X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Natuś Przyjaciółka
    Postów: 83 50

    Wysłany: 17 października 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie dziś 17 dpo, @ nie było więc rano była pobrana krew na betę i progesteron. Mam przez internet sprawdzać czy jest już wynik. Także teraz pozostaje tylko czekać...

    8328a7ae5e.png
    a4f4f6cb77.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 17 października 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie dziś 17 dpo, @ nie było więc rano była pobrana krew na betę i progesteron. Mam przez internet sprawdzać czy jest już wynik. Także teraz pozostaje tylko czekać...


    Trzymam kciuki :) :*

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie dziś 17 dpo, @ nie było więc rano była pobrana krew na betę i progesteron. Mam przez internet sprawdzać czy jest już wynik. Także teraz pozostaje tylko czekać...


    Mocno trzymam kciuki i dawaj znac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie dziś 17 dpo, @ nie było więc rano była pobrana krew na betę i progesteron. Mam przez internet sprawdzać czy jest już wynik. Także teraz pozostaje tylko czekać...
    Trzymam kciuki:-)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 października 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie dziś 17 dpo, @ nie było więc rano była pobrana krew na betę i progesteron. Mam przez internet sprawdzać czy jest już wynik. Także teraz pozostaje tylko czekać...
    Trzymam mocno kciuki!

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 17 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie dziś 17 dpo, @ nie było więc rano była pobrana krew na betę i progesteron. Mam przez internet sprawdzać czy jest już wynik. Także teraz pozostaje tylko czekać...

    Kciuki :)

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 17 października 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    HCG <2. Także czekam na @, żeby zacząć nowy cykl. Mogłaby się pospieszyć :/

    A już myślałam że u Ciebie jednak coś będzie...u mnie @w środę według ovu zobaczymy...

    5cs
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 17 października 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie dziś 17 dpo, @ nie było więc rano była pobrana krew na betę i progesteron. Mam przez internet sprawdzać czy jest już wynik. Także teraz pozostaje tylko czekać...
    Musi być pozytywnie: )

    5cs
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 17 października 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi w 9 dpo tempka znacznie spadła i do tej pory utrzymuje się taka sama...myslicie, że to może być już ten spadek na @ Czy Nie?
    Zerknijcie prosZę na mój wykres...

    5cs
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 października 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Dziewczyny
    Ja bylam w 10dc u lekarza pecherzyk 11 - 12 mm. W 13dc 16mm czy to okej przyrost no i kiedy ta owu.
    Moze ktoras zerknac na moj wykres
    Dziekuje❤❤❤
    Dobry przyrost. :) Mysle ze owu bedzie dzisiaj/jutro.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 17 października 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    HCG <2. Także czekam na @, żeby zacząć nowy cykl. Mogłaby się pospieszyć :/
    Kurczę :( byłam pewna, że u Ciebie będzie ok... No to zaczynamy kolejne podejście! Ech...

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 października 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gracja wrote:
    Kurczę :( byłam pewna, że u Ciebie będzie ok... No to zaczynamy kolejne podejście! Ech...

    Czekam tylko na @ i zaczynam!

    Zmieniłam recznie datę owu na moim wykresie, bo skoro @ jeszcze nie przyszła to nie mogła być w 12dc.
    Chyba, że dzieje się coś poważniejszego :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 17 października 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka widzę że bierzesz siemię lniane, hmm wpłynęło jakoś na twój cykl? Dziewczyny czy lekarze wam zalecają siemię lniane brać? Ja bym się bała , odłożyłam bo zawiera fitoestrogeny a to się bierze na menopauzę

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 17 października 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie to na prawdę , bo w cyklu w różnych odcinkach dominują różne hormony, i jak cały czas uzupełniamy roślinne estrogeny to wg mnie nie za dobrze. Chyba że ktoś ma zalecone od lekarza do swoich zaburzeń hormonalnych. Len zawiera śluzy ale i te właśnie roślinne estrogeny hmmm czytałam również że w czasie jużciąży nie należy przesadzać z fitoestrogenami( soja, len) , dlatego że jak dziecko jest płci męskiej to może zaburzać jego rozwój cewki moczowej itd. Jestem ciekawa waszych przekonań i doświadczeń :)

    11 cykl starań
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 17 października 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Czekam tylko na @ i zaczynam!

    Zmieniłam recznie datę owu na moim wykresie, bo skoro @ jeszcze nie przyszła to nie mogła być w 12dc.
    Chyba, że dzieje się coś poważniejszego :/
    No poczekaj jeszcze parę dni, jak @ nie przyjdzie to pewnie będziesz musiała iść do lekarza i hormony sprawdzić.

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Zastanawia mnie to na prawdę , bo w cyklu w różnych odcinkach dominują różne hormony, i jak cały czas uzupełniamy roślinne estrogeny to wg mnie nie za dobrze. Chyba że ktoś ma zalecone od lekarza do swoich zaburzeń hormonalnych. Len zawiera śluzy ale i te właśnie roślinne estrogeny hmmm czytałam również że w czasie jużciąży nie należy przesadzać z fitoestrogenami( soja, len) , dlatego że jak dziecko jest płci męskiej to może zaburzać jego rozwój cewki moczowej itd. Jestem ciekawa waszych przekonań i doświadczeń :)



    Uparciuszek w tym coś musi być ! Ja kiedyś zaczęłam pić siemię lniane "dla zdrowotności", a było to jakoś 2 lata temu. Nie starałam się wtedy o dziecko, a wyglądało, że jestem w ciąży :D Cykle mi powariowały, nie miałam okresu przez prawie 60 dni. Odstawiłam siemię i brałam luteinę, doszłam do siebie, ale to po prostu chyba nie dla mnie. Oczywiście ginekolog nie widziała związku, a ja się właśnie o tych hormonach nacytałam i byłam prawie pewna, że to to. W tym cyklu zaczęłam pić, ale sobie przypomniałam, że miałam taką akcję kiedyś, a już zupełnie wyleciało mi to z głowy i odstawiłam. Owu miałam w 17 dc co wydaje mi się dość późno przy cyklach 28 dniowych, ale nic. Zobaczymy kiedy @ przyjdzie i jak długi będzie cykl. A czy to jest reguła, że @ musi przyjść po 14 dniach po owu? Czy wcześniej może i któraś z Was z regularnymi cyklami tak ma?

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 17 października 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faza lutealna powinna trwac 12-16dni i byc wzglednie stala. Ja mialam 30-32 cykle i owu ok. 18-20 dnia, bo faza lutealna trwala 12 dni u mnie. Cykl, w ktorym zaszlam byl akurat krotszy, ale nie wiem od czego (bralam rozne witaminy), za to poprzednie dwa byly b. dlugie...

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 października 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Malka widzę że bierzesz siemię lniane, hmm wpłynęło jakoś na twój cykl? Dziewczyny czy lekarze wam zalecają siemię lniane brać? Ja bym się bała , odłożyłam bo zawiera fitoestrogeny a to się bierze na menopauzę

    Tak regularnie biorę dopiero 2 cykl. Poprzedni był jednym z dluzszych moich cykli (32dni) a ten teraz ma już 31 więc może pobije rekord. Zwykle mam 28-29dni. Może to przez to siemie, kto wie. Ale wcześniej zdarzało mi się brac tak przez kilka dni w cyklu i nie zauważyłam żadnych zmian. Teraz najbardziej mnie dziwi, że od 1,5 tygodnia czuję dość mocne bóle jak na @ a nigdy nie mialam żadnych dolegliwości miedzy owu a @.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 października 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gracja wrote:
    No poczekaj jeszcze parę dni, jak @ nie przyjdzie to pewnie będziesz musiała iść do lekarza i hormony sprawdzić.

    Przy okazji hcg w sobotę zrobiłam sobie tsh i prl. Tsh 1.49, a prl 9.61 więc chyba ok. Pozostałych hormonów na razie nie sprawdzałam, bo powinno się je oznaczać w określonych dniach cyklu.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 października 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś jak wyniki?
    Ja jutro skoczę na tsh, estradiol i prolaktynę.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ