X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 października 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:56

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 16 października 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a podejrzewasz dlaczego tak w tym cyklu jest?

  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 16 października 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    mam w końcu więcej czasu to i więcej mogę Wam napisać. NA początku bardzo gorąco dziękuję za gratulacje, mam nadzieję, że niedługo będę to ja gratulować każdej z Was.
    W poprzednim cyklu szukałam objawów w sobie i miałam ich mnóstwo więc jak zobaczyłam że test jest negatywny to się załamałam.
    W tym cyklu olałam temat, chociaż bacznie czekałam na jakieś plamki krwi czy ból brzucha sugerujące implantację. Nie doczekałam się, więc uznałam że znowu się nie udało. Pewnie zabrzmi głupio, ale test zrobiłam tylko dlatego, że przyśniło mi się jak zabarwia się test i chyba tam widzę dwie krechy. Dlatego po południu nabyłam testy i dalej historię znacie.
    Podsumowując- nie miałam żadnych objawów implantacji czy nawet ciąży.
    Mam obrzmiałe piersi (takie jak co miesiąc), nie odrzuca mnie od kawy, nie mam mdłości, zgagi, ale mam bóle brzucha jak przed @. Czułam może jakby bąbelki w brzuchu, ale byłam pewna że to jakieś wzdęcia, co jest NORMALNE.
    Dopiero dzisiaj zauważyłam, że po pomiarze temperatury pod językiem czuję posmak metalu pomimo, że termometr wyjęłam 10 minut temu.
    KOCHANE APELUJĘ- czekajcie spokojnie, nie szukajcie objawów, nie nakręcajcie się, bo to nie pomaga a bardziej boli jak test jest znów negatywny.
    Dacie radę, bo co miesiąc jakaś stała staraczka zmienia wątek na ciążowy. W końcu padnie na Was!
    Będę tu dalej zaglądać, bo jakoś się z Wami związałam :)

    triss, Morwa, Ania24, Storczyk3, Madlene84, kahaśka, Kotowa lubią tę wiadomość

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 października 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:56

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 16 października 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam i czekam na tą @ i tak w skrytych nadziejach myślę sobie żeby wcale nie przyszła a okazało się że jest tam jednak fasoleczka :) ale wracając na ziemię chciałabym żeby już się pojawiła i zaczął się nowy cykl. Dzisiaj przyszedł termometr zaraz udam się do apteki po olej z wiesiołka i do roboty za kilka dni :)

    gosia a ile dni przed @ wyszedł Ci test?

    zetka jak tam u Ciebie?

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 16 października 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    Ja mam tak, że porównuje wszystko do poprzedniej ciąży, ale chyba faktycznie nie ma co.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 16 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pobolewa brzuch, ale pobolewa od owulacji praktycznie codziennie więc nie wiem.
    Wykres chyba ok, ale trzeci dzień test negatywny. A dzisiaj termin wyznaczonej @ tyle że czasami mam cykl 30 dni więc może po prostu ten jest dłuższy :/

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 16 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, trzymam kciuki żeby nie nadeszła :))

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • gosi_a Autorytet
    Postów: 704 1172

    Wysłany: 16 października 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:

    gosia a ile dni przed @ wyszedł Ci test?

    2-3 dni przed.

    wnidt5odau6o2x80.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 16 października 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosi_a wrote:
    2-3 dni przed.


    hmm ja robiłam test wczoraj i nic nawet żadnej smugi :( więc raczej u mnie to kwestia chwili jak pojawi się @ :( z tym że ja robiłam test a allegro który dostałam do testów owulacyjnych i zastanawiam się czy one są ok ale z drugiej strony jak jest fasolka to każdy test pokaże to samo...

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 16 października 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania24 moze jeszcze za wczesnie po prostu. Trzymam kciuki zeby @ jednak nie przyszła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny , bylam na usg w lewy jajniku pęcherzyk 15 mm , trochę po,źno będzie ta owulacja o ile będzie ... martwi mnie endo 6,8 mm mniejsze niż było ... :/ Jeszcze czekam staram się nie łamać . Wpadlam na chwilę szybka kawa i uciekam do gp na 12:10 buziaki i miłego dnia

    <3

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 16 października 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przedwczoraj i wczoraj robiłam quixx test a dziś też ten z allegro co dają do owu :) ale też ani smugi. Z synem miałam 2 dni przed @ ledwo widoczna kreche, a teraz nic :(

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 16 października 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    A ja czekam i czekam na tą @ i tak w skrytych nadziejach myślę sobie żeby wcale nie przyszła a okazało się że jest tam jednak fasoleczka :) ale wracając na ziemię chciałabym żeby już się pojawiła i zaczął się nowy cykl. Dzisiaj przyszedł termometr zaraz udam się do apteki po olej z wiesiołka i do roboty za kilka dni :)

    gosia a ile dni przed @ wyszedł Ci test?

    zetka jak tam u Ciebie?


    Ania jestesmy wiec w tym samym momencie. @ tez jakas spozniona, wciaz nie ma, test negatywny, a termometr zamówieno, przyjdzie lada dzień :)

    Tez bym chciala zeby ten dziwny wydluzony cykl sie juz skonczyl, @ przyszla, a najlepiej już poszła i do dzieła od nowa!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 16 października 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Hej Dziewczyny , bylam na usg w lewy jajniku pęcherzyk 15 mm , trochę po,źno będzie ta owulacja o ile będzie ... martwi mnie endo 6,8 mm mniejsze niż było ... :/ Jeszcze czekam staram się nie łamać . Wpadlam na chwilę szybka kawa i uciekam do gp na 12:10 buziaki i miłego dnia

    <3


    Trzymam kciuki! Będzie na pewno i wszystko się uda!

    Pierwszy miesiąc się tak monitorujesz?

    Widzisz u mnie też w tym miesiacu byla chyba tak pozno, ze juz 34dc a tu @ nie ma - strasznie sie wydlużył, więc w kolejnym cyklu będę musiała bardzo dokładnie się pilnowac.

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 16 października 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Hej Dziewczyny , bylam na usg w lewy jajniku pęcherzyk 15 mm , trochę po,źno będzie ta owulacja o ile będzie ... martwi mnie endo 6,8 mm mniejsze niż było ... :/ Jeszcze czekam staram się nie łamać . Wpadlam na chwilę szybka kawa i uciekam do gp na 12:10 buziaki i miłego dnia

    <3
    A mówiłam, że ovu jeszcze przed Tobą :) Wino czerwone wytrawne na edno zapodaj :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • osieroconaMama Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 16 października 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wydaje mi sie ze owulacje mialas 24dc....

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    "Najbardziej boli, gdy umierają spełnione marzenia"
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 16 października 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki. Ja już po rozmowie ufff.
    Palnęłam kilka głupot, jak to ja, ale chyba nie wyszło najgorzej. Wyszłam z wprawy chyba :P
    W ciągu tygodnia-dwóch wyklaruje się co i jak, jestem dobrej myśli :)

    Zrobiłam dziś rano testa, w sumie nie wiem po co. Czuję że to nie to i czekam na @. Ale jak nie teraz, to za miesiąc :)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 16 października 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka 10dpo :D ja też już o niczym innym myslec nie potrafię, wiec się nie dziwie wcale ;)
    a z pracą bedzie dobrze, trzymam kciuki :)

    3livka lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 16 października 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie coś dziwnie zaczął pobolewać brzuch ale jakoś tak bym powiedziała łaskawie... żadnego nawet plamienia... jakoś mi to dziwnie wygląda po brzuchu mi jeździ jakby jakieś żaby tam siedziały teraz brzuch przestał mnie boleć całkowicie nie wiem o co chodzi czekam dalej :) aaaa i już poleciałam do apteki po olej z wiesiołka ;p

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ