X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)
    trzymam kciuki za następny cykl u tych z was ktorym teraz się nie udało <3
    i za te które jeszcze przed są przed testowaniem . I wyczekuje pozytywnych wieści :)

    ja mam dzis wizytę u gina. U mnie jednak owu w tym cyklu troche wczesniej niż myslalam. wszysko wskazuje na to, że to dziś ten dzień. ciekawe co na usg zobacze dzisiaj. Czy jak pecherzyk już pękł to lekarz może stwierdzić ze owu sie odbyła? sa jakies oznaki?

    Z serduszkowania dziś nici, jestem sama w domu do jutra :/



  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 7 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Cigaretta bardzo mi przykro, jakoś nas dużo zaczyna od nowa:(
    No właśnie, też to zauważyłam.
    Kiedyś na naukach przedmałżenskich kobietka stwierdziła, że to cud, że ludzie się rozmnażają zważywszy na to jakie warunki do tego muszą być spełnione.
    I ja się modlę o ten mój Cud i wasze również :)

    25staraczka25, Redhotka lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 7 października 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) chodróbko mnie dopadło okrutne, z łóżka nie wstawałam więc muszę was sporo nadrobić :) Idę do pracy i wieczorem zabieram się za czytanie :) Miłego dnia wszystkim :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 7 października 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwa2014 wrote:
    to dla mnie tak naprawde do okreslenia owulacji nie potrzeba ani testów ani mierzenia temeraturki bo mam takie bóle owulacyjne ze mnie pokładaja na podłoge. Trzymaja kilka godzin po czym ustepuje, czasami wspomagam sie ibupromem bo juz nie daje rady. A jezeli w któryms cyklu nie ma bólu znaczy ze cykl jest bezowulacyjny.

    Iwa2014- ja mam tak samo bóle owulacyjne są mocno wyczuwalne- tylko mam pytanie jak ten ból jest to owulacja nastąpi? czy już była? w tym cyklu po teście owulacyjnym pozytywnym który robiłam na wieczór, rano po przebudzeniu miałam tak silnie odczuwalny ból w podbrzuszu, że ledwo wstałam z łóżka i tego dnia na wieczór było <3 ... więc jestem mocno ciekawa co z tego wyjdzie ale z testowaniem poczekam do spodziewanej @ mam nadzieję, że wytrzymam :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania24 ból może być przed, w trakcie jak i po owu. nie da się ustalić na jego podstawie dokładnego momentu owu. Ani nawet czy w ogóle wystapiła. Ale jest to oznaka płodncyh dni, w których jest duże prawdopodobieństwo że uda sie zajść w ciąze :) jesli mierzysz dodatkow temperaturę, obserwujesz śluz to masz dodatkowe potwoerdzenie ze jestes w okresie okołoowulacyjnym :)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 7 października 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    No właśnie, też to zauważyłam.
    Kiedyś na naukach przedmałżenskich kobietka stwierdziła, że to cud, że ludzie się rozmnażają zważywszy na to jakie warunki do tego muszą być spełnione.
    I ja się modlę o ten mój Cud i wasze również :)

    Bo to prawda, to taki mały wielki cud:)
    Mam nadzieję, że teraz to się wyrówna i na przełomie października i listopada będzie dużo dziewczyn z dwoma kreseczkami:)

    kahaśka lubi tę wiadomość

  • Okruch Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 7 października 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss jeśli pęcherzyk pękł, to widać płyn w zatoce Douglasa (czy jak jej tam.. ;))

    Oczywiście zrobiłam test. Oczywiście negatywny. Chociaż widziałam tam cień cienia kreski, no ale to może znaczyć, że pęcherzyk nie pękł, tylko rósł, aż się zrobiła torbiel.

    Jedno jest dobre- przy dwójce moich dzieciaków nie mam czasu na smuteczki :)

    Ania24, Redhotka lubią tę wiadomość

    a57ebcb3fafd52f96ed4c67321522888.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okruch wrote:
    Triss jeśli pęcherzyk pękł, to widać płyn w zatoce Douglasa (czy jak jej tam.. ;))

    Oczywiście zrobiłam test. Oczywiście negatywny. Chociaż widziałam tam cień cienia kreski, no ale to może znaczyć, że pęcherzyk nie pękł, tylko rósł, aż się zrobiła torbiel.

    Jedno jest dobre- przy dwójce moich dzieciaków nie mam czasu na smuteczki :)

    dziekuje :)

    widziałas cień cienia?? :) a jaki to test? powtórz jutro koniecznie! a jak masz możliwość to na bete leć :D

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 7 października 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okruch kciuki, żeby to była druga kreseczka:)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 października 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okruch, a moze to jednak to? Trzymam kciuki :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Okruch Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 7 października 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pink test, ten taki z dużym okienkiem.
    Nie mam możliwości teraz już bety zrobić. Mieszkam, słuchajcie, na takim zadupiu, że punkt pobrań jest czynny we wtorki i czwartki od ósmej do dziewiątej...

    kis lubi tę wiadomość

    a57ebcb3fafd52f96ed4c67321522888.png
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 7 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okruch, ja też robiłam dziś pink i też widziałam 2 kreskę. albo raczej moja psychika widziała :)
    czy wszystkie 3 krople moczu wchłonęły Ci się czy coś zostało? bo mi się prawie nic nie wchłonęło - musiałam wylać siuśki z niego :P

    Ania24 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • Okruch Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 7 października 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchłonęły się, ale bardzo powoli, dopiero po jakichś 20 minutach. A okienko do wkraplania nadal sprawia wrażenie wilgotnego.

    To co. Umawiamy się, że następny test dopiero w czwartek?

    a57ebcb3fafd52f96ed4c67321522888.png
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 7 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok! :*
    chyba, że mnie wcześniej coś nawiedzi...
    dziwne, bo piersi przestały boleć...

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powodzenia! ja tam jak nie jestem w ciązy to nie widzę nawet zarysu cienia więc mam nadzieje za na koljenym tescie kreseczki będą już dobrze widoczne. Trzymam za Was kciuki :)

    firanki na duszę lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 7 października 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okruch wrote:
    Pink test, ten taki z dużym okienkiem.
    Nie mam możliwości teraz już bety zrobić. Mieszkam, słuchajcie, na takim zadupiu, że punkt pobrań jest czynny we wtorki i czwartki od ósmej do dziewiątej...

    szaleją tam ;D :)

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 7 października 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam mooooocno kciuki !!!! :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 października 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka w dol i znowu plamienia :( To na pewno nie implantacja. Jeszcze nic straconego, ale martwi mnie ta moja szyjka. Czekam na kolposkopie i doczekac sie nie moge!

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf mam nadzieję , ze to nic poważnego !!! :* Oby jak najszybciej tą kolposkopie Ci zrobili , masz już termin czy dopiero czekasz ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za wsparcie :*
    Czułam, że tak będzie, ale nie ma się co załamywać, może listopad będzie szczęśliwy ;)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ