X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 3 października 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 dokładnie to wiadomo tylko jeśli byś miała robiony monitoring. Serduszkuj <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 17:28

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 3 października 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili 8 dzień to naprawde wcześnie, spokojnie czekaj i zrób test za jakiś czas :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 października 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miałam odpocząć od ovu i pomiarów i obserwacji cykli, ale chyba nie potrafię i powinnam się tu z Wami w tym miesiącu zadomowić. Bardzo czekam na okres i rozpoczęcie nowego cyklu. Nadrobię Was potem, teraz zabieram się za weekendowe porządki na otarcie łez.

  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 3 października 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki. nie było mnie pare dni. 13.09 miałam miesiaczke trwałą do 18.09 a 23.09 byłam u ginekolożki pierwszy raz u tej babeczki. z poczatku byłam nią zachwycona , dostałam luteinę na uregulowanie cyklów, od 10 do 25 dc . 30.09 dostałam krwawienia wystraszyłam się i zadzwoniłam do niej na co kazala mi do 25 cyklu brac 2 tabletki luteiny zamiast 1 . przeprosilam ja ze o tej godz dzwonie a ona mi z tekstem ze w przychodni nie powinni dawac jej nr prywatnego. mowie jej ze nie mam z przychodni nr tylko z internetu a ona do mnie z tekstem :" to prosze do mnie nie dzwonic " no ok ja rozumiem ta godz ale kuzwa jakbym byla w ciazy i potrzebowala jej pomocy to co nie moglabym do niej zadzwonic .? jak nie chce zeby do niej dzonili to po co podaje nr na necie? to była godz 21 . na drugi dzien normalnie mialam okres. 2.10 mowie nie cos jest nie tak nie biore tej luteiny i zadzwonilam do mojego ginekologa co prowadzil moja ciaze.zadzwoniłam do niego o 19 i mówie mu ze cala sytuacje i on mi powiedział ,że jutro wyjeżdża i wraca we wtorek . pytam się go czy mam brać tą luteinę do wtorku 2 razy dziennie czy jak . powiedzial ze tak w ciemno bez usg to nie moze powiedziec , chwila ciszy i mowi niech Pani przyjedzie ok 20 do mnie do gabinetu zobaczymy co sie dzieje . przyjal mnie o 21 . trzymal w gabinecie 40 minut i pierwsze co to powiedzial ze w zlych dniach cyklu miałam przepisaną luteinę ;/ i teraz obecnie mam okres. spytal sie czy to uregulowanie cyklów jest ot tak sobie bo chce miec regularne czy chce zajsc w ciążę. mowie mu zeby zajść w ciążę . powiedzial ze moze byc tak ze nie mam owulacji albo mam problemy z hormonami mam zrobic tsh tf3 i tf4. sama luteina uregulowalaby mi miesiaczki ale to nie oznacza ze mialabym owulacje . teraz mam odstawic luteine i za jakies 3 dni skończy mi się okres .w tym miesiącu zaczynamy monitoring cyklu 10.10 mam wizytę na ocene jajeczkowania jesli nie bedzie nam sie udawac to wlaczymy infolic . powiedzial ze jak zaszlam raz w ciaze pozniej drugi to i zajde trzeci. jestem dobrej mysli masakra dobrze ze ta luteine odstawilam a tamta kazala mi dolozyc 1 tabletke;/. bede trzymac sie kurczowo mojego ginekologa mam nadzieje ze nam pomoze. tsh juz mam zrobione i tf3 i tf4 i wyniki mam bardzo dobre.

    Lili78 lubi tę wiadomość

  • Magula Przyjaciółka
    Postów: 68 42

    Wysłany: 3 października 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest z tymi lekarzami. Żako który teraz jest w 100% ok. Ja np. trafiłam na takiego showmana, że w pewnym momencie stwierdziłam, że ani nie jestem jakimś królikiem doświadczalnym ani krową dojną od kasy. Dałam sobie z nim spokój.

    Endometrioza 3st.; Laparotomia; Laparoskopia; ICSI 2007 :( niskie AMH

    a93d1aef7af643a9ed3068fcd4c8e06f.png
  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 3 października 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to prawda, ciężko o dobrego ginekologa. Też miałam kilka wpadek z wyborem lekarza. Teraz chodzę do takiego który mi pomógł skutecznie pozbyć się polipa z macicy, ale nie wiem czy nadaje się do prowadzenia ewentualne ciąży.
    Jak zajdę to będę myśleć.

    Ania24, a ty serduszkuj ! :)

    Lili
  • joka789 Przyjaciółka
    Postów: 78 51

    Wysłany: 3 października 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, jak czytam o tych ginach to przypomniało mi się, jak kilka lat temu zatrzymał mi się okres (nie było możliwości abym była w ciąży). Poszłam więc do mojej lekarki, a ona zaczęła mnie badać i mi mówi, że w ciąży jestem.. Byłam bardzo zdziwiona a jak jej zapytałam, czy to możliwe, skoro ostatnie współżycie było 6 miesięcy temu, to powiedziała tylko "no to przepiszemy luteinę na wywołanie okresu". W głowie mi się nie mieści jak Ci ginekolodzy traktują ludzi, jak leczą itp. Zero skierowania na jakieś badanie itp, obecna gin też nie jest za dobra, bo na PMS chciała mi przepisać tabl. anty- co jest z nimi?! Żadnych badań tylko najkrótsza droga...
    Teraz myślę, wybrać się do gin, która jest w innym mieście, 40 km od miasta, w którym mieszkam, bo ma bardzo dużo dobrych opinii. Ale aż mi się coś dzieje, jak pomyślę o tych lekarzach, którzy powinni pomagać ludziom..

    08.-09.2020 r. 💔
    <3 06.07.2015 r.
    <3 08.02.2018 r.

    05.11.2020 ll 🥰
    oar843r8bm7sia93.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joka faktycznie poprzednia lekarka nie była zbyt "mądra" ale przepisanie tabletek anty na pms jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem , wiem bo moja siostra kiedyś okropnie przechodziła każdy cykl w końcu lekarz ja namówił i cykle były już lepsze nie miała takich huśtawek bóli itd . . . Lekarka dobrała jej najsłabsze . . . Ale to tylko przykład jednej osoby z mojego otoczenia ja nie wiem o co chodzi z tym pms . Tylko tyle co czytałam w necie (tam też doradzają kuracje anty generalnie chodzi o hormony żeby je unormować) Ja mam tylko bóle brzucha przed @ może jestem bardziej wrażliwa . . . Raz też miałam doczynienia z durna lekarka była arogancka a pacjentki traktowała jak towar ale to było raz w życiu i więcej się nie powtórzyło . . .

  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 3 października 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam do niej zal bo zaraz mialabym dni plodne a tak to wywołała mi okres ale przynajmniej wróciłam do mojego doktorka który zna całą moją drogę do bycia mamą. 3majcie kciuki za monitoring , ja jestem pozytywnie nastawiona. kiedy testujecie ? moze zrobimy tabelkę ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poniedziałek rano o ile @ się wcześniej nie rozkreci, bo od wczoraj mam dziwne bóle w dole brzucha ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Ja w poniedziałek rano o ile @ się wcześniej nie rozkreci, bo od wczoraj mam dziwne bóle w dole brzucha ;)


    Trzymam kciuki :*

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 października 2014, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dolacze do Was jesli mozna :) To moj 3 cs po poronieniu w marcu, a pierwszy z OF.
    Trzymam kciuki za wszystkie w tym cyklu

    Magula lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 01:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Hej, dolacze do Was jesli mozna :) To moj 3 cs po poronieniu w marcu, a pierwszy z OF.
    Trzymam kciuki za wszystkie w tym cyklu

    Witaj Droga :-* mam nadzieję że się uda tym razem również trzymam kciuki za Twoją zieloną kropkę na końcu :-*

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 4 października 2014, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w ten sobotni poranek.
    U mnie za oknem brzydko, szaro, ale może się rozpogodzi :)

    Witaj She Wolf.

    Cigaretta powodzenia w poniedziałek - trzymam kciuki :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Lili
  • Okruch Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 4 października 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zimno. Gardło bardzo boli, spuchnięte z jednej strony. Starsza córka też chora, więc zapowiada się nieciekawy weekend.

    a57ebcb3fafd52f96ed4c67321522888.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 października 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:* Nadrobiłam Was w całości, bo wcześniej tylko podczytywałam, zazdroszczę tym które już myślą o testowaniu, bo ja dopiero czekam na nowy cykl, ale mam nadzieję, że delikatny spadek temperatury go zapowiada, bo już mi się dłuży. Trzymam kciuki za wszystkie.

    Okruch, życzę dużo zdrowia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 07:55

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 4 października 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Tak jak radzilyscie wczoraj wieczorem <3 :)martwie sie tylko ze ominelismy ten jeden najwazniejszy w sumie dzien ale mysle ze jak <3 dzien wczesniej to gdzies tam te plemniczki moze zostaly...:) mam nadzieje ze sie uda! Do mojej @ jeszcze 13 dni nie wiem jak to wytrzymam :p Cigaretta trzymam mocno kciuki!!:)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry

    U mnie chyba bedzie z tego dupa. Zaczelam plamic. To chyba po lutce, bo w pierwszym cyklu tak mialam, w drugim bralam inny progesteron i zero plamien a teraz powrot do lutki i plamienia :(
    Myslicie ze powinnam ja odstawic? To wg mnie 6dpo (wg OF - 4dpo)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 października 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf, a może implantacja? :)

  • Lili78 Przyjaciółka
    Postów: 89 70

    Wysłany: 4 października 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzałam Twój wykres She Wolf. Jest spadek tempki i plamienie - to może być właśnie implantacja.

    Lili
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ