X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam zagwostke. Dwa dni temu powinnam dostac okres. Do tej pory cisza. Mam ciemniejszy obwod sutkow a test dzisiaj (13dpo) wyszedl negatywny. Nie wiem co o tym sądzic..:( zerkniecie na wykres i powiecie co o tym sądzicie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 ciężko powiedzieć, ja np miałam tak czasami w połowie cyklu, ale wtedy przeważnie miałam jakąś torbiel. MOże jutro już go nie będzie.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 9 października 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki ja polecam w okresie owulacyjnym jeść po kilka plasterków świeżego ananasa. Podobno ma w sobie jakiś enzym czy coś który pomaga w zagnieżdzeniu. Mojej siostrze się udało wlaśnie w 2 cyklach z ananasem. Niestety pierszą ciążę poroniła zaraz na początku, kilka dni po pozytywnym teście (to był criotransfer - in vitro) a w kolejną zaszła zaraz w następnym miesiącu naturalnie a wcześniej miała 3 próby in vitro które się nie udały.

    Wlasnie niedawno o tym czytalam. Trzeba tylko pamietac zeby zaczac jesc ananasa juz po owulacji i nie dluzej niz do pozytywnego testu, bo powoduje on skurcze ktore moga doprowadzic do poronienia. Jesc nalezy caly plat ananasa z tym rdzeniem w srodku bo to on jest pomocny najbardziej :)

    http://natural-fertility-info.com/bromelain-pineapple-for-implantation.html

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darka wrote:
    Dziewczyny, mam zagwostke. Dwa dni temu powinnam dostac okres. Do tej pory cisza. Mam ciemniejszy obwod sutkow a test dzisiaj (13dpo) wyszedl negatywny. Nie wiem co o tym sądzic..:( zerkniecie na wykres i powiecie co o tym sądzicie? :)
    Darka poczekaj dwa dni jak @ nie przyjdzie to powtórz test lub zrób betę (100% wynik) ciężko stwierdzić po samym wykresie . . . :-* :-* trzymam kciuki za kropka <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Kurczę Dziewczyny za obserwowałam u siebie od wczoraj taki brudny śluz na bieliźnie :/ nie jest on z krwią raczej ale nie jest też taki jak ten standardowy żółtawy co to może znaczyć?


    Kochana jeśli nie jest to śluz taki jak zawsze ani z "brudna" krwią początkujący @ może warto iść do lekarza , jeśli to infekcja nie unikniesz wizyty i lekarstw a warto zacząć leczyć ja na początku .

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 października 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dołączam się :) U mnie z tego co mi się wydaje owulacja już była kilka dni temu więc już raczej po staraniach i oczekiwanie aż coś zakiełkuje :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Darka poczekaj dwa dni jak @ nie przyjdzie to powtórz test lub zrób betę (100% wynik) ciężko stwierdzić po samym wykresie . . . :-* :-* trzymam kciuki za kropka <3

    Tak tez zrobię, zastanawia mnie tylko to, ze mam ciemne obwódki sutków co jest objawem ciąży:)
    A ta temperatura dzisiejsza to nie za bardzo spadla?
    @staraczka-a u Ciebie jak te sprawy? Jestem tu nowa i nie zdążylam jeszcze przewertowac forum:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Ja również zaczynam starania od października.

    Zakupiłam testy owulacyjne i dziś drugi dzień z rzędu pokazuje mi dwie kreseczki :)Mam nieregularne cykle a to 28 dzień cyklu...mam nadzieję, że się uda, a testy nie kłamią :)...przede mną więc kolejny wieczór przytulania :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jestem. Okropna małpa przyszła i zaczęłam nowy cykl. Trzymam kciuki za wszystkie październikowe staraczki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darka wrote:
    Tak tez zrobię, zastanawia mnie tylko to, ze mam ciemne obwódki sutków co jest objawem ciąży:)
    A ta temperatura dzisiejsza to nie za bardzo spadla?
    @staraczka-a u Ciebie jak te sprawy? Jestem tu nowa i nie zdążylam jeszcze przewertowac forum:)


    Też nie jestem ekspertem od wykresów temperatury ale przewertowałam kilkadziesiąt stron wykresów zakończonych ciążą i u wielu dziewczyn są spadki jedno lub kilku-dniowe także nie ma się co łamać testy też nie którym wychodziły dopiero kilka dni po spodziewanej @ . Jeśli nie obserwujesz u siebie objawów typowych dla małpy , na razie nie masz się co martwić :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    No i jestem. Okropna małpa przyszła i zaczęłam nowy cykl. Trzymam kciuki za wszystkie październikowe staraczki.


    Oby to był ostatni nasz cykl ... :* :* :* :*

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 października 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, pomóżcie dziewczyny :) nie wiem już kiedy powinnam zrobić test...
    zacznę od tego, że mam bardzo nieregularne cykle, ostatnio robiłam testy owulacyjne 2,3,4 (wyszło,że owulacja ma być w ciągu 24-36h), 5 października wyszedł negatywny (robiłam o innej porze) a 6.10 wyszedł pozytywny tak jakby owulacja była tego dnia. Współżyłam z mężem 28 września,2,4 i 6 października, jakie mam hipotetyczne szanse na zapłodnienie i kiedy powinnam zrobić test ciążowy ? chciałam zrobić go w sobotę (dobrze by było bo idę na imieniny i nie wiem czy mogę pozwolić sobie na niskoprocentowy alkohol) i poniedziałek.

    nie wiem na ile to wiarygodne,ale inny kalendarz pokazuje mi że moja faza lutealna trwa 13 dni (o ile mam owulacje w tym terminie co mi pokazuje,bo dopiero w tym miesiącu to sprawdzałam)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 19:48

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Też nie jestem ekspertem od wykresów temperatury ale przewertowałam kilkadziesiąt stron wykresów zakończonych ciążą i u wielu dziewczyn są spadki jedno lub kilku-dniowe także nie ma się co łamać testy też nie którym wychodziły dopiero kilka dni po spodziewanej @ . Jeśli nie obserwujesz u siebie objawów typowych dla małpy , na razie nie masz się co martwić :) :)

    Jedyne co to bolą mnie piersi, ale to dopiero jak ścisnę a do tego te ciemne obwódki sutkow. No i jeszcze czuje, ze "cos tam w podbrzuszu sie dzieje", a raz na jakis czas zaklują jajniki. Wiec nie wiem czy interpretowac to jako objawy @ czy moze jednak jako ciązowe..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co opisałaś może zwiastować ciąże czego Ci z całego serca życzę ale też @ . Postaraj się poczekać cierpliwie te dwa dni i powtórz testowanie :* :* :* a jak nie to beta , ona da Ci pewny wynik :) :) :) :) masz ładny wykres i szansa jest duża ... Trzymam kciuki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt to nie wciskać sobie objawow na siłę , wiem że to bardzo trudne ale ja tak robię z cyklu na cykl i przez to przeżywam każdą @ ....

  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 9 października 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darka rob bete, mi w tamtej ciazy test wyszedl wlasnie kilka dni po terminie @ i to tez kreska nie jakas super mocna. Moze zaczniesz fasolkowa fale:-)))

  • Holly go Ekspertka
    Postów: 164 96

    Wysłany: 9 października 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam info o zimie sprzed 8 lat. Wygląda na to, ze będzie łagodnie, jeśli dziadek ma rację ;-)


    "To prawda, zima 2006/07 była wyjątkowo łagodna i nietypowa co do okresu.

    Po raz pierwszy uderzyła w dzień Wszystkich Świętych. Wywołało to panikę wśród ludzi, że będzie to o wiele straszniejsza zima od poprzedniej, tymczasem okazał się to kilkudniowy atak zimy. W zachodniej Polsce już 4 listopada przyszła odwilż, we wschodniej 2 dni później. 5 listopada na zachodzie było deszczowo, wietrznie i ponad +10 stopni, na wschodzie biało i mroźno, a noc 5/6 listopada przyniosła wyjątkowo ogromną różnicę temperatur.

    W listopadzie, grudniu i styczniu kilkakrotnie zdarzały się dni z temperatury 10/15 w dzień. Zima, która rozpoczęła się 23 stycznia i trwała ledwie tydzień przyniosła lekki mróz (ok. -5 w dzień) i dużo śniegu. Potem tydzień zimowej aury mieliśmy ma przełomie I i II dekady lutego, było mało śniegu, dużo słońca, ale za to silniejszy mróz. Ten atak zimy zakończył się 13 lutego gołoledzią."

    [img]http://ovufriend.pl/thumb/c0857925218c8e2878af6b945e5a4233.png

    [*] 07.03.2014
    "No cóż moi drodzy – powiedziała Mamusia Muminka, kiedy rankiem wszyscy wyszli do ogrodu. – Już po końcu świata, teraz trzeba to wszystko posprzątać."[/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambella wrote:
    darka rob bete, mi w tamtej ciazy test wyszedl wlasnie kilka dni po terminie @ i to tez kreska nie jakas super mocna. Moze zaczniesz fasolkowa fale:-)))

    Mam nadzieję, ze zacznę fasolkową falę i że pozarażam Was wszystkie:)
    A Ty mialas ciemną obwódkę sutków na poczatku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Grunt to nie wciskać sobie objawow na siłę , wiem że to bardzo trudne ale ja tak robię z cyklu na cykl i przez to przeżywam każdą @ ....

    Faktycznie, cięzko czasami sobie nie wkręcać objawow. Ja fiksuję jak dochodzi juz do testowania...najlepsza jest mysl, ze co ma byc to będzie:)
    Trzymam kciuki za Ciebie:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :-*

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ