

    U mnie dzisiaj temperatura w końcu podskoczyła. Poza tym obsypało mnie tak na twarzy, że patrzeć w lustro nie mogę. A poza tym bez większych zmian.

    Miłego dnia ;)

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ