X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Lena0801 wrote:
    Czekam cierpliwie chociaż mocno korci. ;) już nie ogarniam co się u mnie dzieje. Przestałam krwawić wczoraj po 16. Więc wyszło 3,5 dnia "plamienio-krwawienia". Dziś w okolicach 15 znów plamilam, a teraz czysto. Jajniki czasem kują, teraz pełność w podbrzuszu i uderzenia gorąca co moment, aż się słabo robi... Szaleństwo.
    Jesli masz uderzenia i w ogole to moze hormon dal by się juz wyłapać na teście-aczkolwiek nie namawiam. Ale chyba ja bym nie wytrzymała 🤣 chociaz równie dobrze moze to byc krwawienie przed okresem, chocuaz mam nadzieje ze u Ciebie pojawia sie dwie kreseczki :)

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Magda_Lena0801 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Jesli masz uderzenia i w ogole to moze hormon dal by się juz wyłapać na teście-aczkolwiek nie namawiam. Ale chyba ja bym nie wytrzymała 🤣 chociaz równie dobrze moze to byc krwawienie przed okresem, chocuaz mam nadzieje ze u Ciebie pojawia sie dwie kreseczki :)

    Oby 😀 sama jestem zdziwiona, że wytrzymuje. Dam znać za parę dni jak zatestuje 😉

    Staramy się...

    7 cykl starań...
    AMH 6,30 ng/ml
    TSH 0,615 uIU/ml
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko my kochane wiemy ile juz objawow mialysmy 😁 ile cierpliwosci wlozylysmy zeby nie robic testow co dzien... Ile bylo rozczarowan ,lez nad jedna kreska. Los nas czolga na wszystkie sposoby.dlatego wiem ze kazda pewnego dnia ujrzy dwie kreski. Nie moze byc inaczej ❤
    A ja poki co drze na kazdy bol brzucha, dopatruje sie czy nie krwawie.i czekam na wizyte u gina .

    Kittinka83 lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Tylko my kochane wiemy ile juz objawow mialysmy 😁 ile cierpliwosci wlozylysmy zeby nie robic testow co dzien... Ile bylo rozczarowan ,lez nad jedna kreska. Los nas czolga na wszystkie sposoby.dlatego wiem ze kazda pewnego dnia ujrzy dwie kreski. Nie moze byc inaczej ❤
    A ja poki co drze na kazdy bol brzucha, dopatruje sie czy nie krwawie.i czekam na wizyte u gina .
    A ktory u Ciebie to dzien cyklu ? Mam nadzieję ze wszystko dobrze sie rozwinie, powodzonka i zdrowia !!:)

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle, u mnie dziwna sprawa, od razu zaznaczam ze nie doszukuje sie urojonych objawów, ale od dwoch dni sikam doslownie! Co 2 godziny, nawet w nocy, zapalenia pecherza raczej nie mam, bo zawsze odczuwalam bol przy tym, po prostu wylewam z siebie tyle wody ze masakra, nawet chyba tyle az nie pije:) a dzis.. zaslablam, siostra zbierala mnie z podlogi w lazience bo tylko jeden huk uslyszala jak zjechalam po scianie, kurczę. To 25 dc, ale nawet nie wiem kiedy byla owulacja ani czy zdazylismy z przytulankiem. Wiecie, przez to ostatnie rozregulowanie nawet nie wiem kiedy dokladnie będzie okres. Nie mam prócz tego żadnych dolegliwosci no procz tego plamienia delikatnego ktore zawsze niestety mi towarzyszy i lekkich boli brzucha i jajnikow.. nie robie sobie nadziei, moze to przez zmiany pogody? Eh niby nie robie nadziei.. ale nadzieje mam. Paradoks.

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    A ktory u Ciebie to dzien cyklu ? Mam nadzieję ze wszystko dobrze sie rozwinie, powodzonka i zdrowia !!:)
    U mnie dzis 30. Z tym ze moje cykle sa 25 dniowe.wiec jestem 5 dni po terminie.ostatnio wlasnie 30 dnia poronilam.
    Dlatego mam ciagle stracj w oczach

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    W ogóle, u mnie dziwna sprawa, od razu zaznaczam ze nie doszukuje sie urojonych objawów, ale od dwoch dni sikam doslownie! Co 2 godziny, nawet w nocy, zapalenia pecherza raczej nie mam, bo zawsze odczuwalam bol przy tym, po prostu wylewam z siebie tyle wody ze masakra, nawet chyba tyle az nie pije:) a dzis.. zaslablam, siostra zbierala mnie z podlogi w lazience bo tylko jeden huk uslyszala jak zjechalam po scianie, kurczę. To 25 dc, ale nawet nie wiem kiedy byla owulacja ani czy zdazylismy z przytulankiem. Wiecie, przez to ostatnie rozregulowanie nawet nie wiem kiedy dokladnie będzie okres. Nie mam prócz tego żadnych dolegliwosci no procz tego plamienia delikatnego ktore zawsze niestety mi towarzyszy i lekkich boli brzucha i jajnikow.. nie robie sobie nadziei, moze to przez zmiany pogody? Eh niby nie robie nadziei.. ale nadzieje mam. Paradoks.
    Hmmm no moze i Ty objawow sie nie doszukujesz ale je kochana MASZ ! moze rano zatestuj?

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis chyba kupie test, jednak z góry chyba podświadomie wiem ze zobacze jedna kreske. To sie chyba czuje.

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • e&k Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim !
    Już dawno nie odwiedzałam tego forum..
    Może, któraś z was była w podobnej sytuacji..staramy się z mężem o już od roku. Od ok. 6 miesięcy nie mierze temp, nie liczę dni płodnych..bo prawie zwariowałam przez to,odchodziłam od zmysłów i stresowałam się jeszcze bardziej..Wg mojego gina badania wszystkie mam w normie.Mój problem polega na tym,że ostatni @ miałam 8.04 nie jestem pewna czy to był okres bo nazwałabym to raczej plamieniem...? jesli uznam, że jednak to był @ to dzis mam 20 d.c od 2 tyg jem w zasadzie tylko śledzie..mam takie zachcianki, śpię cały czas jestem strasznie zmęczona, zasypiam na siedząco..boli mnie całe podbrzusze czuje rozciąganie,mam obfity śluz,katar złapałam infekcje i najgorsze jest to,że zauważyłam powiększony brzuch...i bolą mnie piersi..robiłam po drodze test ale wyszedł negatywny (może mój błąd polegał na tym,że zrobiłam go w ciągu dnia a sikam dość często ostatnio a powinanm zrobić go z porannego moczu?) beta też wyszła ujemna..ale ja akurat robiłam 8.04 wtedy kiedy miałam ;miesiączkę".....mam umówioną wizyte u gina ale dopiero po majowce...zwariuje przeciez do tego czasu ...
    jak myslicie powtarzac test czy iść na bete?

    dzięki dziewczyny za jakąkolwiek odpowiedz...
    życzę wszystkim II kreseczek na teście w najbliższym czasie:):):):):):):):):):):):):):):):)))

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E&k, mysle ze gdyby byla to ciaza to beta wyszlaby pozytywnie jezeli sikance nie wychodza, a zachcianki.. coz nasza psychika jest mocno pokrecona. Ja nigdy jeszcze w ciazy nie bylam, a przed okresem moj mozg czesto wmawial sobie nawet mdłości, kiedy bardzo chcialam zajsc w ciążę. Jezeli nie jestes pewna to idz jeszcze raz na bete. Obfity sluz np u mnie wystepuje zawsze przed miesiączka, a za senność czy zawroty głowy podziekujmy wiośnie.:) nie chce Ci zabierać nadziei, tylko mówię o swoich doświadczeniach, Tobie zycze oczywiście dwóch kreseczek. Zrob moze sobie sikanca z rana, wynik bedzie bardziej miarodajny.

    Girl25, Lucy2323 lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Dzis chyba kupie test, jednak z góry chyba podświadomie wiem ze zobacze jedna kreske. To sie chyba czuje.
    A widzisz tak czasem jest.
    Ja robiac test we wtorek i to w poludnie te bylam pewna ze zobacze jedna kreske. Serio!
    Jak nigdy robilam go bez uczuc bardziej chyba "dla formalnosci" . a tu prosze! Czekamy na wiesci ☺

    Tyłozgięta , Girl25, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też nie wytrzymam i zakupie sikanca co prawda jeszcze 4 dni do spodziewanej @ ale ta nie pewność mnie rozwala.
    Z jednej strony dobrze wiedzieć A z drugiej nie wiem czy udźwigne porażkę

  • e&k Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Tyłozgięta
    Dziękuję za odpowiedź! Masz rację,kupię test i zrobię go z rana..zobaczymy co wyjdzie..tak to już jest,że nasza psychika potrafi "wmówić" nam wszystko..
    Mam nadzieję,że tym razem się uda i będzie dobrze:)

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa29 wrote:
    Ja chyba też nie wytrzymam i zakupie sikanca co prawda jeszcze 4 dni do spodziewanej @ ale ta nie pewność mnie rozwala.
    Z jednej strony dobrze wiedzieć A z drugiej nie wiem czy udźwigne porażkę
    U mnie 26 dc dzis, wiec do okresu tez jeszcze troche ale trudno, zaryzykuje

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam jutro dziewczyny na wiesci ☺ ale pamietajcie ze nawet jal jutro bedzie jedna kreska to moze poprostu byc za wczesnie. Jestem z Wami calym sercem ❤

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis zrobiłam jeden, wynik absolutnie negatywny.. eh.

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Justa29 Ekspertka
    Postów: 248 132

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo, popołudniowy negatywny.
    Jutro po pracy pojadę na bete.

    Tyłozgięta może po prostu jeszcze za wcześnie.
    Masz cykle regularne?

    Ja mam jak w zegarku 29 +/-1 dzień. Więc teoretycznie powinno coś już wyjść w becie

  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Dzis zrobiłam jeden, wynik absolutnie negatywny.. eh.
    Spróbuj rano. Mowisz ze duzo sikasz wiec moze i sik rozcienczony

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2019, 21:10

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    A widzisz tak czasem jest.
    Ja robiac test we wtorek i to w poludnie te bylam pewna ze zobacze jedna kreske. Serio!
    Jak nigdy robilam go bez uczuc bardziej chyba "dla formalnosci" . a tu prosze! Czekamy na wiesci ☺
    Ja w pierwszej ciąży test robiłam wieczorem i wyszły dwie piękne kreski to było 18 dpo :). Teraz staramy się o rodzeństwo to pierwszy cykl starań i mam dziwny wykres tzn nie typowy jak na mnie bo zawsze mi rośnie w górę aż do okresu a teraz takie jakby schodzki potem mi delikatnie spadła i znowu delikatnie się podniosła, czekam co będzie jutro i trochę się boję :). Teraz od wieczora mam jakieś nudności ;). Termin na jutro ew wtorek bo dziś wzięłam ostatnia tabletkę duphastonu

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa29 wrote:
    Ja chyba też nie wytrzymam i zakupie sikanca co prawda jeszcze 4 dni do spodziewanej @ ale ta nie pewność mnie rozwala.
    Z jednej strony dobrze wiedzieć A z drugiej nie wiem czy udźwigne porażkę
    Kupić możesz ale do terminu miesiączki go nie rób... Może nie wyjść nawet jak jesteś w ciąży

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 828 829 830 831 832 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ