X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Dziewczyny zaczynam wariować: przypomnijcie mi dlaczego nie warto robić testu w 10 dpo :( Tak mnie kusi.... chociaż beta :( to byłby 13 dzień po pregnylu 5000 - więc powinno być wiarygodne.....

    Raczej wiarygodny by był ja po 10000 pregnylu miałam juz dodatni test. Wiec znając mnie ja bym juz zrobiła :D ja testuje zawsze dzien w którym powinnam odstawić Luteine :)

    P.s. U mnie dziwnie ovitralle podane we wtorek dzis nadal mega duzo śluzu (przezroczystego i ciągnącego) i zaczął bolec mnie brzuch :/

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 października 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Dziewczyny zaczynam wariować: przypomnijcie mi dlaczego nie warto robić testu w 10 dpo :( Tak mnie kusi.... chociaż beta :( to byłby 13 dzień po pregnylu 5000 - więc powinno być wiarygodne.....

    Pewnie dlatego, że może być negatywny pomimo zagnieżdżającej się ciąży :) walcz ze swoją słabością! Za 3-4 dni będzie bardziej wiarygodnie :)

    Izape91, nadzieja umiera ostatnia ;) może akurat dlatego, że nic nie czujesz, to coś będzie.

    Balladyna26 - jesteś dentystką czy asystentką?

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Pewnie dlatego, że może być negatywny pomimo zagnieżdżającej się ciąży :) walcz ze swoją słabością! Za 3-4 dni będzie bardziej wiarygodnie :)

    Izape91, nadzieja umiera ostatnia ;) może akurat dlatego, że nic nie czujesz, to coś będzie.

    Balladyna26 - jesteś dentystką czy asystentką?
    Jestem asystentką ;-)

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 października 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Jestem asystentką ;-)

    Fajnie :) też kiedyś myślałam o tym zawodzie ;) ale na myśleniu się skończyło.

    Heh, chciałam chwilę temu sięgnąć po coś z pozycji leżącej i jak mnie jajnik (albo jelito) pociągnął!! Normalnie myślałam, że wyrwałam.. mam nadzieję, że nic sobie nie uszkodziłam. Ciekawe co to było :/

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Fajnie :) też kiedyś myślałam o tym zawodzie ;) ale na myśleniu się skończyło.

    Heh, chciałam chwilę temu sięgnąć po coś z pozycji leżącej i jak mnie jajnik (albo jelito) pociągnął!! Normalnie myślałam, że wyrwałam.. mam nadzieję, że nic sobie nie uszkodziłam. Ciekawe co to było :/
    Przez przypadek tam trafilam.. Ale nie zaluje podjetej decyzji bo mam wspaniala pania doktor az z przyjemnoscia tam sie idzie..

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 20 października 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam szansę na 2 kreski przy moich serduszkach ? Bo mi ovu zaznaczył owulacje hmmm zobaczcie moje drogie

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po lekarzu i przy okazji zakupach. W zasadzie żadnej nowości nie powiedziała mi Pani doktor. Przepisała eutyrox 25 i jod. Noi zwróciła uwagę, żebym pilnowała sobie tego mojego nieszczęsnego żelaza. Może jak się podleczę, to następny miesiąc będzie tym szczęśliwym !

    W poczekalni było przynajmniej wesoło. Rzadko kiedy ktoś zagaduje w kolejce do lekarza, a akurat koło mnie usiadł sobie taki fajny miły Pan i sobie porozmawialiśmy chwilę. A takiej starszej Pani strasznie przelewało się w żołądku, haha wszyscy zaczęli się śmiać, a ona taka biedna zaczęła się tłumaczyć :P ale też później śmiała.

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 20 października 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Dziewczyny mam szansę na 2 kreski przy moich serduszkach ? Bo mi ovu zaznaczył owulacje hmmm zobaczcie moje drogie
    Musisz udostępnić serduszka, na razie ich nie widać na wykresie

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 20 października 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Musisz udostępnić serduszka, na razie ich nie widać na wykresie


    udostepnione:P:P

    11 cykl starań
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Dziewczyny mam szansę na 2 kreski przy moich serduszkach ? Bo mi ovu zaznaczył owulacje hmmm zobaczcie moje drogie

    Spokojnie, patrząc na wkresik macie szansę :)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 20 października 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Dziewczyny mam szansę na 2 kreski przy moich serduszkach ? Bo mi ovu zaznaczył owulacje hmmm zobaczcie moje drogie

    Pewnie, że masz ! :) Ładnie trafiliście :)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 20 października 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wyrzut że 18 odpuściłam :P

    11 cykl starań
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 października 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie byłam zadowolona, że 7.10. zrobiliśmy wolne. Ale trudno, jak plemniczki są mocne to dadzą sobie radę ;)

    Heh, a ja już prawie dotrwałam do tego piątku. Jeszcze tylko trochę i wszystko będzie jasne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 20:24

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 20 października 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    mam wyrzut że 18 odpuściłam :P

    14,16,17 to mało ? Zobacz u mnie ;P Ja chyba nie wytrzymam i zrobię sikańca jutro :( Do teściów jedziemy na weekend i nie chcę tam przeżywać :(

    Najwyżej w poniedziałek powtórzę ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 20:26

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 października 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym zrobiła jutro,ale ich nie mam :p a zanim się bujnę do apteki to już południe będzie i z porannego testowania nici. Więc zostaje sobotni poranek ;)
    I później niech się dzieje wola nieba! Z nią się zawsze zgadzać trzeba :)

    emi2016 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 20 października 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Ja cały miesiąc mierzę testuję i jak ustrzelę ten dzień, to ten idzie spać dalej. Myśli że samo sie zrobi. Nie ma lekko.

    <3
    :D :D :D

    f2w3dqk3604phf94.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 20 października 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Też bym zrobiła jutro,ale ich nie mam :p a zanim się bujnę do apteki to już południe będzie i z porannego testowania nici. Więc zostaje sobotni poranek ;)
    I później niech się dzieje wola nieba! Z nią się zawsze zgadzać trzeba :)

    I to jest metoda żeby nie testować za wcześnie ;)

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    <3
    :D :D :D

    True story :P za miesiąc znowu pewnie będzie ta sama sytuacja

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 20 października 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może spróbuj na "odwrotnie"
    my się śmiejemy że jak któreś mówi że teraz nie bo coś tam to drugie bardziej nakrecone :D
    haha, wlasnie sobie to wyobraziłam, budzisz go o 5 rano i powtarzasz kilka razy że "teraz NIE" :D

    f2w3dqk3604phf94.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 20 października 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    True story :P za miesiąc znowu pewnie będzie ta sama sytuacja


    ja bym szantażowała: " to nie będzie dziecka, nie chcesz to nie :P" " to ja też mam to gdzieś" hehe na mojego działa mobilizująco hehe :P

    11 cykl starań
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ