X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 1 maja 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Miałam się odezwać jak zatestuje. Dziś powinna przyjść @. 14dpo. Test negatywny.
    Straciłam nadzieję. Tamte plamienie zapisuje jako przedwczesna @ i lecimy z kolejnym cyklem.
    Nie powiem, brzuch dalej boli jak na @ zaczął się ból krzyża (boli mnie bardzo często więc nie przypisuje mu ciąży), piersi bolały w niedzielę i poniedziałek, już nie bolą.
    Zaczynam nowy cykl, trochę rozczarowana..
    Tylozgieta, jesteśmy z Tobą, pisz na bieżąco co tam u Ciebie się dzieje 😊
    Lola90, piersi u niektórych bolą u niektórych nie, niektóre kobiety nawet nie odczuwają dużych objawów przed ciążą, a potem kuku, niespodzianka! Więc nie martw się, oby to była fasolką i się udało 😉

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 1 maja 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda Lena powiem Ci szczerze ze przy tych polipach tez ciagle mam bole brzucha, i czasem dziwne miesiączki może tez powinnaś sie zbadać pod tym kątem. Jejku ja sama nie moge uwierzyc ze przez tyle lat sie męczyłam biegalam po lekarzach i dopiero ten odnalazł przyczyne. Tak myślę czy mozliwe ze tyle lat mam te polipy ? I nigdy nie widoczne na usg, nawet zaraz po okresie kiedy to endometrium jest najciensze. I jeszcze, wczoraj dzwonilam do lekarza zeby sie dopytac troche o te polipy.. powiedzial ze przy staraniach polip mogl wywolywac skurcze i moglam tracic wczesna ciaze nawet nie wiedzac o tym, i przyszla mi na mysl ta blada kreska ktora mi wyszla jakieś 2 msc temu, eh. Moze gdyby jakis lekarz wcześniej sie zainteresował bardziej moimi objawami to bylabym juz mamą..

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 1 maja 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta najważniejsze teraz żeby się ich pozbyć. Też miałam usuwane polipy jakieś 5 lat wcześniej a czy teraz to ma jakiś wpływ na starania nie wiem. Jaki ten nasz organizm kapryśny..

  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 1 maja 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Magda Lena powiem Ci szczerze ze przy tych polipach tez ciagle mam bole brzucha, i czasem dziwne miesiączki może tez powinnaś sie zbadać pod tym kątem. Jejku ja sama nie moge uwierzyc ze przez tyle lat sie męczyłam biegalam po lekarzach i dopiero ten odnalazł przyczyne. Tak myślę czy mozliwe ze tyle lat mam te polipy ? I nigdy nie widoczne na usg, nawet zaraz po okresie kiedy to endometrium jest najciensze. I jeszcze, wczoraj dzwonilam do lekarza zeby sie dopytac troche o te polipy.. powiedzial ze przy staraniach polip mogl wywolywac skurcze i moglam tracic wczesna ciaze nawet nie wiedzac o tym, i przyszla mi na mysl ta blada kreska ktora mi wyszla jakieś 2 msc temu, eh. Moze gdyby jakis lekarz wcześniej sie zainteresował bardziej moimi objawami to bylabym juz mamą..

    Mój mąż powiedział, że muszę iść do lepszego lekarza. Mieszkamy, że pozwolę sobie powiedzieć, "na wiosce, kolonii" (mam 4 sąsiadów, najbliższy 100m ode mnie, jak kiedyś koleżance powiedziałam, że mieszkam na wiosce to poczuła się urażona, dlatego z góry przepraszam). Chodzę do najlepszego w najbliższej miejscowości i to prywatnie, jest na prawdę dobry. Dał mi skierowanie na badania, ale mąż ciągle nalega aby pojechała do dużego miasta. Na USG widać jajeczka... Ich jest pełno w jajnikach (w lewym 12 cieni, w prawym 13(USG dnia 19.03), na poprzednim USG w lewym 11, w prawym 10 (USG dnia 24.07. wtedy mi dał duphaston na 6miesiecy)) i dopiero teraz dał mi cały komplet badan( PRL, TSH, FSH, estradiol, testosteron całkowity, 17OH-progesteron, AMH, test obciążenia glukoza +insulina; mam to zrobić 2-3dzien cyklu oraz progesteron ok.21 dc.). Mój mąż mówi, że powinien od razu to zrobić, a nie na pół roku dawać mi duphaston i niech się dzieje wola nieba. Ostatnio też zrobił mi tylko USG, klasycznego badania nie zrobił. Już sama nie wiem. Może i ma on trochę w tym racji...

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 1 maja 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta super że masz diagnozę bo to już połowa sukcesu :)
    Ja mam polipa na ściance żołądka od jakiś 2 lat i lekarz rodzinna powiedziała że z tym się żyje :)
    Oczywiście w twoim przypadku usunąć trzeba by dzidzia mogła się spokojnie w brzuszku rozwijać, ale najważniejsze że to nic poważnego.

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 1 maja 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Mój mąż powiedział, że muszę iść do lepszego lekarza. Mieszkamy, że pozwolę sobie powiedzieć, "na wiosce, kolonii" (mam 4 sąsiadów, najbliższy 100m ode mnie, jak kiedyś koleżance powiedziałam, że mieszkam na wiosce to poczuła się urażona, dlatego z góry przepraszam). Chodzę do najlepszego w najbliższej miejscowości i to prywatnie, jest na prawdę dobry. Dał mi skierowanie na badania, ale mąż ciągle nalega aby pojechała do dużego miasta. Na USG widać jajeczka... Ich jest pełno w jajnikach (w lewym 12 cieni, w prawym 13(USG dnia 19.03), na poprzednim USG w lewym 11, w prawym 10 (USG dnia 24.07. wtedy mi dał duphaston na 6miesiecy)) i dopiero teraz dał mi cały komplet badan( PRL, TSH, FSH, estradiol, testosteron całkowity, 17OH-progesteron, AMH, test obciążenia glukoza +insulina; mam to zrobić 2-3dzien cyklu oraz progesteron ok.21 dc.). Mój mąż mówi, że powinien od razu to zrobić, a nie na pół roku dawać mi duphaston i niech się dzieje wola nieba. Ostatnio też zrobił mi tylko USG, klasycznego badania nie zrobił. Już sama nie wiem. Może i ma on trochę w tym racji...
    Ja bylam u 4 ginekologow.. pierwszy (na nfz)dal castagnus, drugi stwierdzil ze nie ma zadnych nieprawidłowości a przy owulacji to musi bolec i krwawienia na pewno sa przez to(prywatnie), trzeci rowniez nie widzial nic nierawidlowego a jedynie tylozgiecie i stwierdzil ze to przez to, zalecajac antykoncepcje, powiedzial ze taka moja uroda i tyle(na nfz). Czwarty(prywatnie) moj wybawca ! Od pierwszej wizyty powiedzial ze bedziemy tyle szukac az znajdziemy przyczyne. :) Kazał zbadac tsh dzieki czemu wyszło ze mam lekka niedoczynnosc tarczycy, kiedy tsh unormowalam a krwawienia i bol dalej trwaly zalecił luteine w drugiej fazie cyklu, a kiedy to nie pomoglo zrobil mi caly profil hormonalny i ta biopsje dzieki ktorej wyszlo w koncu, po chyba 5 latach, ze mam polipy niewidoczne na usg. Ile ja pieniędzy wyrzucilam w bloto przez to ze do tej pory nie trafilam na nikogo kompetentnego... mam nadzieję ze teraz bedzie tylko lepiej. Nie moge sie juz doczekac wizyty. Każdej z nas zycze tak fachowej opieki jaka ja otrzymalam od tego pana :) czuje że z jego pomoca ( jakkolwiek by to brzmialo :D ) w koncu uda mi sie zajsc w upragniona ciążę:) aha, i rowniez jestem z malej wioski, do lekarza jezdze do najbliższego miasta, bo w miejscowym osrodku nie ma co liczyc na dobra pomoc, tam hurtowo aby odhaczyc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2019, 16:42

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • e&k Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 1 maja 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak to jest z tymi gin.. od ponad roku chodzę.. w zasadzie chodziłam bo postanowiłam wkoncu go zmienić .. do lekarza który z perspektywy czasu widze wmawiał mi tylko ze wszystko jest dobrze ze nic się jie dzieje a wyniki mam w normie .. tylko ze naprawdę jie czuje się na tyle żeby moc powiedziec " jest dobrze " dziś znowu dostałam " okres " . Pisze tak bo sama nie wiem czy to okres czy nie .. od świat wielkanocnych mam wyższa temp, mam ciagle okropny katar , co dziwne strasznie mnie boli tylko po prawej stronie i w pachwinie .. i jeszcze dostałam krwawień z dziąsła i. Nosa co nigdy mi się jie przydarzyło .. aż się dziś przestraszyłam nie dość ze "na dołu leci to z dziąseł przy myciu zębów i z nosa w ciągu dnia .. " myślałam ze dziś ducha wyzionie :( sikańca jie powtarzałam bo trochę brak mi sił .. straciłam wiarę a czekam na wizytę do gin po mawjowxe .. ciekawa jestem jak się to wszystko rozwinie ..
    Pozdrawiam wszystkie staraczki :):):):):) trymajcie się ciepło dziękuje ze istnieje takie forum i ze wy jesteście :):):):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie :) nie wiem czy dobry wątek - jeszcze nie wiem czy to ciąża czy nie. To mój drugi cykl z luteina. Miałam brac 10dni od 22 dc ze względu na to ze owulacja u mnie Ok 20 dnia. W poprzednim cyklu skrócił sie cykl do 29 dni, wiec przerwałam branie. Teraz teoretycznie wg Ovufriend 2 dni do okresu.
    Nic sie nie stanie jeśli to ciąża zanim ja potwierdzę jak odstawię luteinę?

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 2 maja 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gapciaa wrote:
    Mam pytanie :) nie wiem czy dobry wątek - jeszcze nie wiem czy to ciąża czy nie. To mój drugi cykl z luteina. Miałam brac 10dni od 22 dc ze względu na to ze owulacja u mnie Ok 20 dnia. W poprzednim cyklu skrócił sie cykl do 29 dni, wiec przerwałam branie. Teraz teoretycznie wg Ovufriend 2 dni do okresu.
    Nic sie nie stanie jeśli to ciąża zanim ja potwierdzę jak odstawię luteinę?
    Lepiej byłoby gdybyś poszła na betę przed odstawieniem, zaprzestanie brania luteiny i tak nagły spadek hormonu wywoluje okres, wiec lepiej nie ryzykować:)

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 2 maja 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e&k wrote:
    Niestety tak to jest z tymi gin.. od ponad roku chodzę.. w zasadzie chodziłam bo postanowiłam wkoncu go zmienić .. do lekarza który z perspektywy czasu widze wmawiał mi tylko ze wszystko jest dobrze ze nic się jie dzieje a wyniki mam w normie .. tylko ze naprawdę jie czuje się na tyle żeby moc powiedziec " jest dobrze " dziś znowu dostałam " okres " . Pisze tak bo sama nie wiem czy to okres czy nie .. od świat wielkanocnych mam wyższa temp, mam ciagle okropny katar , co dziwne strasznie mnie boli tylko po prawej stronie i w pachwinie .. i jeszcze dostałam krwawień z dziąsła i. Nosa co nigdy mi się jie przydarzyło .. aż się dziś przestraszyłam nie dość ze "na dołu leci to z dziąseł przy myciu zębów i z nosa w ciągu dnia .. " myślałam ze dziś ducha wyzionie :( sikańca jie powtarzałam bo trochę brak mi sił .. straciłam wiarę a czekam na wizytę do gin po mawjowxe .. ciekawa jestem jak się to wszystko rozwinie ..
    Pozdrawiam wszystkie staraczki :):):):):) trymajcie się ciepło dziękuje ze istnieje takie forum i ze wy jesteście :):):):)
    Mi to wyglada na przeziębienie i chyba ogólne osłabienie, a może masz jakieś uczulenia na pyłki? Tyle tego fruwa teraz :)

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Katrin 🍒 Debiutantka
    Postów: 12 64

    Wysłany: 2 maja 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺️
    Dziś jestem z Wami pierwszy raz i chciałam się przywitać i napisać, że trzymam za Was wszystkie kciuki ☺️.
    My staramy się o dzidzie od października 2018r. narazie nici z tego... Oczywiście co cykl przez moje intensywne myślenie miałam bardzo dużo objawów, których się doszukiwalam niestety za każdym razem jedna kreska 😥 Teraz kolejny cykl i @ miała się pojawić 30.04 jak do tej pory nie ma jedyne co jest to piersi wręcz wychodzące z biustonosza są obalale wraz z sutkami.. Zawsze piersi bolą mnie zaraz po owulacji i na 2dni przed okresem ból ustaje i pojawia się @ teraz piersi dalej bolą i są znacznie powiększone, a żyłki bardziej widoczne. W dniu spodziewanej @ lekkie klocie w jajniku i rozpieranie i tak do dziś...
    Śluz mleczny ale nie w jakiejś ogromnej ilości jak to dziewczyny nie raz opisują.
    Kupiłam dziś test ale boję się zatestować 😏 poczekam jeszcze.
    Pozdrawiam Was Kochane i ściskam! ☺️

    Katrin🍒
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 2 maja 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin 🍒 wrote:
    Hej dziewczyny ☺️
    Dziś jestem z Wami pierwszy raz i chciałam się przywitać i napisać, że trzymam za Was wszystkie kciuki ☺️.
    My staramy się o dzidzie od października 2018r. narazie nici z tego... Oczywiście co cykl przez moje intensywne myślenie miałam bardzo dużo objawów, których się doszukiwalam niestety za każdym razem jedna kreska 😥 Teraz kolejny cykl i @ miała się pojawić 30.04 jak do tej pory nie ma jedyne co jest to piersi wręcz wychodzące z biustonosza są obalale wraz z sutkami.. Zawsze piersi bolą mnie zaraz po owulacji i na 2dni przed okresem ból ustaje i pojawia się @ teraz piersi dalej bolą i są znacznie powiększone, a żyłki bardziej widoczne. W dniu spodziewanej @ lekkie klocie w jajniku i rozpieranie i tak do dziś...
    Śluz mleczny ale nie w jakiejś ogromnej ilości jak to dziewczyny nie raz opisują.
    Kupiłam dziś test ale boję się zatestować 😏 poczekam jeszcze.
    Pozdrawiam Was Kochane i ściskam! ☺️
    Testuj rano I dawaj znać !:) trzymamy kciuki !:)

    Katrin 🍒 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Katrin 🍒 Debiutantka
    Postów: 12 64

    Wysłany: 2 maja 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Testuj rano I dawaj znać !:) trzymamy kciuki !:)

    Jeśli przez noc nie przyjdzie @ to chyba tak zrobię chodź mam max stres i obawę, że to znowu moje urojenia 🤭 czasem to już czuję się jak szalona 🤣🤣 Wszyscy radzą 'nie myśl o tym..'
    Jak tu nie myśleć jak człowiek tak wyczekuje tych upragnionych dwóch kresek 😏
    Spokojnej nocy dziewczyny.

    Katrin🍒
  • Termometr Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 2 maja 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin 🍒 wrote:
    Jeśli przez noc nie przyjdzie @ to chyba tak zrobię chodź mam max stres i obawę, że to znowu moje urojenia 🤭 czasem to już czuję się jak szalona 🤣🤣 Wszyscy radzą 'nie myśl o tym..'
    Jak tu nie myśleć jak człowiek tak wyczekuje tych upragnionych dwóch kresek 😏
    Spokojnej nocy dziewczyny.

    Rozumiem Cię w pełni 😉 ja to do wtorku to jeszcze mam szmat czasu A najchętniej już bym zatestowala 😋

    Katrin 🍒 lubi tę wiadomość

    Cs5

    @ 07.05
  • Katrin 🍒 Debiutantka
    Postów: 12 64

    Wysłany: 3 maja 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynyyyyyy może najpierw dzień dobry 😘
    Zrobiłam test wyszły dwie kreski... Teraz mam mentlik w glowie, ale musiałam do Was napisać szybko.. Co teraz.. Mam tysiąc myśli na sekundę... Jutro lecę na bete.

    MalinovaJa, Magda_Lena0801, Marta_43 lubią tę wiadomość

    Katrin🍒
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 3 maja 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin 🍒 wrote:
    Dziewczynyyyyyy może najpierw dzień dobry 😘
    Zrobiłam test wyszły dwie kreski... Teraz mam mentlik w glowie, ale musiałam do Was napisać szybko.. Co teraz.. Mam tysiąc myśli na sekundę... Jutro lecę na bete.
    Jejku super gratulacje !!teraz tylko sie cieszyć, oczywiście beta wizyta u lekarza i radość:) dużo zdrowia Ci życzę !:)

    MalinovaJa, Katrin 🍒 lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Katrin 🍒 Debiutantka
    Postów: 12 64

    Wysłany: 3 maja 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😘😘😘 Nie wiem czy dziękować czy nie dziękować 😅 ale wiemy o co chodzi 🤭
    Dziewczynki teraz ja jestem z Wami i 3mam kciuki! Życzę Wam szybko upragnionych dwóch kreseczek 😘

    Tyłozgięta , MalinovaJa lubią tę wiadomość

    Katrin🍒
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 3 maja 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin 🍒 wrote:
    Dziewczynyyyyyy może najpierw dzień dobry 😘
    Zrobiłam test wyszły dwie kreski... Teraz mam mentlik w glowie, ale musiałam do Was napisać szybko.. Co teraz.. Mam tysiąc myśli na sekundę... Jutro lecę na bete.
    Gratulacje♥️

    Katrin 🍒 lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 4 maja 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zerknelam dziś na wyniki badań hormonów, i zaniepokoila mnie prolaktyna po obciążeniu. Przed wynosiła ok 23 (Nie pamiętam jednostek ) przy normie do 26, a po obciążeniu po.godzinie 193, po dwóch godzinach 123.. Czy ten pierwszy wynik nie jest za duży?

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 5 maja 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku nikogo nie ma cisza 🤔

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
‹‹ 830 831 832 833 834 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ