X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 15 października 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Hej dziewczyny! Witam w piękne sobotnie popołudnie.

    U mnie @ dalej nie ma. Rano na teście biel vizira, a beta 2,8. Czyli dupa. Jak ja nie lubię takich wynikow. Norma jest <2.0 brak ciąży a potem jest dopiero >5 ciaza. A pomiędzy 2 a 5 nie ma nic. Już mogło wyjść <2.

    Jak nie przyjdzie @ do pon to powtórzę, ale nie wierzę że cokolwiek urośnie. Więc chyba będę musiała się wybrać do gina.

    Hej:) ja bym się jeszcze nie poddawała. Beta 2.8 znaczy, że coś się dzieje. Powtórz w poniedziałek, może akurat:) Ja w niedawnej ciąży (niestety ze złym zakończeniem :( ) miałam pierwszą bętę - w 10 dpo - 1,38, a w 13 dpo już 16. Ja idę na betę jutro - w 10 dpo, bo do poniedziałku nie wytrzymam.

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 15 października 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    A polecasz jakas dietę Izolda90?

    Ja niestety sobie pofolgowałam więc muszę mieć dietę odchudzającą, ale dieta nie zawsze musi być odchudzająca.

    Jedna z lepszych diet to wg mnie dieta z niskim indeksem glikemicznym. Dziewczyny też sobie chwalą że endometrium bardzo ładnie im rośnie przy tej diecie:)

    Moja ginekolog powiedziała że najlepiej TSH w okolicach 1,0.

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 15 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gracja wrote:
    Hej:) ja bym się jeszcze nie poddawała. Beta 2.8 znaczy, że coś się dzieje. Powtórz w poniedziałek, może akurat:) Ja w niedawnej ciąży (niestety ze złym zakończeniem :( ) miałam pierwszą bętę - w 10 dpo - 1,38, a w 13 dpo już 16. Ja idę na betę jutro - w 10 dpo, bo do poniedziałku nie wytrzymam.


    Też mi się wydaje żeby jeszcze spróbować bete za 2 dni bo może jednak się coś dzieje ;)

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 października 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gracja wrote:
    Hej:) ja bym się jeszcze nie poddawała. Beta 2.8 znaczy, że coś się dzieje. Powtórz w poniedziałek, może akurat:) Ja w niedawnej ciąży (niestety ze złym zakończeniem :( ) miałam pierwszą bętę - w 10 dpo - 1,38, a w 13 dpo już 16. Ja idę na betę jutro - w 10 dpo, bo do poniedziałku nie wytrzymam.

    Jak nie przyjdzie @ do tego czasu to na pewno powtórzę w poniedziałek, ale dzisiaj to już 17dpo według ovufriend, 3 dni po terminie @ wiec już powinna być wyższa gdyby rzeczywiście coś miało być. Chyba, ze ovufriend sie pomyliło z wyznaczeniem owulacji, bo jakiś krótki byłby ten cykl jak na mnie (zwykle mam 30dni a nie 26). tyle, ze temperatura by sugerowała, ze tak rzeczywiście bylo.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 15 października 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie ovufriend czasem się myli z wyznaczeniem owulacji (często mam cykle monitorowane, więc wiem na pewno). Powtórzyć badania nie zaszkodzi.
    Nie znoszę tego czekania na testowanie i tych wszystkich objawów, które tylko nakręcają nadzieję, ale co poradzić. Powodzenia nam wszystkim życzę! :)

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie znoszę. Oczywiście wkręcam sobie wszystkie objawy a potem się okazuje, że nic z tego. Pierwsze 2 cykle było zabawnie, ale już nie jest :/ załamywać się nie będę, płakać też nie, ale wkurzona jestem strasznie!

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 15 października 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie jest zabawne, mnie strasznie dużo to wszystko kosztuje.

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 października 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które mają monitoring cyklu, pokrywa Wam się skok temperatury z owulacją?

    Tak się właśnie zastanawiam czy to się sprawdz, bo według zwyklego kalendarzyka @ powinnam mieć dopiero jutro. To ovufriend mi przesunal termin na 26dc. Więc może jeszcze nie ma co schizowac.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 15 października 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam monitoring i np.w tym cyklu system zaznaczył mi owulację w 12 dc, a miałam dopiero w 14. I rozbieżności miałam też w tych cyklach, kiedy kulturalnie mierzyłam temperaturę. Więc myślę, że trzeba się uzbroić w cierpliwość (najtrudniejsza część), w poniedziałek powtórzyć betę i zobaczysz.

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 października 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Uzbrajam się w cierpliwość. Ale pewnie @ przyjdzie jutro i będzie po temacie.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 15 października 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane a pokazujecie swoim mężom facetom wasze wykresy? hihi ja mojemu dziś pokazałam, i jak parskneliśmy śmiechem hehe :P:P:P i mówi co to za serduszka jaaaa:P

    11 cykl starań
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pokazuje, bo za bardzo nie wykazuje zainteresowania.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 października 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Jak nie przyjdzie @ do tego czasu to na pewno powtórzę w poniedziałek, ale dzisiaj to już 17dpo według ovufriend, 3 dni po terminie @ wiec już powinna być wyższa gdyby rzeczywiście coś miało być. Chyba, ze ovufriend sie pomyliło z wyznaczeniem owulacji, bo jakiś krótki byłby ten cykl jak na mnie (zwykle mam 30dni a nie 26). tyle, ze temperatura by sugerowała, ze tak rzeczywiście bylo.
    Wlasnie miałam pisać ze chyba zle wyznaczył ovufriend termin @. Patrzę na twoj wykres i wydaje mi sie ze miałaś owu 4.10. Czyli dzisiaj jest 11dpo a to znaczy ze twoj wynik bety jest super dający nadzieje ze cos sie dzieje :):)
    Mieliście serduszka w okolicach 4.10?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Wlasnie miałam pisać ze chyba zle wyznaczył ovufriend termin @. Patrzę na twoj wykres i wydaje mi sie ze miałaś owu 4.10. Czyli dzisiaj jest 11dpo a to znaczy ze twoj wynik bety jest super dający nadzieje ze cos sie dzieje :):)
    Mieliście serduszka w okolicach 4.10?

    Niestety serduszek nie było w tym czasie, bo mialam straszne zapalenie pęcherza i nie w głowie mi były przytulanki. Serduszka były tylko w okolicy owu wyznaczonej przez ovufriend, bo później już nie dało rady :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 15 października 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka temperatura nie jest idealnym wskaźnikiem dnia owulacji. Owu może być przed jak i po skoku. dlatego dopiero 3 dzień wieczorem po skoku temp. jest uznawany za bezpieczny, jeśli nie chce się dziecka. Więc Twoja owu mogła być później, zwłaszcza też, że miałaś dość duży spadek później.
    Akurat w tych sprawach każdy dzień różnicy robi różnicę ;) Jak @ nie zawita, to koniecznie powtarzaj w poniedziałek :)

    zubii lubi tę wiadomość

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w ten niedzielny poranek..jeszcze chwila i jade na zajecia.chociaz nie chce mi się tam jechac.
    Milego dnia kochane :-)

  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 16 października 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Niestety serduszek nie było w tym czasie, bo mialam straszne zapalenie pęcherza i nie w głowie mi były przytulanki. Serduszka były tylko w okolicy owu wyznaczonej przez ovufriend, bo później już nie dało rady :/

    No właśnie u mnie też z tym kiepsko było, bo mój chłop ma pracę taką, że nigdy go nie ma jak jest potrzebny ;/ dlatego się potwornie gryzę, czy plemniki mogły przetrwać niemal 4 dni...no nic, zrobię dziś betę to się okaże.
    A temperatura może być o tyle zawodna, że u niektórych zakłócą wszystko nawet najmniejsze oznaki infekcji, więc możliwe, że bertha ma rację i jeśli to była beta z 9 dpo, to uważam że jest nadzieja :) Mój przypadek akurat nie był szczęśliwy, ale moja kuzynka pierwszą betę miała w okolicach 2, a teraz ta "beta" ma 14 miesiecy:)

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;) i miłej niedzieli, ja jadę studiować buuu

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 16 października 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gracja wrote:
    No właśnie u mnie też z tym kiepsko było, bo mój chłop ma pracę taką, że nigdy go nie ma jak jest potrzebny ;/ dlatego się potwornie gryzę, czy plemniki mogły przetrwać niemal 4 dni...no nic, zrobię dziś betę to się okaże.
    A temperatura może być o tyle zawodna, że u niektórych zakłócą wszystko nawet najmniejsze oznaki infekcji, więc możliwe, że bertha ma rację i jeśli to była beta z 9 dpo, to uważam że jest nadzieja :) Mój przypadek akurat nie był szczęśliwy, ale moja kuzynka pierwszą betę miała w okolicach 2, a teraz ta "beta" ma 14 miesiecy:)

    4 dni to jeszcze jakaś szansa jest. 3mam kciuki za bete w takim razie!

    A u mnie dziś 18 dzień wysokich temperatur wg ovufriend. Wiem, że nie jest to najlepszy wskaźnik. Mierze temp dopiero drugi cykl więc doświadczenia nie mam, ale ogólnie mam niskie tempki. Przed ovu poniżej 36. Więc w sumie ten skok do 36.22 w 11dc mógł być związany z ovu. W poprzednim miesiącu tak samo skoczyło.
    Ale dzisiaj znowu mnie brzuch boli na @ i już nie wiem co myśleć. Poprostu muszę cierpliwie czekać na rozwoj wydarzen ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 16 października 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby jest,ale raczej niewielka. Za kilka godzin się dowiem. Hm,no to jak temperatura nie spada to super! Dzien przed @ leci na łeb na szyję(u mnie przynajmniej), a bóle jak na okres są dość częste w bardzo wczesnej ciąży.
    Trzymam kciuki z Twoją jutrzejszą betę i moją dzisiejszą :)

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ