X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 15 października 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosi_a, gratulacje!! :)

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 15 października 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia gratulacjeeee:))

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 października 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:01

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 października 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    W takim razie po ostatnie tabletce dupka zrób badanie z krwi ☺ mam nadzieje ze wykracze Ci ta fasolke☺ będę trzymać mocno kciuki za wspaniałą betę ☺ długo się już starcie?
    W sumie to od tego cyklu, bo we wczesniejszym to nawet bym nie nazwała staraniem ;).
    Staramy się bo ja jestem już po 30, tzn. juz 31, mąż 34 a ja w końcu dorosłam do tej decyzji, choć sama się sobie dziwie ;). Małżenstwo wiele zmienia, wczesniej myslalam tylko pracy, teraz juz o nas i naszym małym bachorku :P.
    Zrobiłam wykres na innej stronie i wyszła mi owulacja 17dnia cyklu,na szczescie serduszkowanie było dzien przed, czyli jesli sie udalo to wg wykresu moge testowac w poniedzialek, to bedzie jako wczesny test, a ten bardziej wiarygodny juz w srode.

    feegu6l.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 15 października 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Ja od razu jak mi zakladli karte dostalam rabat :)

    Teraz wlasnie jak bede w Polsce to znowu sie wybieram na kilka badan :)

    Tez musze zakupic winko i dokupic orzechow brazylijskich :)


    She wolf, to gdzie Ty mieszkasz?

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 15 października 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kochana wszystko masz zaznaczone u niej na wykresie test robiła w 13 dpo i to był test z krwi w 14dpo wyszedł jej test z moczu. Wykres wykresowi nierówny niejedna miała piękny wykres a ciąży brak chcesz mieć pewność to idź jutro na badania krwi☺ będziemy 3 mac kciuki za pozytywny wynik.☺


    ot własnie jak u mnie, wykres piekny, test negatywny, @ brak :/

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 15 października 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosi_a wrote:
    A tutaj?
    http://zapodaj.net/06128b7394d9f.jpg.html

    Moim zdaniem jest :) Potwierdz jak najszybciej (a po cichutku juz gratuluje :))

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 października 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Witam Was moje kochane staraczki :D Gosia gratuluję to już kolejna , jest szansa dla nas :D :D ...

    Kahaśka to dzisiaj się już tu nie spotkamy ale trzymam kciuki i owocnego wieczoru nocy i poranka :D

    Ja właśnie skończyłam sprzątać prać i gotować :d trochę lepszy humor . Kilka dobrych wiadomości potrafi podtrzymać na duchu ...

    Ania24 nie doszukuj się tak nagminnie tych objawów kochana bo zwariujesz.

    Helen twoim wykresem to w ogole bym się nie sugerowała ... Musisz zacząć mierzyć temperaturę zawsze o tej samej porze po 3 godzinach snu ... Dopiero wtedy można brac ją pod uwagę ... Moim zdaniem też dopiero co owulka u Ciebie była . Troche by to było dziwne tak jeden dzień po okresie ale mistrzynią w cyklach nie jestem wiem to z obserwacji innych wykresow i czytania dużej ilości artykułów ... Witamy w naszym gronie i zielonej kropki na końcu ...

    Czesc, dziekuje za przywitanie :)
    staram sie wlasnie mierzyc o 10.30 i miesci sie w 3ech godzinach po przebudzeniu, w nastepnym miesiacu juz to dopracuje. Co do owulki tez mi pokazalo na innej www dosc pozno, bo az 17dnia cyklu, moze ten Duphaston cos pomoze...w sumie nie wiem do konca za duzo na temat tych tabletek, musze szybko sie douczyc.
    Ta zielona kropka to pojawia sie wtedy jak wpisze pozytywny wynik testu czy sam system ja wprowadza?
    Tobie tez życzę ZIELONEJ :)

    feegu6l.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 15 października 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj dziewczyny bez weny jakoś:)
    Gości jutro mam aż do niedzieli i dzisiaj w kuchni spędziłam popołudnie także zero odpoczynku :)

    jutro 10DC , mam nadzieję, że w końcu test owu wyjdzie +
    Ale na razie śluzu u mnie jakoś nie ma ;/

    No i jutro wyniki mojej prl. pozdrawiam i dobrej nocy :)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 października 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:56

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 15 października 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    widzisz i jak skończysz to krążenie będzie takie jak było :d kupuj sobie piersiówki :D Nie bo wtedy też będą dziwnie patrzeć (tak jak ta sprzedawczyni co Was z mikrofalą widziała) jak codziennie będzie poproszę seteczkę winka :D Ja uciekam dziewczynki wpadłam na chwilę zobaczyć co się dzieje ... Odziwo moj mąż zwolnił się z pracy wcześniej , chyba też przeżywa jutrzejsze usg ... zobaczymy co zmoją owulką się schowała jędza a my się tak staramy :P Buziaki dobrej nocy ( i tak pewnie tu zaglądne) :D :D

    <3


    Trzymam kciuki :*

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 15 października 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    Nie no ja się chyba wprowadzę. Mój kochany mąż po powrocie zamiast rzucić się na stęsknioną żonkę, to rzucił się na laptopa grrrr @#!@$#!


    Znam to... TV albo laptop!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 23:03

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 15 października 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Gosia już odebrała betę wiec możesz już gratulacje oficjalnie bo jest kobitka w ciąży☺


    No własnie doczytuję :)

    Zaległam jakieś 8 stron :P

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 15 października 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosi_a wrote:
    Kochane,.mam wyniki! Beta w 11 dpo i 26 dc przy cyklach 28dniowych wynosi 63 :-) jutro napiszę więcej o moich objawach a tymczasem swietuje z mężem w kinie :-) powodzenia Kobietki!


    Wspaniale! Gratuluje !!!!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 15 października 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ale wszystkie kropki z temperaturami masz puste w środku przynajmniej mi tak wyświetla a to oznacza że tam gdzie wpisujesz temperaturę to pod spodem masz takie coś napisane żeby ignorować ta temperaturę i najwyraźniej masz to zaznaczone "ptaszkiem" zobacz na mój wykres ja mam pełne kropki tylko w jednej mam pusta i to własne ta która ignorowalam bo nie mierzyłam jej o stałej porze czyli o 7 i się nie wyspalam
    Faktycznie, u mnie jest inaczej, hmm...moze system sam mi je anulował, dziwne, bo u mnie jest odznaczona ta funkcja :/.

    feegu6l.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 15 października 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    She wolf, to gdzie Ty mieszkasz?

    W Londynie :*

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 15 października 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    Czesc, dziekuje za przywitanie :)
    staram sie wlasnie mierzyc o 10.30 i miesci sie w 3ech godzinach po przebudzeniu, w nastepnym miesiacu juz to dopracuje. Co do owulki tez mi pokazalo na innej www dosc pozno, bo az 17dnia cyklu, moze ten Duphaston cos pomoze...w sumie nie wiem do konca za duzo na temat tych tabletek, musze szybko sie douczyc.
    Ta zielona kropka to pojawia sie wtedy jak wpisze pozytywny wynik testu czy sam system ja wprowadza?
    Tobie tez życzę ZIELONEJ :)

    Kochana powinnas mierzyc o tej samej godzinie z odchyleniem do pol godziny w kazda strone, tyle ze trzeba mierzyc zaraz po przebudzeniu. Termometr powinnas miec w zasiegu reki bo kazdy ruch moze zaburzyc tempke.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    Czesc, dziekuje za przywitanie :)
    staram sie wlasnie mierzyc o 10.30 i miesci sie w 3ech godzinach po przebudzeniu, w nastepnym miesiacu juz to dopracuje. Co do owulki tez mi pokazalo na innej www dosc pozno, bo az 17dnia cyklu, moze ten Duphaston cos pomoze...w sumie nie wiem do konca za duzo na temat tych tabletek, musze szybko sie douczyc.
    Ta zielona kropka to pojawia sie wtedy jak wpisze pozytywny wynik testu czy sam system ja wprowadza?
    Tobie tez życzę ZIELONEJ :)
    dokładnie :):) :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene ja to już bym betę zrobiła bo będziesz się męczyć jak Morwa :P i trzymać nas w niepewności :P

    Madlene84 lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 16 października 2014, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    W Londynie :*


    Ja tez na wyspach tyle ze IRL :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ