X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pompon. jak ja cie rozumiem. nie mam @ , nie mam bóli @, tylko cycki urosły, ale nie bolą- chociaż tyle, testy negatywne, koszmary senne bo nie wiem co mam robić. jednak tak długo dopóki @ nie przyjdzie ma się nadzieję, ze się uda.

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 25 lipca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy gratulacje!:) kolejna fasolka na naszej grządce:)

    Ależ dziś tu pioruny trzaskają;P najwyraźniej ciążowe humorki się udzielają:D byłam tu miesiąc temu, i przed @ nie było takich emocji, więc ta nasza grządka za tydzień powinna jeszcze bardziej zazielenieć od fasolek:D

    życzę Wam malinowych podwójnych kreseczek, a Tobie Asho i MałaCzarna poczwórnych:D wcześnie jeszcze więc testy mogą figle płatać, a nasza babska wyobraźnia potrafi duuuuuuuuuuuuużo ubarwić i to w obie strony;) dlatego wyluzujcie w najbliższy weekend a po niedzieli głęboki oddech i wtedy już testy powinny być pozytywne;)
    wiem, że ciężko wytrzymać, bo ja jestem na etapie owulki, pęcherzyk spory i na dodatek się odzywa, a ja czekam na razie na 2 kreski na teście owulacyjnym i też świrować zaczynam;)

    Powodzenia dziąchy! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 11:42

    Iza75, MalaCzarna lubią tę wiadomość

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Mała Czarna nie rozumiem, dlaczego mnie atakujesz..
    Każdy lekarz mi mówił, że ciąża która wypadłą dokładnie w potwierdzony dzień owulacji po 5 dniach jest wykrywalna testami... chyba, że owulacja wypadłą póżniej a ktoś myśli, że wcześniej i robi test po 5 dniach to nie ma siły żeby pokazało..
    Pepino oszukało wiele kobiet nawet tutaj wiele z was o tym pisze.. dlatego uważam, że są do dupy i apteczne są zdecydowanie pewniejsze
    Jak może zostać potwierdzona zwyczajnym testem (5 dni po owulacji) ciąża jeżeli nie doszło do zagnieżdżenia, które ma miejsce około 6-10 dnia po owulacji? Wytłumacz, bo może jestem głupia i nie rozumiem... Przecież HCG jest wytwarzane dopiero po zagnieżdżeniu, czy się mylę dziewczyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 12:52

    Asha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    A ja jutro zrobie test a co tam.. @ spoznia mi sie juz 4 dni..
    Rób rób! :) Trzymam kciuki!!! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Nie chce byc niegrzeczna Amy i nie wiem ile sie staralas, ale ja np 3 lata i czlowiek sie chwyta poprostu kazdej nadzieji dlatego sie gapimy na te durne testy godzinami i wypatrujemy najjasniejszych kresek, nie wiem czy to zrozumiesz, ale dlatego i po to sie codziennie tesuje
    Dokładnie o to chodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Ale gdyby nic nie było to nawet bladziocha by nie pokazało
    Taką mam nadzieję Kochana. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Mała Czarna - i tak dla sprostowania, bo odebrałaś to bardziej jakbym ci chciała powiedzieć, że nie jesteś w ciąży. Ja widzę u ciebie drugą kreskę ale same piszecie o tym felernym pepino i chyba sama nie masz pewności.
    Jestem przekonana, że jak kupisz innej firmy test to on po prostu pokaże ci II kreski i będziesz się mogła spokojnie cieszyć :))
    Masz rację, nie mam pewności, bo kreseczka jest bardzo blada ale akurat póki mam te Pepino to będę ich używać, w poniedziałek idę na betę i się okaże.

    Asha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    No nie wypominki Asha bo chcę pokaząć drugą stronę medalu swoich wypowiedzi...

    No taka jest prawda, że skoro test nie pokazuje nic tzn że nie pokazuje to jest jasne. Ja cykl do tyłu też robiłam testy i widziałąm cienie cieni bo sobie wmówiłam i ciąży nie było..
    Ale wmówienie sobie a kreska blada, bo blada ale jednak i wszystkie ją widzicie, to chyba co innego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka to życzę owocnej owulki!!!
    I przepraszam dziewczyny za tyle postów na raz, ale nie było mnie przez pół dnia, a tu takie zaległości. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę odbijać piłeczki...
    Owocnych starań :)
    I nie odwracajcie się od siebie jak któraś szybciej zajdzie. Powodzenia

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nikt się od Ciebie nie odwraca, tylko obawiam się że twój ginekolog wkręca ci kity! Skoro do zagnieżdżenia doszło na przykład 7 dni po owulacji to jakim cudem test po 5 dniach od owulacji może pokazać ciążę? Niemożliwe! No chyba że go źle zrozumiałaś... Może miał na myśli 5 dni po zagnieżdżeniu?
    A dowodem na to masz wykresy ciążowe większości dziewczyn tutaj. Testy robione do 10 dnia mniej więcej w 90% wychodzą negatywne a dopiero później pozytywne, to jakie to 5 dni?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 12:56

    Asha lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dola sie napije dzisiaj, brzuch mnie strasznie boli i napewno gowno wyjdzie znowu i juz mam dosyc :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    A ja mam dola sie napije dzisiaj, brzuch mnie strasznie boli i napewno gowno wyjdzie znowu i juz mam dosyc :-(
    Asha ale co ty piszesz? Daj spokój, brzuch może boleć na fasolkę a nie na @. Główka do góry!!! :)

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Asha! Mala ma racje!

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam az zachce mi sie siusiu.. jak jest to wyjdzie .. nie bede czekac do rana..

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki Rudzia! :)

    Rudzia lubi tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje :)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    A ja mam dola sie napije dzisiaj, brzuch mnie strasznie boli i napewno gowno wyjdzie znowu i juz mam dosyc :-(
    Ja nie mowie ze boli mnie na @ bo to za wczesnie, tylko poprostu juz nadzieje jakakolwiek stracilam i juz mam dosyc wszystkiego

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś ty Asha!!! :) Kochana nawet tak nie myśl!!! Twój wykres był prześliczny. :) Będzie dobrze. ;)

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 25 lipca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Coś ty Asha!!! :) Kochana nawet tak nie myśl!!! Twój wykres był prześliczny. :) Będzie dobrze. ;)
    Dobrze, ze chociaz ty wto wierzysz, dzieki

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ