X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula nie patrz na mój wykres...każda z nas jest inna i każda inaczej reaguje na zapłodnienie i implantację. Ja nie miałam takiego spadku, miałam taki łagooodny ale na zagnieżdżenie często są spadki jednodniowe :)ale widzisz u mnie było więc różnie może być:) no i poczytaj sobie informacje jak mierzyć temp i interpretowac kiedy się wstaje do dziecka... nie wiem tego bo nie interesował mnie ten wątek zawsze budziłam sie między 6.30 - 7:00.

    Powodzenia!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julaa85 u mnie 10 dpo (czyli wczoraj) był spadek o ponad 0,2 kreski i już myślałam, że @ przyjdzie wcześniej, ale dziś całe szczęście temperatura podskoczyła :) Więc poczekaj do jutra cierpliwie, może temp. wróci na miejsce :)

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miała któraś z was w jakiejkolwiek sytuacji takie uciążliwe odbijanie?
    odbija mi się dosłownie co 2 minuty, nie mam zgagi, jem normalnie. nie wiem od czego to może być. google najszybciej to mi raka zdiagnozują ;)
    mam tak już 3 dzień, więc po zjedzeniu czegos konkretnego też to nie wystepuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 10:14

  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jak mysliciecie kiedy powinnam zrobic test ciazowy? wczoraj popoludniu wyszedl negatyw. I plamilam w tym cyklu na brazowo z domieszka krwi, ale na okres to nie wygladalo. mam zawroty glowy od wczoraj, senna, zmeczona. Piersi razcej oki, delikatnie moze wrazliwe.
    Gratuluje tym co zaszły, bardzo sie ciesze:) aprzy okazji mozecie napisac jak w tym poczatku ciazy wyglada szyjka i jaki jest sluz? pozdrawiam i prosze o rady i opinie :)

    76d5835a1f11fa6c36490ee9e6c87499.png

    kittykate lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy masz termin @? najlepiej się nie spieszyć z testami, najwcześniej rób w dzień @
    co do objawów to każda z nas jest inna :)

  • Caribbean Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie żadnych objawów nie ma kompletnie, ale to dobrze, przynajmniej nie nakręcam się niepotrzebnie :)

    2fwarjjgjx3lpg1h.png
  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terimn mam na 18.04. ale martwi mnie to plamienie.Juz dzis mysle kupic 2 testy i zrobic...och ta niecierpliwosc. Najgorsze te zawroty glowy, niewiem czy to pogoda..ja strasznie reaguje na deszcze i niskie cisnienie. dzieki


  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, poczekajcie z testami! mi w 10 dpo wyszedł negatywny, robiłam rano a pozniej czułam sie jakby mnie czołg przejechał i brzuch bolał niemiłosiernie że byłam pewna ze nast dnia dostane! A bolał mnie tak bardzo jakbym już miała okres! Jednak nie przyszedł i po 48 h postanowiłam zrobić test: pozytywny!!! blada druga kreska! nie mogłam uwierzyć:) zrobiłam drugi! to samo!!! w pon badanie krwi beta 106 !!!
    Szyjka wysoko, twarda,zamknięta, zaczopowana i śluz miałam kremowo wodnisty i dużo!!!
    Powodzenia!!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej czekaj, ja miałam termin @ na 6-8 kwietnia i nie mam ani @ ani testy nie są pozytywne :/
    czekam i czekam i nauczyłam się już tej cierpliwości nawet...
    dlatego radze się nie spieszyć, czasami dziewczyny robią test i negatyw, wielka rozpacz, a następnego dnia już wychodzi im pozytywny :)

    jak kropek jest to nie ucieknie :)

    patiii lubi tę wiadomość

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki,siedze u fryzjera robie baleyage,wstaje z fotela a tu zawroty glowy i mdlosci,obym tylko wytrzymala do konca.

    Roma27 lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitty własnie jak u ciebie z tym śluzem? ja cały czas (ponad tydzień) obficie miałam kremowy/biały i grudkowaty, a od wczoraj zaczął lecieć taki kremowo-przejrzysty właśnie, dużo rzadszy.. nie wiem co on oznacza

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to cholerne odbijanie , nawet tu jak na zlosc!

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz miałam wodnisto-kremowy właśnie i też lekko grudkowaty-serkowaty i nawet pisałam na forum że chyba jakaś infekcja mi się przyplątała... a tu fasolka :)

    Cierpliwości dziewczynki! będzie dobrze! trzeba myśleć pozytywnie!
    Życzę zielonych kropek!!!!

    M4DZI4, patiii lubią tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam boleści brzucha i tak mnie kusi zrobić Test...ale pewnie negatyw,a po drugie Noe poranny. Och ta niecierpliwość.


  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mini mnie tez korci ale nie zdazyłam dzisuaj kupić testu.jeśli jutro temp.wzrośnie kupuje test.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam i to dwa,i myślę iść do toalety...och


  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory to dpo?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam dzisiaj rano w 10dpo i pokazało jasną kreskę drugą, ale jutro powtórzę bo z tymi testami różnie bywa :-) w każdym razie tak mnie dzisiaj plecy bolą że masakra...

  • mini37 Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11dpo. A dwa dni do okresu.Ale miałam plemienia z 3 dni.i boję się ze może to poronienie.
    Mnie też plecy strasznie bolą.


  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patii jak juz druga pokazal to inczej nie będzie:-) mini u mnie jutro 11 dpo ,na Twoim miejscu poczekałabym do jutra rano bo to nawiarygodniejszy mocz:) ja czekam do czwartku

    kingafohh lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ