X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    U mnie dzisiaj odpoczywanko małe.... Idę zrobić sobie kawkę i trochę popiszę notatek.

    Nienawidzę jesieni, włosy lecą mi jak szalone, chyba nic mi na głowie nie zostanie. Oczywiście to, że w pracy mega stres też z pewnością nie pozostaje bez znaczenia... ehh. Oby tylko przeżyć ten tydzień ! Za tydzień w niedzielę potestuję chyba, o ile tempka nie spadnie. Muszę się czymś zająć, żeby o tym nie myśleć.

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 16 października 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    U mnie dzisiaj odpoczywanko małe.... Idę zrobić sobie kawkę i trochę popiszę notatek.

    Nienawidzę jesieni, włosy lecą mi jak szalone, chyba nic mi na głowie nie zostanie. Oczywiście to, że w pracy mega stres też z pewnością nie pozostaje bez znaczenia... ehh. Oby tylko przeżyć ten tydzień ! Za tydzień w niedzielę potestuję chyba, o ile tempka nie spadnie. Muszę się czymś zająć, żeby o tym nie myśleć.

    Mi tez leciały datego poszłam je podciac i jest o wiele lepiej. A tak codziennie cała garśc włosów.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Mi tez leciały datego poszłam je podciac i jest o wiele lepiej. A tak codziennie cała garśc włosów.


    No właśnie ja podcięłam i to dość sporo, zaraz po ślubie i sesji :( A tu coraz gorzej. Podejrzewam, że to przez żelazo, bo w tamtym roku miałam to samo, jak zaczęłam brać Srobifer Durules to praktycznie zaraz przeszło i wszystkie włosy trzymały się głowy jak nigdy.

    Jutro po tygodniu przerwy znowu do pracy. Proszę Boga o wytrwałość i siłę, żebym to przetrwała i by szybko zleciało... już nic innego tutaj nie pomoże.

  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 16 października 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    4 dni to jeszcze jakaś szansa jest. 3mam kciuki za bete w takim razie!

    A u mnie dziś 18 dzień wysokich temperatur wg ovufriend. Wiem, że nie jest to najlepszy wskaźnik. Mierze temp dopiero drugi cykl więc doświadczenia nie mam, ale ogólnie mam niskie tempki. Przed ovu poniżej 36. Więc w sumie ten skok do 36.22 w 11dc mógł być związany z ovu. W poprzednim miesiącu tak samo skoczyło.
    Ale dzisiaj znowu mnie brzuch boli na @ i już nie wiem co myśleć. Poprostu muszę cierpliwie czekać na rozwoj wydarzen ;)
    No moja beta nie pozostawia złudzeń - wynik < 1,2. Oby u Ciebie było w górę!

    i-feel-you lubi tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 16 października 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buuu szkoda. A który dzień po owu u Ciebie? Może jeszcze jest szansa?

    Mi ból brzucha znowu przeszedł i @ nadal nie ma. Jutro powtarzam betę.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 16 października 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Proszę o radę.Staramy się o dzidzia od 30 cykli.Obecnie jestem drugi miesiąc wspomagana Clomidem.Okres dostałam po 2 dniowych plamieniach 13.10 Okres trwał 2 dni był bolesny i obfity.Po okresie plamka brązu,kolejne 3 dni brąz ale ciut więcej.Na drugi dzień okresu silny ból w krzyżu.Tak jest
    Do dzisiaj.Na 4 dzień po obudzeniu silny ból żołądka i jelit.Był na tyle silny że ruszyć się nie mogłam.Przeszło po 30 minutach.Niestety żołądek bolał i zgaga doszła.Doszedł ból jakby z prawej strony Czasami bóle w pachwinach.Dziś noc bezsenna bo
    zgaga wypalała mi przełyk.Cały czas ja mam.Nie nastawiac am się na ciąze bo był spadek tempki i okres był.Ale wszyscy mi mówią że raczej ciąża.Jutro idę do lekarza.Testu nie robiłam bo już tyle rozczarowań.Czy spadek z 37 na 36.4 i tak 3 dni.Dziś mam 36.7 i brazowe plamienie.Czy to możliwe?

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 16 października 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Buuu szkoda. A który dzień po owu u Ciebie? Może jeszcze jest szansa?

    Mi ból brzucha znowu przeszedł i @ nadal nie ma. Jutro powtarzam betę.
    Dziś 10 dpo, więc już coś by wyszło. Daj znać jak u Ciebie, trzymam kciuki!

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 16 października 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Hej dziewczyny.Proszę o radę.Staramy się o dzidzia od 30 cykli.Obecnie jestem drugi miesiąc wspomagana Clomidem.Okres dostałam po 2 dniowych plamieniach 13.10 Okres trwał 2 dni był bolesny i obfity.Po okresie plamka brązu,kolejne 3 dni brąz ale ciut więcej.Na drugi dzień okresu silny ból w krzyżu.Tak jest
    Do dzisiaj.Na 4 dzień po obudzeniu silny ból żołądka i jelit.Był na tyle silny że ruszyć się nie mogłam.Przeszło po 30 minutach.Niestety żołądek bolał i zgaga doszła.Doszedł ból jakby z prawej strony Czasami bóle w pachwinach.Dziś noc bezsenna bo
    zgaga wypalała mi przełyk.Cały czas ja mam.Nie nastawiac am się na ciąze bo był spadek tempki i okres był.Ale wszyscy mi mówią że raczej ciąża.Jutro idę do lekarza.Testu nie robiłam bo już tyle rozczarowań.Czy spadek z 37 na 36.4 i tak 3 dni.Dziś mam 36.7 i brazowe plamienie.Czy to możliwe?

    Hm, nie chcę Cię straszyć, ale niektóre objawy pasują do ciąży pozamacicznej, więc jeśli ból z jednej strony będzie się utrzymywał, to nie czekaj do jutra, tylko jedź na SOR. No i zrób ten test. Jeśli by to była ciąża pozamaciczna (choć mam nadzieję, że nie jest!), to test wyjdzie pozytywny. Najlepsza byłaby beta robiona co 2 dni, jeśli wzrost będzie mały albo wcale, to niestety moje przypuszczenia mogą się okazać prawdziwe. Reasumując, nie chcę Cię straszyć, piszę tylko z własnego doświadczenia - I jeśli będzie Cie nadal bolało z jednej strony, to natychmiast do szpitala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 17:49

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 16 października 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny, spójrzcie proszę na moj wykres i powiedzcie mi czy to możliwe, żeby owulacja była 10.10 ? A skok temp 3 dni później ? Z moich obserwacji obstawiałabym raczej 10.10 ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 18:06

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 16 października 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gracja wrote:
    Dziś 10 dpo, więc już coś by wyszło. Daj znać jak u Ciebie, trzymam kciuki!

    Jak ja z moimi 17dpo jak robiłam betę mam mieć szansę to Ty tym bardziej 10dpo! Ja u mnie stawiam raczej na jakieś zaburzenia hormonalne, albo coś się przesunęło z powodu tej infekcji co miałam.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 16 października 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Dziewczny, spójrzcie proszę na moj wykres i powiedzcie mi czy to możliwe, żeby owulacja była 10.10 ? A skok temp 3 dni później ? Z moich obserwacji obstawiałabym raczej 10.10 ;/

    Nie znam się za bardzo na tym, ale chyba owu w ten sam dzień co pik lh rzadko występuje. Chyba musi minąć paręnaście godzin z tego co czytałam więc może raczej 11.10? A skok tempki jak dziewczyny pisały może być parę dni po owu, albo pare dni przed. Więc wszystko jest możliwe :/ ja też mojego wykresu nie potrafię rozgryźć.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 16 października 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Nie znam się za bardzo na tym, ale chyba owu w ten sam dzień co pik lh rzadko występuje. Chyba musi minąć paręnaście godzin z tego co czytałam więc może raczej 11.10? A skok tempki jak dziewczyny pisały może być parę dni po owu, albo pare dni przed. Więc wszystko jest możliwe :/ ja też mojego wykresu nie potrafię rozgryźć.

    Dzięki za odpowiedź :) Właśnie wydaj mi się, że szczyt śluzu i szyjka najbardziej płodna była 11.10 i wtedy owu, a tutaj ovufriend wyznacza mi później ;/ Jeśli jest tak jak wyznacza of - to nic z tego raczej nie będzie ;/

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Gracja Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 16 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Jak ja z moimi 17dpo jak robiłam betę mam mieć szansę to Ty tym bardziej 10dpo! Ja u mnie stawiam raczej na jakieś zaburzenia hormonalne, albo coś się przesunęło z powodu tej infekcji co miałam.
    ALe ja miałam monitoring, więc wiem na pewno kiedy miałam owulację. No nic, Ty rób betę a ja czekam na @ w piątek. I kolejny cykl.

    Starania od sierpnia 2014, kwiecień 2016 cp :(
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 16 października 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Dzięki za odpowiedź :) Właśnie wydaj mi się, że szczyt śluzu i szyjka najbardziej płodna była 11.10 i wtedy owu, a tutaj ovufriend wyznacza mi później ;/ Jeśli jest tak jak wyznacza of - to nic z tego raczej nie będzie ;/


    Mi owu przesunelo już drugi raz linie więc sama ją ustawilam. Moim zdaniem ovu miałam w poniedziałek wg ovu we wtorek a teraz niby w środę. Tempke w pon miałam niska we wtorek byl mały spadek i w środę skok ale od wtorku już szyjka zamknięta i średnio twrda. No i sutki od połowy dnia w pon zaczęły mnie boleć jak po owu lekkie wzdęcie więc wszystko jak po owu.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 16 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi, dziękuję za dopisanie mnie na testowanie :)

    emi2016 lubi tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 16 października 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Ja bylam w 10dc u lekarza pecherzyk 11 - 12 mm. W 13dc 16mm czy to okej przyrost no i kiedy ta owu.
    Moze ktoras zerknac na moj wykres
    Dziekuje❤❤❤

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Dziewczyny
    Ja bylam w 10dc u lekarza pecherzyk 11 - 12 mm. W 13dc 16mm czy to okej przyrost no i kiedy ta owu.
    Moze ktoras zerknac na moj wykres
    Dziekuje❤❤❤


    Moją opinie juz znasz <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 22:10

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 października 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HCG <2. Także czekam na @, żeby zacząć nowy cykl. Mogłaby się pospieszyć :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    HCG <2. Także czekam na @, żeby zacząć nowy cykl. Mogłaby się pospieszyć :/


    Tule mocno!!! ZaprasAmy na listopad

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 października 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tule mocno!!! ZaprasAmy na listopad

    Juz tam jedną nogą jestem, czekam tylko na @ żeby wyznaczyć datę testowania :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ