X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 15 października 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Hej ho:) ja właśnie młodemu ogarnęłam śniadanie i lecę na handelek z bio-żywnością :) i muszę się pochwalić, że w przeciągu 2 tygodni jestem 4kg na minusie ;)

    Inna, super wynik, gratulacje! Też się muszę wziąć w garść.
    Natka, może rzeczywiście za wcześnie test zrobiłaś. Póki nie ma @ jest nadzieja.

    Ja już plamię, więc jutro pewnie @. Mega się podłamałam tym wynikiem cytologii :( Pewnie będzie trzeba odpuścić starania na miesiąc lub dwa..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,nie nadazam za forum niestety,w pracy ani chwili wolnej,w domu zawsze cos i sie pogubilam;) w kazdym razie grayuluje tym ktorym sie udalo i badal trzymam kciuki za te ktorym UDA SIE nastepnym razem;) ja dzis zrobilam test i oczywiscie nic..okres powinien 17go,myslicie ze jeszcze jest szansa? Poza tym we,wtorek (jalis 7-8 dpo) mialam na,wkladce taka ciemno brazowo czerwona plamke albo 2,nigdy sie to nie zdarzylo wczesniej.moze niepotrzebnie zwracam uwage na takiw drobiazgi no ale u mnie zawsze te babskie sprawy byly jak w zegarku bez zadnych odchylen..co myslicie? Milej soboty,ja,dzis wieczorem imprezuje

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 15 października 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam się sobotnio :) Pobudka o 6 ehhh a taka śpiąca jestem. Ale obowiązki czas zacząć ;)
    Agnieszka przykro mi ale dasz radę!!!
    Inna moje gratki, ja walczę z wagą ale ciągle skacze góra dół.
    Mam ptanie, zaczynam dziś brać mniszek extract 200mg i jest napisane raz dziennie po 1 tabletce. Czytałam, że dziewczyny biorą większa dawki. Co myślicie? Zwiększyć do 400mg?

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 15 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sobotnio. Mi dzis ovu wyznaczyło owulacje na 13dc. Jakoś mi się to nie zgadza.

    Mam do Was pytanie jak zrobić żeby pod każdym moim wpisem pojawiał się mój wykres.

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 15 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Inna, super wynik, gratulacje! Też się muszę wziąć w garść.
    Natka, może rzeczywiście za wcześnie test zrobiłaś. Póki nie ma @ jest nadzieja.

    Ja już plamię, więc jutro pewnie @. Mega się podłamałam tym wynikiem cytologii :( Pewnie będzie trzeba odpuścić starania na miesiąc lub dwa..
    Mi gin uświadomił, że moje biedne endometrium jest właśnie związane z odkładającym się tłuszczykiem, który blokuje wyrzuty hormonów i nie będzie mnie stymulować do czasu zgubienia min. 10% balastu. Także motywacja jest. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się nad tą tarczycą, wizytę mam dopiero w listopadzie, szkoda czasu... Zastanawiam się nad tym, czy nie mogę zacząć brać euthyroxu 25 sama. Bo co innego ona mi powie? Wizyty u mojej lekarki sprowadzały się tylko i wyłącznie do wyniku badań TSH i przepisywania w kółko tego samego leku. Ona nic nowego mi nie powie. Nie wiem sama co z tym robić, bo jednak samowoli trochę się boję, a wiem, że ona znowu mi przepisze tylko lek i na tym wizyta się skończy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elinkagd wrote:
    Witam sobotnio. Mi dzis ovu wyznaczyło owulacje na 13dc. Jakoś mi się to nie zgadza.

    Mam do Was pytanie jak zrobić żeby pod każdym moim wpisem pojawiał się mój wykres.


    Mi wyznaczyło na 9 dc, po czym się rozmyśliło i usunęło ten termin. Trochę się podłamałam, bo słabo wtedy było ze staraniami, ale robiłam testy owulacyjne i wyszło, że dopiero w 17 dc miałam owulację, i to się zgadzało, bo miałam skok temperatury. Także nie ma co się tym przejmować.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 15 października 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Zastanawiam się nad tą tarczycą, wizytę mam dopiero w listopadzie, szkoda czasu... Zastanawiam się nad tym, czy nie mogę zacząć brać euthyroxu 25 sama. Bo co innego ona mi powie? Wizyty u mojej lekarki sprowadzały się tylko i wyłącznie do wyniku badań TSH i przepisywania w kółko tego samego leku. Ona nic nowego mi nie powie. Nie wiem sama co z tym robić, bo jednak samowoli trochę się boję, a wiem, że ona znowu mi przepisze tylko lek i na tym wizyta się skończy.
    Tych leków nie bierze się na własną rękę. Dawki fachowo powinien ustalić lekarz. Mi po 25tce tsh jeszcze wzrosło teraz jestem na 75tce i kontrolę mam w przyszły czwartek.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Tych leków nie bierze się na własną rękę. Dawki fachowo powinien ustalić lekarz. Mi po 25tce tsh jeszcze wzrosło teraz jestem na 75tce i kontrolę mam w przyszły czwartek.


    A ja to właśnie brałam przez 3 lata i odstawiła mi jakoś rok temu, a teraz wróciło znowu... Może nie powinna mi była odstawiać:/

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 15 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    A ja to właśnie brałam przez 3 lata i odstawiła mi jakoś rok temu, a teraz wróciło znowu... Może nie powinna mi była odstawiać:/
    No właśnie nie powinna :/ po odstawieniu leków niestety wszystko wraca do normy z przed :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Jolaniunia Koleżanka
    Postów: 41 10

    Wysłany: 15 października 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hallo dziewczyny, u mnie @ rozkrecil sie na dobre :( takze niestety :(
    Listopad czas nadzieii

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 października 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Witam w piękne sobotnie popołudnie.

    U mnie @ dalej nie ma. Rano na teście biel vizira, a beta 2,8. Czyli dupa. Jak ja nie lubię takich wynikow. Norma jest <2.0 brak ciąży a potem jest dopiero >5 ciaza. A pomiędzy 2 a 5 nie ma nic. Już mogło wyjść <2.

    Jak nie przyjdzie @ do pon to powtórzę, ale nie wierzę że cokolwiek urośnie. Więc chyba będę musiała się wybrać do gina.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 15 października 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o zbyt wysokie TSH to można też spróbować suplementować jodem. Izape91 A w USG tarczycy wszystko ok? przeciwciała ok, czy Hashimoto? W każdym razie można też nad jakąś dietą pomyśleć, czy na pewno masz zbilansowaną dietę, niekoniecznie odchudzająco ;)

    Ja sama sobie trochę kontroluję dawkę euthyroxu, po 25 miałam średni spadek TSH, po 50 było w granicach 1,0 i ładnie mi się utrzymywało tak, ale od ok 3 tyg jestem na diecie odchudzającej ale bardzo dobrze zbilansowanej i zrobiłam sobie kontrolnie TSH a tu 0,5, tak więc wracam do 25 :)

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    Jeśli chodzi o zbyt wysokie TSH to można też spróbować suplementować jodem. Izape91 A w USG tarczycy wszystko ok? przeciwciała ok, czy Hashimoto? W każdym razie można też nad jakąś dietą pomyśleć, czy na pewno masz zbilansowaną dietę, niekoniecznie odchudzająco ;)

    Ja sama sobie trochę kontroluję dawkę euthyroxu, po 25 miałam średni spadek TSH, po 50 było w granicach 1,0 i ładnie mi się utrzymywało tak, ale od ok 3 tyg jestem na diecie odchudzającej ale bardzo dobrze zbilansowanej i zrobiłam sobie kontrolnie TSH a tu 0,5, tak więc wracam do 25 :)


    No właśnie chyba do czasu wizyty bede pomagała sobie jodem. Na Usg byłam dwa razy i wyszło ze tarczyca mala ale zdrowa, niby trochę mało ukrwiona. Przeciwciała też mialam w porządku. Diety odchudzającej nie potrzebuje, bo z natury jestem szczupła i nie mialam do tej pory z tym problemu. Sprobuje z jodem:) właśnie jak brałam 25 to wyniki mialaan ok 2. Nigdy nie mialam mniej, a tutaj z tego co widziałam powinno. Być 1.5 około

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A polecasz jakas dietę Izolda90?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 15 października 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    No właśnie chyba do czasu wizyty bede pomagała sobie jodem. Na Usg byłam dwa razy i wyszło ze tarczyca mala ale zdrowa, niby trochę mało ukrwiona. Przeciwciała też mialam w porządku. Diety odchudzającej nie potrzebuje, bo z natury jestem szczupła i nie mialam do tej pory z tym problemu. Sprobuje z jodem:) właśnie jak brałam 25 to wyniki mialaan ok 2. Nigdy nie mialam mniej, a tutaj z tego co widziałam powinno. Być 1.5 około
    Max przy staraniach to 2,5 :) ciekawa jestem jak u mnie to wygląda przy dawce 75.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • MyszkaMałaSp.zoo Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 15 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja na forum pierwszy raz:-)
    Jestem pod wielkim wrażeniem Waszej wiedzy nt. cykli, PCO i nazw leków. Naprawde szacun:-)
    My tak świadomie zaczeliśmy ze 3 cykle temu i jak na razie nic... Bardzo mnie to przygnębia bo dookoła mnie same ciężarne.
    W tym miesiącu ovu była 2-3.10 miała być z prawego jajnika bo zeszłym mies był lewy. Przy cylach 28 dni (bo taką długość miał ostatni) @ powinin być jutro. Test zrobiłam dziś rano i negatywny:-(
    Aczkolwiek przy teście z rosmanna check&go jedna kreska była bardzo jasna ale pozima:-) już sama nie wiem czy to autosugestia czy co? Ciągle mnie mdli i kręci się w głowie.

    starania od wrzesień 2016 r.
    Aniołek maj 2017 r. (8t2dz)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyszkaMałaSp.zoo wrote:
    Witajcie, ja na forum pierwszy raz:-)
    Jestem pod wielkim wrażeniem Waszej wiedzy nt. cykli, PCO i nazw leków. Naprawde szacun:-)
    My tak świadomie zaczeliśmy ze 3 cykle temu i jak na razie nic... Bardzo mnie to przygnębia bo dookoła mnie same ciężarne.
    W tym miesiącu ovu była 2-3.10 miała być z prawego jajnika bo zeszłym mies był lewy. Przy cylach 28 dni (bo taką długość miał ostatni) @ powinin być jutro. Test zrobiłam dziś rano i negatywny:-(
    Aczkolwiek przy teście z rosmanna check&go jedna kreska była bardzo jasna ale pozima:-) już sama nie wiem czy to autosugestia czy co? Ciągle mnie mdli i kręci się w głowie.
    Witaj a możesz wstawic zdjecie testu? Moze faktycznie cos jest na rzeczy

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 15 października 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę wpisać moje testowanie na 23 października,

    test zamierzam zdać pozytywnie! :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Proszę wpisać moje testowanie na 23 października,

    test zamierzam zdać pozytywnie! :)
    Trzymam kciuki by tak sie stało :-)

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ