X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • mala86 Koleżanka
    Postów: 38 45

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o i rozczarowanie, beta negatyw i przyszła @ po jednym dniu opóźnienia:(:(:( Nic jak to powiedział mój M po okresie znów serduszkujemy:)

    Lola30, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    - Leczona niedoczynność tarczycy i hiperprolaktylemia
    - zmiana Kliniki Niepłodności po 2 cyklach
    - Trzecie HSG ( tym razem z rozszerzeniem szyjki macicy która miała wadę budowy )wreszcie udane :)
    >>>>> 16 cykl starań, 2 z CLO UDANY !!!!

    14.04.2015 II kreseczki - JEST NASZ CUD


  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzis nieznaczny wzrost temperatury...sama juz nie rozumiem mojego wykresu...:P

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam dziwne pytanie, od wczoraj mam zadyszkę... przy prostych czynnościach, wejście na I p., czy w ogóle zrobienie czegoś w domu. Czy to mógłby być, hipotetycznie objaw ciąży...?

    Chociaż 10-11 dpo, a ja dzisiaj znowu zobaczyłam jedną krechę!

    Jak mi nie wyjdzie w tym cyklu, to się upiję. Kobiety, kiedy nie są w ciąży, mogą się przecież upić, nie? :P

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w nocy nie mogłam spać, przed snem czytając książke wypiłam dwie lampki mojego ulubionego wina różowego! Kiedy położyłam się spać poczułam takie mdłości że oblała mnie fala gorąca! Kiedy już się uspokoiło pęcherz tak mnie cisnął że musiałam wstać o 1,15 do toalety!!! a potem znów mnie zemdliło! z głosu!!! i to ssanie w żołądku! więc co? 1.40 wstałam by wypić kubek gorącej herbaty i zjeść kanapkę z wędliną i swierzym ogórkiem!!!! zrobiło mi się wtedy dobrze, ale jeszcze przez godzinę nie mogłam zasnąć... duszności, fale gorąca, dziwny lęk, niepokój, i ból pleców...
    Już nic nie rozumiem z tego!!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to czekanie jest najgorsze...a mi po tej nocy oczy żywcem się zamykają. Marzę o łóżku!!!!!!

    Kate

    np55zzc.png
  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja mam dostać w sobotę @ (cykle 26-dniowe), a od poniedziałku tak mnie boli brzuch, aż napęczniał, nie mogłam się ruszać przez ok. 2 godziny - ból jak na miesiączkę. Wczoraj trochę pobolewał, dziś też troszkę, i to uczucie, że cały czas mi coś leci... choć na wkładce sucho. Co chwilę sprawdzam, czy to już przyszła ta zmora (bo tak czuję), ale jeszcze nie. Od razu po owulacji oczywiście wrażliwe piersi.
    No ciekawe ciekawe co z tego będzie, choć pozytywnie się nie nastawiam, pewnie przyjdzie jak zawsze.

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie z kolei od paru dni nie dość, że dopadają zawroty głowy, a to nawet na zagnieżdżenie za wcześnie to inaczej niż zawsze pobolewa brzuch...prawda jest taka, że każda z nas inaczej reaguje i każda z nas może mieć inne objawy, od momentu zapłodnienia w organizmie jest rewolucja i te kobitki, które mają wrażliwe organizmy już nawet na zapłodnienie reagują :-) także zawsze powinna być nadzieja i warto wsłuchiwać się w swoje ciało

  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Zapewne sobie wmawiam to wszystko ale co tam, zapytam Was o zdanie :)
    Obecnie jest u mnie 22dc. 1 kwietnia byłam na wizycie kontrolnej u gin, by sprawdzić czy po poronieniu wszystko się unormowało i można się starać. Lekarz stwierdził że zapewne dzień wcześniej miałam owu(13dc), a jajnik był powiększony co było tego potwierdzeniem. Przed wizytą u gin <3 nie było, no ale jak stwierdził że wszystko jest ok to zaczęliśmy się starać mimo że wg gin było już po owu.
    Obecnie mam od dłuższego czasu temp około 37, nie prowadzę wykresu więc nie mogę tego w żaden sposób sprawdzić...
    Ale wmówiłam sobie że to na pewno sprawa bólu gardła(czasem mnie kuło, czułam jakby powiększenie węzła chłonnego ale nie mam ani kaszlu, ani kataru, ani chrypy ani żadnych innych objawów).
    Na pewno już przed 1 kwietnia bolał mnie lewy jajnik i nadal czasem trochę kuje.
    Do tego już parę dni miałam bardzo wrażliwe piersi, najmniejsze ściśnięcie sutka sprawiało mi ból, a one same były cały czas sztywne i nabrzmiałe(dodam ze nigdy przed okresem nie miałam bólu piersi).
    Wieczorami już ze 2 razy czułam że mam zgagę.
    Ciągłe zmęczenie to u mnie norma.
    Rozdrażnienie także.
    Dodam że badałam w poniedziałek progesteron, wynik to 17,60 i prolaktynę 26,3. Więc robię sobie trochę nadzieję ale myślę że jednak nie potrzebnie bo jakbym była w ciąży to progesteron powinien być chyba wyższy?

    Doradźcie mi proszę :)

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanko dziewczyny teraz 28 mialam
    Okres trwa om zawsze 5 dni po 4 dniach odbylam stosunek
    Z partnerem a dzis poboluja mnie jajniki co to moze
    Oznaczac dodam ze moj cykl to 27-30 prosze o odp

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepeaszam 27 mialam okres

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo czy moglby ktos odp

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juta wrote:
    Halo czy moglby ktos odp
    Pewnie masz owulację. Od 27 jest zdecydowanie za wcześnie na objawy ciąży.

    polkosia lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Zapewne sobie wmawiam to wszystko ale co tam, zapytam Was o zdanie :)
    Obecnie jest u mnie 22dc. 1 kwietnia byłam na wizycie kontrolnej u gin, by sprawdzić czy po poronieniu wszystko się unormowało i można się starać. Lekarz stwierdził że zapewne dzień wcześniej miałam owu(13dc), a jajnik był powiększony co było tego potwierdzeniem. Przed wizytą u gin <3 nie było, no ale jak stwierdził że wszystko jest ok to zaczęliśmy się starać mimo że wg gin było już po owu.
    Obecnie mam od dłuższego czasu temp około 37, nie prowadzę wykresu więc nie mogę tego w żaden sposób sprawdzić...
    Ale wmówiłam sobie że to na pewno sprawa bólu gardła(czasem mnie kuło, czułam jakby powiększenie węzła chłonnego ale nie mam ani kaszlu, ani kataru, ani chrypy ani żadnych innych objawów).
    Na pewno już przed 1 kwietnia bolał mnie lewy jajnik i nadal czasem trochę kuje.
    Do tego już parę dni miałam bardzo wrażliwe piersi, najmniejsze ściśnięcie sutka sprawiało mi ból, a one same były cały czas sztywne i nabrzmiałe(dodam ze nigdy przed okresem nie miałam bólu piersi).
    Wieczorami już ze 2 razy czułam że mam zgagę.
    Ciągłe zmęczenie to u mnie norma.
    Rozdrażnienie także.
    Dodam że badałam w poniedziałek progesteron, wynik to 17,60 i prolaktynę 26,3. Więc robię sobie trochę nadzieję ale myślę że jednak nie potrzebnie bo jakbym była w ciąży to progesteron powinien być chyba wyższy?

    Doradźcie mi proszę :)

    Mógłby być, ale to zależy też, w którym dc to badanie było? Jeśli prolaktynę masz niższą w pierwszych dniach cyklu, to może rosnąć po owulce na ciążę, ale może też być podwyższona, bo waha się znacząco w ciągu dnia, a na dodatek wzrasta od wielu bodźców.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • aaniluap Autorytet
    Postów: 322 257

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 13:18

    02502cdf1c.png
  • .joanna Przyjaciółka
    Postów: 97 54

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie najprawdopodobniej się udało. W pn muszę zrobić jeszcze jeden test dla potwierdzenia :) u mnie objawy pojawiły się 3 tyg temu. Bolały mnie niesamowicie jajniki: oba na zmianę. Bolą co jakiś czas do tej pory. Od ok 1,5 tyg bolą mnie bardzo piersi - są nabrzmiałe i twarde. Do tego doszła dwa razy zgaga, ból głowy i zmęczenie. Po świętach wybieram się lekarza, jeśli wynik testu powtórzy się w pn :)

    eikt43r83lbyfg23.png
    eikt43r8tmxr8y85.png[/url]

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna ile się staraliście? robiłaś testy owulacyjne może?

    Gratulacje oczywiście:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 11:23

    Kate

    np55zzc.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy wy też jesteście takie napompowane? czuje ze brzuch mam taki ciężki..okropnie jestem zmęczona, miałam iść na zakupy dzisiaj ale zostałam w domu bo nie mam sił, leże a oczy się zamykają, czy to przesilenie?

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula ja miałam tak w poprzednim cyklu...dosłownie słaniałam się na nogach było to niestety przesilenie ale to może być równie dobrze ciąża...
    Wzdęcia i to napompowanie mi często towarzyszyło przed okresem... teraz jakoś tak właśnie nie mam tego. Pamietaj! objawy ciążowe przed @ często pokrywają się z tymi okresowymi. Nie ma co się nakręcać:) oczywiście życzę zieloności!
    Ja mam śluz dziwny mokry taki- to jedyna zauważalna różnica... moje siostry też taki miały w ciąży i to je zastanawiało przed @ i teraz mnie...
    no oby oby...

    Kate

    np55zzc.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate, masz rację, ale ten czas po owu tak się dłuużyyy...ja mam dodatkowo dzxiwne uczucie jakby mi się jedzenie cofało do gardła i to odbijanie od 2 dni..

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten sluz masz racje ja zauważyłam ,że jest go mnóstwo, rano kąpiel zmiana bielizny, po pracy to samo..

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ