X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    no nic dziewczyny.. siedzeniem na forum nic nie zdzialam. Jadę z mamą na zakupy a potem wracam , zabieram wszystkie wyniki badań i jadę po mieście szukać lekarza który mnie przyjmie od razu .

    Boje się , że nie moge mieć dzieci ;( , że cos jest na tyle poważnego , że sie nie uda mi nigdy być mamą :( może moje jajniki są do bani albo coś :(:( nie wiem ;( boje się .. tak po prostu :(
    Mierzysz temp czy nie? To bedzie widac czy owu masz

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przepraszajcie dziewczyny ;) Wiem, że może nic nie widać, mówiłam, że to może moja wyobraźnia. No nic póki @ nie ma to czekam.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie mierze ; ( a kiedy zacząć? Po okresie?

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej już dziś

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn. w takim wypadku jutro, bo musi być spoczynkowa

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Ale żeście mnie wystraszyły z tym Pepino.
    Oj czarna. Ja bym się nawet nie molestowałam tymi testami, Czemu nie pójdziesz do apteki kupić zwykly? On pokaże na pewno prawdę.
    Nie doszukujcie się cieni, ani cieni cienia.
    Jak jest ciąża to test ją wykryje po 5 dniach..
    Jak trzeba się doszukiwać to znaczy, że tam nic nie ma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 09:27

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro zrobie test a co tam.. @ spoznia mi sie juz 4 dni..

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zrobie testa, potrzebuje trochę adrenaliny

    Rudzia lubi tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Oj czarna. Ja bym się nawet nie molestowałam tymi testami, Czemu nie pójdziesz do apteki kupić zwykly? On pokaże na pewno prawdę.
    Nie doszukujcie się cieni, ani cieni cienia.
    Jak jest ciąża to test ją wykryje po 5 dniach..
    Jak trzeba się doszukiwać to znaczy, że tam nic nie ma
    Z kąd takie przekonanie że jak jest to po 5 dniach pokaże to test? Śmieszne sorry bo na większości ciążowych wykresów do 10-12 dnia testy większości wychodzą negatywne, a później wychodzą im nawet blade kreski w okolicach miesiączki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to nie jest zwykły test? Leżał na półce obok bobo testu więc wybacz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Czarna nie rozumiem, dlaczego mnie atakujesz..
    Każdy lekarz mi mówił, że ciąża która wypadłą dokładnie w potwierdzony dzień owulacji po 5 dniach jest wykrywalna testami... chyba, że owulacja wypadłą póżniej a ktoś myśli, że wcześniej i robi test po 5 dniach to nie ma siły żeby pokazało..
    Pepino oszukało wiele kobiet nawet tutaj wiele z was o tym pisze.. dlatego uważam, że są do dupy i apteczne są zdecydowanie pewniejsze

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Oj czarna. Ja bym się nawet nie molestowałam tymi testami, Czemu nie pójdziesz do apteki kupić zwykly? On pokaże na pewno prawdę.
    Nie doszukujcie się cieni, ani cieni cienia.
    Jak jest ciąża to test ją wykryje po 5 dniach..
    Jak trzeba się doszukiwać to znaczy, że tam nic nie ma
    Nie chce byc niegrzeczna Amy i nie wiem ile sie staralas, ale ja np 3 lata i czlowiek sie chwyta poprostu kazdej nadzieji dlatego sie gapimy na te durne testy godzinami i wypatrujemy najjasniejszych kresek, nie wiem czy to zrozumiesz, ale dlatego i po to sie codziennie tesuje

    MalaCzarna, Iza75 lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale gdyby nic nie było to nawet bladziocha by nie pokazało

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Nie chce byc niegrzeczna Amy i nie wiem ile sie staralas, ale ja np 3 lata i czlowiek sie chwyta poprostu kazdej nadzieji dlatego sie gapimy na te durne testy godzinami i wypatrujemy najjasniejszych kresek, nie wiem czy to zrozumiesz, ale dlatego i po to sie codziennie tesuje

    Może i nie rozumiem, bo niestety za szybko mi wyszło zajście w ciąże, ale widzisz Asha ja tobie też się starałam wytłumaczyć jak się czuję po stracie dziecka.. a ty i tak miałaś swoje zdanie co do mojego stanu

    Napisałam tylko, że skoro pepino to gówno po co je robić?
    Każda z nas jest inna ale każda oczekuje dziecka. Wszystkie chcemy jednego i wszystkim tego życzę.

    Iza75, Iza75 lubią tę wiadomość

  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    Coś nerwowo się zrobiło... ;)
    MalaCzarna też widzę kreseczkę, bledziutką ale jest :)
    Pompon niestety ja też nic nie widzę, ale zawsze jutro możesz powtórzyć test może się ujawni ta kreseczka :) Powodzenia! :)
    A u mnie lekko wyższa temp niż przed wczoraj... hmmm ciekawe jaka była wczoraj :| Za to brzuch boli, a krzyż strasznie że ledwo siedzę :|

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Czarna - i tak dla sprostowania, bo odebrałaś to bardziej jakbym ci chciała powiedzieć, że nie jesteś w ciąży. Ja widzę u ciebie drugą kreskę ale same piszecie o tym felernym pepino i chyba sama nie masz pewności.
    Jestem przekonana, że jak kupisz innej firmy test to on po prostu pokaże ci II kreski i będziesz się mogła spokojnie cieszyć :))

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 25 lipca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Może i nie rozumiem, bo niestety za szybko mi wyszło zajście w ciąże, ale widzisz Asha ja tobie też się starałam wytłumaczyć jak się czuję po stracie dziecka.. a ty i tak miałaś swoje zdanie co do mojego stanu

    Napisałam tylko, że skoro pepino to gówno po co je robić?
    Każda z nas jest inna ale każda oczekuje dziecka. Wszystkie chcemy jednego i wszystkim tego życzę.

    Kazda z nas ma swoje zdanie, a forum jest po to zeby sie tym dzielic...dlatego powiedzialam ci to, co myslalam , ty odpowiedzialas jak czulas...ale widze, ze teraz beda wypominki...luz, najlepiej widze sie nie odzywac, bo czlowiek chce dobrze a wychodzi jak zawsze....

    Rozumiem, co chcialas, powiedziec na temat testo pepino i sama to mowilam wczoraj
    Moj komentarz dotyczyl twojej wypowiedzi na temat- nie doszukujcie sie cieni....
    Jak trzeba sie doszukiwac, to znaczy, ze tam nic nie ma"

    Chodzilo mi tylko o to, ze to nam daje nadzieje i tylko tyle

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wypominki Asha bo chcę pokaząć drugą stronę medalu swoich wypowiedzi...

    No taka jest prawda, że skoro test nie pokazuje nic tzn że nie pokazuje to jest jasne. Ja cykl do tyłu też robiłam testy i widziałąm cienie cieni bo sobie wmówiłam i ciąży nie było..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że wszystkie mamy inne opinie, wyraziłam swoją i chyba niektóre dziewczyny poczuły się urażone. Nie chciałam nikogo urazić broń boże. Uwielbiam to forum bo otrzymałąm tutaj dużo pomocy bez któej bym się w ogóle nie pozbierała

    Iza75, gosia86 lubią tę wiadomość

  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie nic nie jest tylko czarne albo białe, nie warto generalizować, komuś pepino wyszedł fałszywie dodatni, komuś może pokazał ciążę, ale wczesną, która się nie utrzymała, a komuś wyszedł pozytywny. Cień, czy nawet cień cienia nie oznacza, że na pewno nic nie ma, albo nic nie będzie. To daje nadzieję i często później kreseczka ciemnieje. Ale może też nic z tego nie wyjść. Nigdy nie wiadomo. Mamy dzielić się naszymi opiniami, ale to nie znaczy, że są one jedyne słuszne. Trzeba wyluzować, ja nie poczułam się w żaden sposób urażona, zdaje sobie bardzo dobrze sprawę, że w moim wypadku ten cień dla was może być nie widoczny, i że świruję dopatrując się go usilnie. Ale nic nie poradzę na to ;) czekam dalej. Dziewczyny trzymajcie się :)

    Amy, Asha, amelia04072006, Iza75, MalaCzarna lubią tę wiadomość

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ