X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 października 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:30

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 30 października 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    czesc dziewczyny

    Wcielo mnie troche wczoraj, ale mielismy 9 rocznice slubu wiec same rozumiecie :)

    Rudzielec niestety tak jest, kazda z nas mysli ciagle tylko o jednym chociaz wszystkie sobie zdajemy sprawe ze bylo by latwiej jakby zajac mysli czymś innym, ale jedno jest wiedzieć a drugie wykonać - niewykonalne :)

    Ja Ania tez tak mam, budze sie w nocy z myślą, czy to już czas mierzenia temp :)

    kahaska piekny masz suwaczek :D <3

    Zetka przytulam mocno, bardzo mi przykro :( kuruj sie i wracaj szybko do zdrowia! Pewnie ten cykl rzeczywiscie trzeba odpuscic, ale kolejny cykl juz bedziesz gotowa na starania.

    Ja tez temp mierze maksymalnie z polgodzinna roznica. Chociaz dzis zmierzylam 3 razy pod rzad i wyniki byly inne, o 0,02... ale to mam nadzieje calosci nie zaburzy.


    Believe ten Twoj wykres wyglada pieknie!

    She wolf mnie sie wydaje ze byla. Ta temp z 27 masz zaklocona wiec byc moze ona juz byla w tych wyzszych wlasnie wiec ewidentnie roznica miedzy poziomami tempki jest. A co do dokladnego dnia to w zwiazku z iloscia serduszek u Ciebie chyba nie ma takiego znaczenia :)


    Isana rada taka apropo ziół - nie zaopatrzaj się - w przyszlym cyklu juz sie nie przydadza :) Wykres masz sliczny!


    Pepitka - kciuki! i czekamy na wiesci z rana!

    ja sie juz powinnam przeniesc na listopad, ale dobrze mi tutaj z Wami :)


    10.11 bedzie bardzo zielony zdaje mi sie :)

    Mi zaś się wydaje, że mój wykres taki dziki - do niczego nie podobny. Oglądnęłam wiele wykresów zakończonych zieloną kropką i zupełnie niepodobne do mojego :P

    Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 22:18

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 30 października 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa dobrze że to nie wyniki bety , bo wtedy to dopiero byśmy nie mogły się doczekać:) Ale te też są ważne i nie powinni wprowadzać w błąd.

    I tak masz dobrze bo ja niby robię wyniki w dużym mieście - w prywatnej przychodni a na wyniki lab. czeka się dwa dni robocze !!!

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 30 października 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    Mi zaś się wydaje, że mój wykres taki dziki - do niczego nie podobny. Oglądnęłam wiele wykresów zakończonych zieloną kropką i zupełnie niepodobne do mojego :P

    Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!


    Dziekuje :*

    Moim zdanie pieknie, 8dpo zagnieżdzenie i jeszcze kilka dni i II kreski :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 30 października 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    Normalnie zasnęłam :)

    Już Wam pisze - to oferta z medicover którą mi kiedyś wysłali jak nie miałam pakietu w pracy (pół roku temu)

    pakiet „Zdrowie Prestige” od 257 PLN od osoby w przedziale wiekowym 19-35

    ü Konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (internista, lekarz rodzinny, pediatra)
    ü Konsultacje 67 specjalistów w tym ginekolog, okulista, laryngolog, chirurg, ortopeda, gastrolog, pulmonolog, neurochirurg, proktolog, foniatra, immunolog
    ü Konsultacje psychologiczne, psychiatryczne, logopedyczne (limitowane)
    ü Kompleksowa diagnostyka, w tym podstawowe i zaawansowane badania laboratoryjne, szeroki zakres USG, RTG, rezonans magnetyczny tomografia komputerowa, badania endoskopowe
    ü Program prowadzenia ciąży
    ü Fizjoterapia (30 zabiegów w roku)
    ü Opieka w podróży
    ü Wizyty domowe
    ü Zniżki na usługi nieobjęte zakresem
    ü Procedury wysokospecjalistyczne
    ü Leczenie szpitalne

    to jest najdroższy pakiet i to jest full opcja nie płaci się już za nic. Można robić całą diagnostykę i codziennie chodzić na USG :)




    Ja mam pakiet w swissmed, płacę 200zł mc i mam full wypas na prawdę, też mogę robić wszystkie badania lab. usg itp, oczywiście wszystkich specjalistów itp, mam też w tym prowadzenie ciąży i opieke medyczną nad dzieckiem do pół roku w moim pakiecie także naprawdę dobra opcja jeśli ktoś szuka;)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 30 października 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie doczytałam co u Was, znowu spałam nie wiem co mnie dziś dopadło, chyba już nie nadrobię :(

    Miłej nocki ja spadam spać dalej :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 30 października 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też lecę spać, rano Morwa wchodzę na forum i chcę Twoje dobre wyniki widzieć;)

    Pepitka o Tobie tez pamiętam że testujesz o 5;30 he he:)

    Martika a jak u Ciebie są już jakieś objawy zafasolkowania? :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrej nocki, ja tez uciekam bo zasypiam, do jutra :)

    kahaśka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 października 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:30

    kahaśka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 30 października 2014, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:31

    Madlene84, kahaśka, małaMyszka, Kotowa lubią tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 30 października 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka powodzenia w jutrzejszym testowaniu.

    Morwa, oby wyniki były dobre!

    Zetka, dobrze, że lekarz Cię uspokoił, nie odpuszczaj, szkoda cyklu;)

    Madlene, najlepsze życzenia z okazji rocznicy.

    Juwelka, nie wiem czy to objawy, boli coraz mocniej brzuch okresowo i trochę sie obawiam, że to przez ten duphason, bo wzięłam tylko tą jedną tabletkę i potem jednak odstawiłam i dzisiaj znowu piekły mnie sutki, ale to dziwne, bo pieką w staniku, a jak dotknę to nie, może to jakieś uczulenie na proszek..

    Dobranoc:)

    Madlene84, Morwa lubią tę wiadomość

  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 31 października 2014, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pozytywny test!!!!!!!! Tak sie trzese że szczęścia że aż mi ciezko pisać :) :) nie wierze, wreszcie sie udało!!!!! Rycze jak bóbr że szczęścia :)

    kahaśka, Zetka, Kotowa, martika, Ania24, Rozgadana, Nusia, Morwa, Madlene84, triss lubią tę wiadomość

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 31 października 2014, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka GRATULACJE! !!!!! Wspaniała wiadomosc!! Rozsyłaj tu wiruski ciazowe! !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 07:00

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 31 października 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, Wam też życzę jak najszybciej tego szczęścia :* :* ciążowe fluidy przesyłam drogą internetową :) :*
    Naprawdę, jeszcze w to nie wierzę, co chwilę lecę sprawdzać czy ta kreseczka nie znikła ale ona wciąż tam jest <3 koło 9 pędze na bete, bo chce to mieć na piśmie :)

    Ania24 lubi tę wiadomość

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 31 października 2014, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka to suuuuper !!! Gratuluję !!! wrzuć nam test na pokrzepienie serc :) czekamy na wyniki bety!! :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 31 października 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka, gratulacje! Cudowne wiadomości z rana ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka ogromne gratulacje!!! :*

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 31 października 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pepitka wrote:
    Dziewczyny, mam pozytywny test!!!!!!!! Tak sie trzese że szczęścia że aż mi ciezko pisać :) :) nie wierze, wreszcie sie udało!!!!! Rycze jak bóbr że szczęścia :)
    Gratulacje!!!

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 31 października 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka GRATULACJE :*

    Nudnych 9 misiecy :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Doris Znajoma
    Postów: 19 19

    Wysłany: 31 października 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepitka GRATULACJE!

    Mi zostały 3 dni do testowania, chyba zwariuje do tego czasu! dzisiaj odezwały mi się jajniki mam nadzieję że nie na @:/

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ