X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frotka super , że Ci się udało trzymam kciuki za Nas wszystkie :) ja staram się nie nakręcać i wymyślam sobie różne zajęcia :) ale moja podświadomość jak zwykle płata mi figle już nie raz miałam wszystkie objawy a @ przychodziła.

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!

    Ja jestem pod wrażeniem jak bardzo można sobie coś wmówić, kiedy bardzo się tego chce;) sama się przekonałam;P

    U mnie dziś temperatura na tyle w dół, że na dniach @ będzie. Trochę opóźniona przez moje fiksacje;) Kurcze skoro się teraz nie udało, to chciałabym już nowy cykl zacząć... mam nadzieję teraz owulka przyjdzie szybciej, bo zwariuje, jeżeli znów 25 dni czekać trzeba będzie:O

    pozdrawiam i miłego dnia dziewczyny:)

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie...Frotka gratuluje :-)... Stres przesuwa owu wiec mus sie zrelaksowac i grzecznie czekac ;-)... Tak jak ja i MalaCzarna teraz miejmy nadzieje ze juz niedlugo, w miedzy czasie cieszyc sie bzykankiem ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Charlie20 Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja staralam sie calkiem odpuscic sobie zamartwianie sie i myslenie o objawach..
    ale czuje sie po prostu strasznie.. piersi bola jak nie wiem, nie moge dotknac , brzuch boli mocno, caly czas mi slabo , jeszcze goraczka na dworzu w tym nie pomaga.. ciagle siku chodze i mam straszne zaparcia :( nie mialam tak przed okresem jeszcze... temperatura tez podwyzszona.. no i ciagle bym spala...
    zobaczymy do tego 13, ewentualnie 14 .. jesli @ nie przyjdzie w te dni to jestem pewna dzidziola :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cykle 28-31 dniowe. Najczęściej 29 dniowe więc owu zazwyczaj 15 dc. A więc jeszcze tydzień. Staram się zajmować czymś innym, niestety mam nudną siedzącą pracę i tak siedzę sobie 6 godzin i czytam i czytam. ;)

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 lipca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    U mnie cykle 28-31 dniowe. Najczęściej 29 dniowe więc owu zazwyczaj 15 dc. A więc jeszcze tydzień. Staram się zajmować czymś innym, niestety mam nudną siedzącą pracę i tak siedzę sobie 6 godzin i czytam i czytam. ;)
    Nooo.wiem o czym mowisz :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 lipca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlie20 wrote:
    A ja staralam sie calkiem odpuscic sobie zamartwianie sie i myslenie o objawach..
    ale czuje sie po prostu strasznie.. piersi bola jak nie wiem, nie moge dotknac , brzuch boli mocno, caly czas mi slabo , jeszcze goraczka na dworzu w tym nie pomaga.. ciagle siku chodze i mam straszne zaparcia :( nie mialam tak przed okresem jeszcze... temperatura tez podwyzszona.. no i ciagle bym spala...
    zobaczymy do tego 13, ewentualnie 14 .. jesli @ nie przyjdzie w te dni to jestem pewna dzidziola :)
    13 juz niedlugo..kiedy test? Trzymam kciuki :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 10 lipca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Moja praca też pozwala mi na liczne rozmyślania i dzisiaj postanowiłam rzucić się w wir zajęć i nie dumać czy małpisko przylezie czy nie. Przez ostatnie 3 dni byłam taka rozlazła że mam troszkę zakegłości. Jednak będę tu co chwilkę zaglądać i sprawdzać co u Was - człowiek nie jest taki ;) U mnie sytuacja na froncie bez zmian - test negatywny, śladowe plamienie trwa i nadal tylko tyle obiektywnych objawów.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 10 lipca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frotka- gratulacje <3

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 lipca 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska jak sytuacja?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beznadzieja, czuję jakby małpisko było tuż tuż. Plamienie jakby mniejsze, na wkładce dziś nic nie znalazłam tylko na papierze. Smutam dzisiaj okropnie. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie, wiele dla mnie znaczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 17:04

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluska wrote:
    Beznadzieja, czuję jakby małpisko było tuż tuż. Plamienie jakby mniejsze, na wkładce dziś nic nie znalazłam tylko na papieże. Smutam dzisiaj okropnie. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie, wiele dla mnie znaczy.
    zawsze tak plamisz przed @ czy tylko w tym cyklu? Progesteron mialas sprawdzany, bo nie pamietam czy mowias? Tulam :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 16:33

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może to właśnie plamienie na zieloną kropkę,a nie na @. ;)

  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kluska będzie dobrze;)dużo dziewczyn mówi, że miały bóle jak na @ a tylko plamieniem się skończyło z happy end'em:) ściskam pięści, żeby i u Ciebie tak było!

    Który to już dpo?

    Ja dziś osobiście chodziłam swoją betę odebrać, żeby sama zobaczyć. Dołuje mnie, że ten cykl trwa już 42 dni:/ poprzedni był 32 dniowy, a jeszcze wcześniejszy 50 dni:/ przy takich cyklach to tylko 7 szans w ciągu roku:(

    A co tam więcej u Was?

    Melevis lubi tę wiadomość

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście kochane naprawdę.
    Asha, raz w życiu mi się zdarzyło plamienie przed @, dwa cykle temu dwa dni przed @, drugiego dnia już bardziej plamiłam a trzeciego powódź. Cykle mam zazwyczaj krótsze. W ogóle przed poronieniem, które miało miejsce w na początku listopada 2013 moje cykle trwały 22-max 25 dni. Po zabiegu się troszkę wydłużyły ale nigdy nie aż tak jak teraz. Dzisiaj znów co chwilę czuję jakby się coś wydostawało, idę do łazienki a tam nic.
    Nawet nie wiem czy miałam badany progesteron, mój doktor, którego zresztą bardzo cenię, uważa że ze mną wszystko w miarę ok i narazie dał mi czas, kazał przyjść jak będą dwie kreski na teście. Może powinnam do niego zadzwonić? A może sama zbadam jutro progesteron w jakimś lab? Bety nie będę robić bo skoro testy są negatywne to pewnie też szału nie będzie.

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 lipca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluska wrote:
    Dziewczyny jesteście kochane naprawdę.
    Asha, raz w życiu mi się zdarzyło plamienie przed @, dwa cykle temu dwa dni przed @, drugiego dnia już bardziej plamiłam a trzeciego powódź. Cykle mam zazwyczaj krótsze. W ogóle przed poronieniem, które miało miejsce w na początku listopada 2013 moje cykle trwały 22-max 25 dni. Po zabiegu się troszkę wydłużyły ale nigdy nie aż tak jak teraz. Dzisiaj znów co chwilę czuję jakby się coś wydostawało, idę do łazienki a tam nic.
    Nawet nie wiem czy miałam badany progesteron, mój doktor, którego zresztą bardzo cenię, uważa że ze mną wszystko w miarę ok i narazie dał mi czas, kazał przyjść jak będą dwie kreski na teście. Może powinnam do niego zadzwonić? A może sama zbadam jutro progesteron w jakimś lab? Bety nie będę robić bo skoro testy są negatywne to pewnie też szału nie będzie.
    Cykl masz dluzszy bo owulka byla pozniej..jezeli fl masz w normie 14-16 to @ dopiero za 2-4 dni powinna byc u ciebie w terminie...wiec nie ma co sie stresowac narazie jest wszystko dobrze...dlugosc cyklu zalezy od tego kiedy byla owulacja...nic ci sie spoznia narazie...trzeba czekac to dopiero 12dpo..bedzie dobrze, nie denerwuj sie, przynajmniej sprobuj :-) sciskam...progesteron sie robi 7/8 dni po owu wiec troche za pozno juz teraz

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 lipca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sytuacja kobitki?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 10 lipca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na@, ale nie widać zapowiedzi. ..

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
  • frotka Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 10 lipca 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzięki za miłe słowa i gratulacje. Będę śledzić ten wątek i mocno zaciskać kciuki, by wszystkim się udało. Nie traćcie nadziei. Mnie lekarka na pocżtku cyklu powiedziała, że endometrium cieniutkie, pęcherzyk nie rośnie - wysłała na badania w następnym cyklu. Miałam w domu kilka testów owulacyjnych - wszystkie wyszły negatywnie, śluz przez cały cykl bardzo słabiutki, tylko w okolicach domniemanej owulacji trochę więcej). Mąż w domu bywał akurat rzadko, a jeśli już to zmęczony. Postanowiłam odpuścić i żyć normalnie. Przestałam ciągle o tym czytać - czas ten poświęcam córce. Wyrzuciłam cstagnus, temp nigdy nie mierzyłam, bo jakoś nie wiedziałam jak się za to zabrać i w ogóle to chyba nie dla mnie, wieczorami popijałam piwo, kilka razy wybrałam się z koleżankami potańczyć i wracałam prawie nad ranem. Po owulacji miałam takie rwanie w brzuchu przy chodzeniu, na twarzy wylazły dwie wielkie gulki, piersi ciężkie i tkliwe jak przed miesiączką. Pierwszy test w dniu spodziewanego okresu (32 dc) wyszedł negatywnie, drugi w 36 dc pozytywny. W życiu nie pomyślałabym, ze w tym cyklu się uda. Lekarka dawała mniej niż 10% szans. żadne planowanie i wyliczanie nie zdało u mnie egzaminu. Przez dwa ostatnie cykle byliśmy poddenerwowani, a mąż to pewnie miał mnie dosyć. Teraz żałuje, że dałam się wkręcić w całe to obliczanie dni podanych i angażowanie zbliżeń, kupowanie testów owu, śledzenie objawów i w ogóle. Życzę wszystkim spokoju, opanowania i fantastycznych ofert pracy kolidujących z posiadaniem dziecka(bo wtedy to ciąża murowana :))

    kluska, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    geq4dq3.png
    m3sxikgn5f1i089j.png
  • bianka Autorytet
    Postów: 422 210

    Wysłany: 11 lipca 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to frotko potwierdzasz tezę, że wyluzowaanym dziewczynom łatwiej wychodzi;)i mimo gadania lekarza, że słabe szanse!
    Hmmmmm może stąd tyle wpadek wokół:D trzeba kilka imprez zaplanować:)

    A u mnie dziś @ się pojawiła bez żadnych zapowiedzi bólowych i nastrojowych;] poprawiło mi to nastrój, bo przynajmniej fl taka jak trzeba;]

    I w tym cyklu zamierzam bardziej na luzaka:)

    A u Was co dziś dzień przyniósł?

    Kluseczka jak tam TY się miewasz?

    abd810f76029182a89dde1b133487407.png
    p19uskjoqbuwkgli.png
    2rsfcq7sazkf7d0g.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ