X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 2 października 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę Wam towarzyszyć duchem, bo musiałyby się zdarzyć cud w tym miesiącu w moim przypadku (mąż w delegacji w czasie otulacji). Ale trzymam kciuki za wszystkie razem i każdą z osobna ;)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Pysiaaa21 Autorytet
    Postów: 283 117

    Wysłany: 3 października 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ;)

    Teraz bylam w lazience siusiu i na przez caly papier ciagnal sie sluz jakby konsystencja podobny do plodnego ciagnacy sie ale zabarwiony jakby na jasno zolty - kremowy ciekawe co to moze oznaczac ;) Jestem 4 dni przed @ i 11 dni po IUI ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 00:05

    f2w3rjjgpp4cuceo.png
    8 IUI nie udanych :(
    04.09.2015 - ICSI w Holandii zarodek dwudniowy 4 C :(
    10.12.2015 - criotransfer w Holandii zarodek 5 C :(
    23.10.2017 - ICSI w Polsce blastusie 3BC i 3CB - cb :(
    08 i 11.2021 - 2 x ICSI w Belgii NIE UDANE
    29.03.2022 - niespodzianka - ciąża naturalna <3 termin 06.12.2022 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysiu oby to byl dobry znak :)

    Dzien dobry dziewczynki :))) od rana mam atrakcjie bo moj kochany glupiutki piesek zjadl koc i sprzatalam wyrzygany kocyk hahaha tak na dzien dobry mi piesek zrobil suprajsa :P

    Pije herbatke i lece do pracy ...

    Co do malpy skapa jak zwykle... Ciesze sie bo w pon zrobienreszte badan i z kompletem do ginki - ciekawe jak tam wyniki mojego meza - jestem ciekawa - u mnie wiem ze nieciekawie bedzie ...

    ampoule lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 października 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma wrote:
    Lili,Triss a ile macie lat dziewczyny ze pod taka presja jestescie?

    35lat
    Cosma wrote:
    Ja tez jestem pod presja...czasu ( 35 lat) , rodziny... z niekonczacymi pytaniami sie kiedy drugie dziecko ( mam juz osmioletnia core), mojej corki, ktora juz od dawna "domaga sie" rodzenstwa, no i na koniec sama sobie presje robie, ze ma byc juz natychmiast bo do tych cierpliwych to ja nie naleze :) ale za to tez wywieram presje...na moim mezu,ktory sie ostatnio czesto wykorzystywany czuje jak to sam stwierdzil ;)

    ja mam dwójkę więc wszyscy z otoczenia sadza ze na tym poprzestaniemy, więc presji jako takiej nie ma. ale sama siebie nakrecam podobnie jak Ty, i też bym chciała już natychmiast. Ech, już tak mam że jak o czymś zaczynam myśleć, planować, to pochłania mnie to bez reszty.


    Lili to raczej za wcześnie, bądz dobrej mysli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 09:08

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 3 października 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :) Miłego dnia :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 3 października 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i cichutko dołączam do październikowych staraczek :)
    Staramy się od marca 2014. Jak na razie to z marnym skutkiem. Ale mam nadzieję, że do końca roku zobaczę 2 upragnione kreseczki :)

    usia89, Rozgadana, triss, Magula lubią tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 3 października 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mam strasznie ciężką @, ledwo z łózka wstaje. Wymiotuje i kręci mi się w głowie. Macie jakieś sposoby coby sobie ulżyć? :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 3 października 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    U mnie dzisiaj spadek tempki, chyba po tym wczorajszym teście :)
    Emocje ze mnie już opadły i coś mi się zdaje że w tym cyklu sie nie udało. Ale obliczyłam że następnaą owulacje będę miała pod koniec października. Więc tak czy inaczej zostaję z wami :)

    Lili
  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 3 października 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy tak ciężko @ nie przechodziłam, nie wiem co robić :(

    Lili
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 października 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i mnie sie tak nigdy nie zdarza :( bol podbrzusza jest momentami nie do zniesienia, ale na to wystarcza p/bólowy. a Tobie nie wiem jak pomoc. Zawsze takie masz miesiączki?


    Lili Ty się nie poddawaj bo w tym cyklu jeszcze może być pięknie na koniec :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 12:16

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 3 października 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dość często, po poronieniu się to jeszcze nasiliło do tego stopnia że np dziś i wczoraj musiałam wolne w pracy wziąć bo słaniam się na nogach. Za to mogę poleniuchować w łóżku - jakiś plus :P

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 3 października 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dość często, po poronieniu się to jeszcze nasiliło do tego stopnia że np dziś i wczoraj musiałam wolne w pracy wziąć bo słaniam się na nogach. Za to mogę poleniuchować w łóżku - jakiś plus :P

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja Dziewczyny ... Ja dzisiaj zdecydowanie lepiej @ się rozkręciła na dobre ale nawet nie jest tak tragiczne lekkie skurcze brzucha i trochę krzyż pobolewa ..... Humor lepszy ;)


    Rozgadana ja tak kiedyś miałam , że każda @ kończyła się omdleniem itd .... Jak poszłam do gina co mi się dzieje dawał mi jakieś lekarstwa na unormowanie cyklu i że by ta miesiączka nie była obfita ( bo straszne krwawienia miałam) nie pamiętam co to było bo ja takie coś przechodziłam jako małolata 16-17 lat .... Jedyne co Ci mogę doradzić to odpocznij sobie dzisiaj poleż w łóżku dużo wody , nie jedz słodyczy bo to może drażnić żołądek a na głowę kompresik :P :P mi to pomaga na zawroty :)




    Gigsa zobaczymy dwie kreski już pod koniec Października .... nie ma innej opcji :) :) :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 12:21

    Rozgadana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana, Lili, mozecie sie teaz usmiac ale mi jedyne co pomagalo przy tak bolesnych miesiaczkach to oprocz porzadnej dawki ibuprofenu polezec sobie pol godziny na kafelkach w lazience :) nie wiem czy moge ten sposob polecic bo wydaje mi sie ze mozna sie latwo doprawic przez to ale mi to naprawde pomagalo :)

    Rozgadana lubi tę wiadomość

  • Okruch Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 3 października 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, mogłabym mdleć i rzygać dalej, niż widzę- byle miesiączki mieć regularne. Niech będą bolesne, niech będą obfite, ale przewidywalne...

    Głupia jestem. Osiem dni po owulacji, a ja już test walę. Negatywny, oczywiście.

    a57ebcb3fafd52f96ed4c67321522888.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 3 października 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej gigsa. :)

    To ktora testuje w najblizszym czasie ? Ja chyba jutro zrobie sikacza , kupilam z pepino za 3 zl hihi :)

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 3 października 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma wrote:
    Rozgadana, Lili, mozecie sie teaz usmiac ale mi jedyne co pomagalo przy tak bolesnych miesiaczkach to oprocz porzadnej dawki ibuprofenu polezec sobie pol godziny na kafelkach w lazience :) nie wiem czy moge ten sposob polecic bo wydaje mi sie ze mozna sie latwo doprawic przez to ale mi to naprawde pomagalo :)

    też uwielbim podłogę w łazience :)

    Okruch ja natomiast chciałabym mieć krótszy cykl nawet ostatnio wyszukiwałam gdzieś na necie informacje jak skrócić cykl :P Oczywiście nic się nie wywiedziałam :)



    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 3 października 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym chciała mieć krótsze cykle i regularne. Teraz mam od 30 do 37 dni- więc jest różnie.

    Lili
  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 3 października 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam przed chwilą galerię wykresów - ciążowych oczywiście :)
    I natknęłam sie na taki gdzie test z krwi w 8 dniu był ujemny, a później, chyba w 14 był dodatni, więc budzi się we mnie nadzieja.

    Lili
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 października 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi, wczoraj robiłam test owulacyjny wyszedł pozytywny, dzisiaj od rana czuje ból w dole brzucha. Co on oznacza, że owulacja trwa czy dopiero będzie czy jest już po ?

    Lili78 lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ