X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa29 wrote:
    U mnie to samo, popołudniowy negatywny.
    Jutro po pracy pojadę na bete.

    Tyłozgięta może po prostu jeszcze za wcześnie.
    Masz cykle regularne?

    Ja mam jak w zegarku 29 +/-1 dzień. Więc teoretycznie powinno coś już wyjść w becie
    Wczesniej mialam regularne ok 30 dniowe. Jednak miesiac temu dostalam dopiero ponad 40 dnia cyklu i nie wiem kiedy teraz dokladnie bedzie okres

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Spróbuj rano. Mowisz ze duzo sikasz wiec moze i sik rozcienczony
    Sik rozcienczony 🤣 poprawilas mi humorek z rana :D
    Poczekam jeszcze do jutra to bedzie 28 dc, zrobie rano. Kupiłam od razu 4 bo wiedzialam ze bede chciała robic co dzien 🤣

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Sik rozcienczony 🤣 poprawilas mi humorek z rana :D
    Poczekam jeszcze do jutra to bedzie 28 dc, zrobie rano. Kupiłam od razu 4 bo wiedzialam ze bede chciała robic co dzien 🤣
    Haha!sprytna Ty 😁
    Ja dzis mam jakis gorszy dzien . a to plakac mi sie chce a to chodze jak nieprzytomna a to mi nie dobrze. Twarz cala w syfach ,blada nawet w make upie.mowie Wam....

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ty tam.. MalinovaJa ja ci tu dam marudzić z rana... Masz mieć dobry humor dla twojego dzidziusia w brzuszku choćby nie wiem jak cię wypryszczylo masz chodzić dumnie z tego że maluszek w Tobie zawitał. U mnie tu zimno i leje a nad tobą ma słonko świecić i skowronki latać!
    A wogóle komuś już zdradziliscie sekret? Ciekawe jak synek wasz zareaguje :)
    Tylozgieta i Justa zaciskam za was kciuki mocno. Może tak właśnie niespodziewanie ujrzycie 2 kreseczki :)

    MalinovaJa lubi tę wiadomość

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Hej Ty tam.. MalinovaJa ja ci tu dam marudzić z rana... Masz mieć dobry humor dla twojego dzidziusia w brzuszku choćby nie wiem jak cię wypryszczylo masz chodzić dumnie z tego że maluszek w Tobie zawitał. U mnie tu zimno i leje a nad tobą ma słonko świecić i skowronki latać!
    A wogóle komuś już zdradziliscie sekret? Ciekawe jak synek wasz zareaguje :)
    Tylozgieta i Justa zaciskam za was kciuki mocno. Może tak właśnie niespodziewanie ujrzycie 2 kreseczki :)
    A weź !no dzien mam nostalgiczno leniwy. Ale dumna jestem i tak .tylko glowa sie martwi ciagle czy wszystko bedzie ok. Ale wierze ze tak.
    Narazie wiemy my ,nasze mamy i moja siostra.mysle ze jak na ten etap to kazdy kto powinien to wie☺
    A mlody narazie wie tyle ze nie moge go podnosic bo bedzie mnie brzuch bolal 😁

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Haha!sprytna Ty 😁
    Ja dzis mam jakis gorszy dzien . a to plakac mi sie chce a to chodze jak nieprzytomna a to mi nie dobrze. Twarz cala w syfach ,blada nawet w make upie.mowie Wam....
    Z tymi syfami to mam podobnie, wypryszczylo mnie jak w gimnazjum, chociaż w ciazy raczej nie jestem. Dzis znowu zaslablam tym razem w pracym kurcze. Zaczynam sie obawiac o wlasne zdrowie, do tego zaczelam plamic zywa krwia, niby niewielkie plamienia, ale jednak. Brzuch mnie pobolewa jakbym miala w srodku jakas ranę na macicy. Taki dziwny ból- ni na okres ni owulacyjny. Zadnych nadzerek nie mam tylko ta candida. Jednak bezobjawowa.

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej ty to lepiej z tymi zaslabnieciami leć jutro do rodzinnego po skierowanie na ogólną morfologie i podstawowe badania bo to może okazać się czymś poważnym.

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole chcialam Was spytać bo na pewno sie orientujecie. Jutro jade po te wyniki i wypis do szpitala, tylko nie wiem gdzie sie zglosic po to. Na oddzial ginekologiczny ? Do.rejestracji ogolnej ? Na izbe ? Pomóżcie:)

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :) 4 dpt IN VITRO. Od dwóch dni bolące podbrzusze i krzyże. Piersi nie bolą. Apetyt ogromny i senność. Ciekawe co z tego będzie.

  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    A w ogole chcialam Was spytać bo na pewno sie orientujecie. Jutro jade po te wyniki i wypis do szpitala, tylko nie wiem gdzie sie zglosic po to. Na oddzial ginekologiczny ? Do.rejestracji ogolnej ? Na izbe ? Pomóżcie:)
    Na oddzial na ktory bylas przyjmowana do Sekretariatu musisz sie zglosic kochana.
    A tak wogolw to przebadaj sie !lucy dobrze mowi. Morfologia ,ob i ja bym zrobila mocz ogolny.

    Tyłozgięta , Lucy2323 lubią tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola90 wrote:
    Witam Was :) 4 dpt IN VITRO. Od dwóch dni bolące podbrzusze i krzyże. Piersi nie bolą. Apetyt ogromny i senność. Ciekawe co z tego będzie.
    Miejmy nadzieje ze nowe zycie ☺

    Marta_43 lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój 4 crio transfer, więc nadzieje są tym większe. I martwię się, bo wszystkie piszą o piersiach a moje są miękkie i nie bolą. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 19:30

  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola90 wrote:
    To mój 4 crio transfer, więc nadzieje są tym większe. I martwię się, bo wszystkie piszą o piersiach a moje są miękkie i nie bolą. :(
    Hmmmm. Ale to nic nie znaczy bo jednych bola innych nie. Mnie nie bola

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    A w ogole chcialam Was spytać bo na pewno sie orientujecie. Jutro jade po te wyniki i wypis do szpitala, tylko nie wiem gdzie sie zglosic po to. Na oddzial ginekologiczny ? Do.rejestracji ogolnej ? Na izbe ? Pomóżcie:)
    Ja wypis brałam z tego oddziału na którym leżałam. Był tam pokój lekarzy i taki jakby sekretariat i tam wydawali bo oni całą dokumentację mieli

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polip endometrium z gruczolami w fazie serekcji i z przemiana przeddoczesnowa podscieliska. -taki wynik biopsji dostalam. Jestem przerażona, nie moge przestać plakac, nie mam pojęcia co to jest, o co chodzi czy to poważne , jezu

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Polip endometrium z gruczolami w fazie serekcji i z przemiana przeddoczesnowa podscieliska. -taki wynik biopsji dostalam. Jestem przerażona, nie moge przestać plakac, nie mam pojęcia co to jest, o co chodzi czy to poważne , jezu
    Nie płacz! Kiedy masz wizytę u gina? Wyjasnilo sie skad te krwawienia. Przez polip. Leczy sie hormonalnie lub usuwa. To juz decyduje lekarz. Z tego co pamietam ze studiow to sekrecja to jakis tam etap w cyklu tak samo przemiana przeddoczesnowa.

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Nie płacz! Kiedy masz wizytę u gina? Wyjasnilo sie skad te krwawienia. Przez polip. Leczy sie hormonalnie lub usuwa. To juz decyduje lekarz. Z tego co pamietam ze studiow to sekrecja to jakis tam etap w cyklu tak samo przemiana przeddoczesnowa.
    Od razu zapisalam sie na najblizszy mozliwy termin na 6 maja, jejku pierwsza moja reakcja wlasnie na tyle nieznanych mi slow to panika, jednak jak wlasnie poczytałam troche to sie uspokoilam, moze to zwykly polip. Nawet troszeczke sie ucieszylam ze w koncu od dwoch lat cos sie ruszylo i lekarz w koncu cos znalazl

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Od razu zapisalam sie na najblizszy mozliwy termin na 6 maja, jejku pierwsza moja reakcja wlasnie na tyle nieznanych mi slow to panika, jednak jak wlasnie poczytałam troche to sie uspokoilam, moze to zwykly polip. Nawet troszeczke sie ucieszylam ze w koncu od dwoch lat cos sie ruszylo i lekarz w koncu cos znalazl
    Spokojnie,nie denerwuj sie. W poniedzialek sie wszystko wyjasni. Mysle ze troche hormonow i bedzie dobrze. A nawet jesli do usuniecia to i tak super ze sie wyjasnilo. Przytulam mocno ❤

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinovaJa wrote:
    Spokojnie,nie denerwuj sie. W poniedzialek sie wszystko wyjasni. Mysle ze troche hormonow i bedzie dobrze. A nawet jesli do usuniecia to i tak super ze sie wyjasnilo. Przytulam mocno ❤
    Dzieki kochana, wsparcie na tej strone jest mega budujące!:)

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • MalinovaJa Ekspertka
    Postów: 168 122

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Dzieki kochana, wsparcie na tej strone jest mega budujące!:)
    Zawsze do usług😘 po to tutaj jesteśmy ☺

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    34bwdqk38tql3hvm.png

    Syn-2013 Moja Wielka Miłość ❤
‹‹ 829 830 831 832 833 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ