X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest w tym wszystkim to moim zdaniem, że w fazie lutealnej , kiedy progesteron i tak jest podwyższony po owulacji, często mimo wszystko objawy ciążowe przypominają objawy przed okresowe,to samo tyczy się temperatury... u wielu kobiet mimo tego, iż nie doszło do zapłodnienia ( a progesteron jest jeszcze na wyższym poziomie) występują takie objawy jak np.
    -bóle głowy
    -zmęczenie
    -rozdrażnienie
    - pełniejsze bolące piersi
    - mdłości
    - uczucie rozbicia
    Takie objawy również przecież występują u kobiet które jednak w ciąże zaszły...
    Dziewczyny nie nakręcajcie się na siłę.
    Oczywiście życzę każdej z Was ( jak i sobie samej też ) ;) ciąży ale na serio nie dajmy się zwariować, bo czy nie jest tak, że im bardziej się nakręcamy i o tym intensywnie myślimy , mając nadzieje, że się udało, to kiedy przychodzi niestety @ to rozczarowanie jest tym większe?

    kittykate, M4DZI4, Veri lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85, może nie jestem najlepszym odniesieniem, bo czekam aż moja krecha na teście będzie bardziej widoczna i na termin @. Ale jestem praktycznie pewne, że się udało.

    W poniedziałek (jakieś 10 dpo) mało nie zwymiotowałam na kogoś podczas rozmowy służbowej. A dzisiaj w pracy jedzenie podeszło mi do gardła 2 razy. Wiem, że to obleśne, ale dosłownie czułam w gardle treść żołądka.

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwiazdeczka masz rację... mnie akurat piersi w ogóle nie bolą(haha)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julaa nie wkrecaj sobie bo organizm Cie oszukuje i Twoja swiadomość ( bo bardzo chcesz być w ciąży) - ja w tamtym cyklu miałam dosłownie wszystkie możliwe objawy ciąży! i co ? przejechałam się i powiedziałam sobie dość. Ja też miałam mdłości przez 2 dni i co?
    Tez miałam dzień że ten sam hod-dog z tej samej stacji nagle mi śmierdział!
    mogło się zdarzyć tylko w momencie kiedy się nie starasz nie zauważasz tego nawet a potem wmawiasz sobie - to na pewno objaw ciąży! nic bardziej mylnego. Najważniejszy jest spokój - wiem że łatwo się mówi bo zrobiłam test i negatyw a ten cykl nie taki jak zawsze ale co może ma odchył? wolno mu :)
    a może nie? i to te znaki ? tego dowiem się dopiero po spodziewanym terminie jeśli temp nie spadnie. Zrobie test ale już nie wcześniej :)
    Życzę cierpliwości i żeby Ci szybko mijał czas;)

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate zgadzam się z Tobą, tylko,że ja nie wmawiam sobie tego, takie mam odczucia i dzielę się z nimi z wami na forum (po to ono jest), wydaje mi się ,że to trochę taka zabawa...ale jednak się pisze, zastanawia mnie kilka objawów, bo choć byłam już w ciąży nie mogę sobie zupełnie je przypomnieć, ja staram się ostatni cykl , jak się nie uda to trudno(mam już synka), nie było nam drugie dziecko pisane.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 wrote:
    gwiazdeczka masz rację... mnie akurat piersi w ogóle nie bolą(haha)


    są kobiety, które nie miały absolutnie ŻADNYCH objawów i były w ciąży... trzeba cierpliwości , choć wiadomo, że jak się pragnie dziecka jest to bardzo trudne.

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula a jak długo staracie się o drugie dziecko? może za bardzo chcesz? za bardzo masz parcie ? za bardzo się zastanawiasz ? stresujesz ? to też nie sprzyja zapłodnieniu ? i czemu już ostatni ? to już później dajesz spokój? tak po prostu? nie musisz prowadzić kalendarza wystarczy że kupisz testy owulacyjne i reg współżyła a może niespodzianka przyjdzie :) powodzenia!
    Te objawy o których piszesz mogą wskazywać na ciążę, ale tego nikt Ci tu nie potwierdzi. Chcesz mieć pewność - idz na bete :)

    Kate

    np55zzc.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 wrote:
    kittykate zgadzam się z Tobą, tylko,że ja nie wmawiam sobie tego, takie mam odczucia i dzielę się z nimi z wami na forum (po to ono jest), wydaje mi się ,że to trochę taka zabawa...ale jednak się pisze, zastanawia mnie kilka objawów, bo choć byłam już w ciąży nie mogę sobie zupełnie je przypomnieć, ja staram się ostatni cykl , jak się nie uda to trudno(mam już synka), nie było nam drugie dziecko pisane.


    oj nie mów tak. Czasami ciąża przychodzi z wielkiego zaskoczenia , ludzie zaprzestają starań a tu BUM i się bobas rodzi po 9 miesiącach cały i zdrowy :)

    kittykate, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym mieć dzxidziusia, ale nie mam aż takiego ciśnienia... to ostatni cykl,mój mąż choruje i na czas starań odstawił leki( ale zle się czuje i lekarz nalega aby wrócił do leczenia) więc..nie mam wyboru, smutno mi trochę z tego powodu ale będzie co ma być....mam 7 letniego synka i pieska 10 mies.więc będę musiała to przeboleć. szkoda tylko ,że tak mało dano nam czasu na starania

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie Gwiazdeczka w 100 % masz rację :) julaa nam się chcę trochę buntować :) ciąża nie będzie na zawołanie... trzeba się troszkę postarać, poczekać, normalnie życ :) trudne jak się bardzo chce ale do wykonania !
    Czasami starasz się 2 mies i buch zaskoczy a czasami 1,5 roku i dopiero :)
    Nikt tego nie wie jak to jest ...

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 wrote:
    chciałabym mieć dzxidziusia, ale nie mam aż takiego ciśnienia... to ostatni cykl,mój mąż choruje i na czas starań odstawił leki( ale zle się czuje i lekarz nalega aby wrócił do leczenia) więc..nie mam wyboru, smutno mi trochę z tego powodu ale będzie co ma być....mam 7 letniego synka i pieska 10 mies.więc będę musiała to przeboleć. szkoda tylko ,że tak mało dano nam czasu na starania
    To zmienia postać rzeczy. Ale nie martw się, może mąż się troszkę podleczy będzie lepiej i wtedy:) na pewno się uda w końcu! zobaczysz. Aha a bierze jakieś antybiotyki, silne leki bo pamiętaj to wpływa na zdrowe plemniki niestety i żeby plemniki się zregenerowały po trwałym leczeniu musi być co najmniej 3 mies przerwy ... więc może to ta przyczyna ?

    Kate

    np55zzc.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buntuje:):) fajnie tu z wami popisać:) taak,tylko,że na czas leczenia obowiązkowa antykoncepcja...wię chyba tylko skok w bok(haha)

    kittykate lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ,mąż brał MTX , jest bez leków 7 mies. po 4 ech zaczęliśmy się starać, podobno płodność wraca po odstawieniu ale trzeba właśnie tego 3-4 miesięcznego oczyszczenia.

    kittykate lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a po drugie w maju ma 40-kę a ja 30, fajny byłby prezent dla niego

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julaa85 wrote:
    buntuje:):) fajnie tu z wami popisać:) taak,tylko,że na czas leczenia obowiązkowa antykoncepcja...wię chyba tylko skok w bok(haha)

    hahahah no to mnie rozwaliłaś julaaa hahaha :D
    Będzie dobrze. Trzymam kciuki :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe :)))) będzie dobrze! uciekam z pracy, jedziemy na zakupyyy!!! ;D
    oderwe się troszkę! Dziewczyny głowa do góry i pierś do przodu!
    Nie łam się Julaa ja nie mam dzieci w ogóle a bardzo chciałabym mieć...

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    Kate

    np55zzc.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piję colę, jak mi na to odbijanie i cofanie się nie pomoże to lecę w pon. do lekarza

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate, trzymam mocno kciuki, uda Wam się.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • .joanna Przyjaciółka
    Postów: 97 54

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate - staraliśmy się jeden cykl... nie wiem jak to możliwe, a jednak. Obawiałam się, że będziemy się dłużej starać, ponieważ:
    1. ostatnio koleżanki dzielą się tym, ile starały się o dziecko i wiele zdrowych kobiet musiało czekać ok 6 miesięcy.
    2. ja jestem chora na tarczycę, mam hashimoto.
    Ja od początku coś czułam, że coś tam mi się dzieje w brzuszku....mój mąż bardzo sceptycznie do tego podchodził, więc nawet się z nim nie dzieliłam swoimi myślami. Sama też, tych wszystkich objawów, które Wam opisałam nie brałam na poważnie... bo w sumie przed każdą @ miałam podobnie...ale jednak ból podbrzusza i piersi teraz jest inny...i dłużej trwa.

    Przede wszystkim muszę Wam powiedzieć, że trzymam za Was bardzo mocno kciuki :) Mam nadzieję, że będziecie mogły niedługo napisać, że były dwie kreseczki! :)

    kittykate, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    eikt43r83lbyfg23.png
    eikt43r8tmxr8y85.png[/url]

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tak ciuchutko? czyzby wszyscy spali, czy przed świętami już sprzątamy???:_)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ