X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patii, u mnie? a zmiennie, dziś znowu męczyły mnie mdłości (takie lekkie trochę ustapiły po zjedzeniu sałatki)ale ogólnie, słaba,zmęczona, a piersi?nic nie bolą, dół brzucha cały czas pozostaje taki dziwny np. dzisiaj znowu bó lewego jajnika, potem takie szczykanie w dole, smaa już nie wiem,zgłupieć idzie od tego wszystkiego,

    patiii, kittykate lubią tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację można zgłupieć, ale wierzę w to, że to fasolki nam dają takie sygnały, mi dzisiaj mega daje popalić podbrzusze i jajniki...

    kittykate lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki!!! PS. Jak przesłać te wiruski??;)

    patiii lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wystarczy w myślach ;-) no i zaglądam do ciebie na wykres bo aż miło się patrzy :-)

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przesyłam moc wiruskow!!!! Ja dalej nie wierze!
    Zrobiłam 2 testy ale rano zrobię jeszcze ten z Allegro - zostały mi 2:)
    I lecę na bete!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze, w takim razie czekam na info jak beta przyszła mamusiu :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam ciut więcej nadziei, bo skoczyła mi temperatura dzisiaj z 37.15 na 37.4 i zobaczymy co mi tam los przyniesie :-) dzisiaj zaczęły dawać mi piersi o sobie znać po bokach i od dołu(ale to wiadome, że taki objaw to nie objaw, bo po owulacji też tak się ma) no i cały czas podbrzusze informuje o swoim istnieniu.

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patii mnie tez dzisiaj skoczyła do 37, st.,czy to oznacza...? Oby dzis.9 dpo,myslisz ze jutro mozna byloby test zrobic? Kittykate kiedy robiła i miała pozytywzaraz lukne:-)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie robię, wydaje mi się za wcześnie, czytałam ze dopiero od 24-48h po zagniezdzeniu da się sprawdzić poziom hcg także ja czekam cierpliwie z minimum 2 dni :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwcześniej ma to sens w 12dpo, bo tak to raczej może być test ujemny, beta może już by wyszła, ale ja najpierw chcę zrobić zwykły test a betę potem :-)

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No patii masz racje poczekam do 12 dpo,a glowa m pęka do tego śluzu jak na śmingus dyngus...

    patiii lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tym śluzem doskonale cię rozumiem, mokro, mokro i jeszcze raz mokro...

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patii a masz takie uczucie jakby cos w gardle stało? Do tego takie mulenie,

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak mam :-) leń totalny, niby głodna jestem a potem mam wrażenie że mi towszystko w gardle zalega, patrzę na jedzenie i chcę jeść ale z drugiej strony muli...

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi nic nie bolą a na poczatku ciązy chyba powinny?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co mnie teraz pobolewają, od dzisiaj, ale nie jest to regułą. W poprzedniej ciąży bolały mnie dopiero pod koniec ciąży a przez całą nic a nic...tym się nie sugeruj :-)

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patiii wrote:
    Wiesz co mnie teraz pobolewają, od dzisiaj, ale nie jest to regułą. W poprzedniej ciąży bolały mnie dopiero pod koniec ciąży a przez całą nic a nic...tym się nie sugeruj :-)
    pati ja zrobiłam w 11-12 dpo test czułości 10 i wyszedł negatywny, a na drugi dzien rano beta i wyszła 110 więc ja radzę iść na betę


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednemu test w12 dpo wyjdzie a drugiemu nie,to tak jak z tymi objawami:-)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kochane! czytam i czytam i naczytać się nie mogę:)
    Trzymam kciuki!!!
    Ja testowałam 12dpo i dopiero druga blada kreska była... w 10 dpo miałam zagnieżdżenie :)

    Pozdrawiam!!!!! i kciukam mocno!!!!

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty a mialas lekki spadek bo mnie dzis w 10 dpo temp.spadla o 0,2 kreski albo t zwiastuje @ :-( albo przez to ze wstawalam do syna np. 4.30 i nie spalam 3 godziny w ciagu,nie wiem jak temp.odczytac dzis

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ