X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Ewelape1504 Ekspertka
    Postów: 145 132

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja @mam dostać za 2 dni ,dwa dni temu miałam nagły ból w prawym jajniku i zdążyło się to kilka razy . Kilka dni temu bolały mnie piersi a dziś te objawy ustały

    18.09 blada kreska na tescie
    21.09-13 dpo : Beta HCG 153
    24.09 dwie tłuste krechy❤️
    30.09Beta HCG 7490, widoczny pęcherzyk 8 mm i żółtkowy 4 mm.
    06.06.2021-na świat przyszedł Adaś ❤️
  • Ewelape1504 Ekspertka
    Postów: 145 132

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś powinnam dostać @ ale jeszcze nie ma ,więc czekam . Brzuch nie boli typowo okresowo poprostu czuje tam napięcie ,wczoraj wieczorem bolał jak na okres i myślałam że z rana dostanę a tu nic . Zrobiłam test ale wyszedł taki ,więc raczej nic tu nie widać a może za szybko (nie był z pierwszego porannego moczu )

    https://zapodaj.net/89c33a44d8e88.jpg.html

    18.09 blada kreska na tescie
    21.09-13 dpo : Beta HCG 153
    24.09 dwie tłuste krechy❤️
    30.09Beta HCG 7490, widoczny pęcherzyk 8 mm i żółtkowy 4 mm.
    06.06.2021-na świat przyszedł Adaś ❤️
  • Batylda Autorytet
    Postów: 878 456

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Ja jestem dziś 13dpo rano test z czułością 25, ale biały 😩
    Piersi mnie ani nie bolą ani nie swędzą, ale one w ogóle są mało wrażliwe, nawet przed miesiączką.
    Brzuch trochę boli, trochę nie boli, myślę że to już bardziej moja wyobraźnia tu działa.
    Mam więcej śluzu a stary mówi że PMS jeszcze mi się nie zaczął 😂 więc nie tracę nadziei, choć myślałam że już dziś coś się na tym teście pojawi...

    relgtv73ymxx11gn.png


  • Adek Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy...

    Moje cykle 29-31 (najczęściej 30 dni). Test owulacyjny wyszedł pozytywnie w 18 dc. Dziś jest 33 dc i nic się nie dzieje. To znaczy coś tam się dzieje... lekkie bóle brzucha, w pochwie totalna susza. Szukając miesiączki sprawdzam co jakiś czas papierem w środku czy coś się dzieje... 3 dni temu zabarwiony lekko śluz, wczoraj delikatnie troszkę plamek na papierze, potem cisza, potem znowu jakieś plamy (ale wszystko w środku, jak normalnie podcieram się po siku, nic nie ma). Zrobiłam w tym cyklu łącznie 5 testów najwyższej czułości: 26 dc -NIC, 28 dc -NIC, 30dc po południu z rozwodnionego moczu -NIC, 32 dc po południu NIC, 33dc rano z porannego moczu- po kilku minutach NIC, ale jak spojrzałam za 2 godz to jest taka bladzioszka... niby się nie liczy, nie chcę robić sobie nadzieji, czekam na okres, ale cholernie martwią mnie te plamienia "w środku".

    W zeszłym roku poroniłam w 19 tygodniu, w kolejnej ciąży mam przyjmowac heparynę, obecnię biorę na noc Acard 150

    Czy któraś z was plamiła na początku ciąży?

    Helpik!

  • Adek Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

  • Ewelape1504 Ekspertka
    Postów: 145 132

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis powinna być @ a zamiast tego mam sporo wiedzieliny koloru żółtego , bez swędzenia ,przykrego zapachu itd . Nie wiem co to może być 🤔

    18.09 blada kreska na tescie
    21.09-13 dpo : Beta HCG 153
    24.09 dwie tłuste krechy❤️
    30.09Beta HCG 7490, widoczny pęcherzyk 8 mm i żółtkowy 4 mm.
    06.06.2021-na świat przyszedł Adaś ❤️
  • Ancia1324 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) mam takie pytanie głównie do dziewczyn które doświadczają bólu piersi po owulacji :) czy zdażyło się wam ze zaraz po owulacji występował ból piersi, a potem po paru dniach już go nie było ? Nie mam na myśli przed okresem :) bo mnie zaraz po owulacji bolaly, a 5dpo nagle przestały i dzisiaj jest 6dpo i dalej nie bola. Także na okres to za wcześniej bo zostało 9 dni :) stąd moje pytanie bo nigdy tak nie miałam i czy to jakaś poprostu anomalia ze strony mojego organizmu czy doszukiwać się tu jakiegoś objawu? Chociaż to za wcześnie :/ piszcie swoje doświadczenia i co myślicie :) bo nie chce sobie czegoś wkręcić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2020, 10:19

  • Znajoma
    Postów: 23 12

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o ból piersi to szukałam dużo informacji ale nie wiem znalazłam. ;/
    U mnie jest tak że już 5 dpo bolą mnie piersi niby na okres, ale czy w cyklu w którym nam się uda nie będą wcale bolały? Analizując przyczyny to wzrost progesteronu po owu powoduje zatrzymanie wody i ból piersi tak? Ale w przypadku zajścia w ciążę też jest wzrost progesteronu więc....
    Czy jest na forum ktoś kogo jednym z objawów pms jest ból piersi i w cyklu szczęśliwym też was bolały piersi jak zwykle?

    8p3ohqvkicygezdt.png
  • Clover Autorytet
    Postów: 2007 2916

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2020, 20:54

    06.02.2021 👶💙

    age.png
  • Ancia1324 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie chce sobie nic wkręcać bo to jeszcze za wcześnie jak 6dpo na jaki kolwiek niby objaw, ale coś takiego nigdy nie wystąpiło, bo jak już po owulacji zaczęło boleć to przechodzili dopiero w dzień okresu :) no ale zobaczymy 😁

  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 7 czerwca 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.ja miałam mieć w środę okres a miałam tylko mega ostry bol-skurcz myślałam że padnę z bólu.Okres nie przyszedł.Nol piersi okropny się powiększał.W sobotę test pozytywny ❤️
    Jutro beta hcg.Trzymajcie kciuki

    Ancia1324, Aś lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Znajoma
    Postów: 23 12

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baśka 89 wrote:
    Hejka.ja miałam mieć w środę okres a miałam tylko mega ostry bol-skurcz myślałam że padnę z bólu.Okres nie przyszedł.Nol piersi okropny się powiększał.W sobotę test pozytywny ❤️
    Jutro beta hcg.Trzymajcie kciuki

    I jak tam beta :)?

    8p3ohqvkicygezdt.png
  • Magda897 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Dołączam do Was :) jestem po 7 cyklu starań, dzień dzisiejszy to mój 25dc przy cyklach 28-29dni. W tym miesiącu owulacja przesunęła się o dwa dni (potwierdzone testami jak i comiesięcznym bólem, którego nie daje się nie zauważyć;) tak więc aktualnie jestem 8 dpo - i zrobiłam dziś test, oczywiście negatywny, jednak ból jajników i okropne wzdęcia oraz czestomocz, skusiły mnie do zrobienia testu, niestety niepotrzebnie :(
    @ powinna przyjść w poniedziałek, żyje jednak nadzieją, że jej nie będzie..

    Tak jak wspominałam to 7 cykl starań i nie wiem czy zacząć już szukać przyczyny głębiej czy jeszcze samodzielnie próbować i uzbroić się w cierpliwość ? Mam 26lat, moj narzeczony 37 (jednak on ma już jedno dziecko więc wykluczam niepłodność z jego strony)
    na chwilę obecną wykonałam badania na własną rękę w 22 dniu cyklu -progesteron 18,45 prolaktyna 22,74 i testosteron w normie. Nie wiem czy ta prolaktyna nie jest jednak za wysoka ?
    Choruje na niedoczynnosc tarczycy jednak od dłuższego czasu tsh piękne bo w granicach 0,5-1

    Życzę wam wszystkim owocnego cyklu 😊

  • lawendowePole Autorytet
    Postów: 2989 3509

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda897 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Dołączam do Was :) jestem po 7 cyklu starań, dzień dzisiejszy to mój 25dc przy cyklach 28-29dni. W tym miesiącu owulacja przesunęła się o dwa dni (potwierdzone testami jak i comiesięcznym bólem, którego nie daje się nie zauważyć;) tak więc aktualnie jestem 8 dpo - i zrobiłam dziś test, oczywiście negatywny, jednak ból jajników i okropne wzdęcia oraz czestomocz, skusiły mnie do zrobienia testu, niestety niepotrzebnie :(
    @ powinna przyjść w poniedziałek, żyje jednak nadzieją, że jej nie będzie..

    Tak jak wspominałam to 7 cykl starań i nie wiem czy zacząć już szukać przyczyny głębiej czy jeszcze samodzielnie próbować i uzbroić się w cierpliwość ? Mam 26lat, moj narzeczony 37 (jednak on ma już jedno dziecko więc wykluczam niepłodność z jego strony)
    na chwilę obecną wykonałam badania na własną rękę w 22 dniu cyklu -progesteron 18,45 prolaktyna 22,74 i testosteron w normie. Nie wiem czy ta prolaktyna nie jest jednak za wysoka ?
    Choruje na niedoczynnosc tarczycy jednak od dłuższego czasu tsh piękne bo w granicach 0,5-1

    Życzę wam wszystkim owocnego cyklu 😊
    Cześć :).
    Niestety, z mojego doświadczenia lekarze krzywo patrzą na diagnostykę przed rokiem-dwóch starań. "Starać się, starać". Niestety muszę Cię zmartwić - jedno lub więcej dzieci nie jest gwarantem płodności w późniejszym czasie (dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet). Co do oceny wyników - powinien wypowiedzieć się lekarz, ale z własnego doświadczenia wiem, że jeśli wyniki nieznacznie odbiegają od normy to lekarze też się tym nie przejmują za bardzo.
    Polecam uzbroić się w cierpliwość, jednak już możesz rozglądać się za lekarzem, który mógłby Ciebie poprowadzić, jakby dłużej się nie udawało. Z badań polecam również zrobić tzw. pakiet płodności w 3-5 dc - jakby wyszły jakieś poważne odchylenia to też jest to podkładka dla lekarza.

    age.png
    02.12.2022 17:32, 40+2, 3540 g., 55 cm
    Tadziu z Nami ❤

    01.20 - start starań
    05.20, 09.20 - cb
    01.21 - poronienie 7tc
    06.21 - poronienie ~9tc - T22
    pauza do 01.2022
    03.22 - (25.03. - II kreski -> 14.04. - CRL 0,8 cm ❤, YS 0,4 cm -> 28.04. - CRL 2,22 cm -> 06.05. - CRL 4,1 cm -> 16.05. - CRL 5,73, FHR 156 -> 15.06. - 147 g. -> 24.06. - 235 g. -> 13.07. - 344 g. -> 1.08. - 522 g. chłopca -> 14.09. - 1278 g. -> 05.10. - 1761 g. -> 30.11. - 3550 g.)

    PAI-1 4G homo i MTHFR 1298A>C hetero
    Kariotypy ok

    Siła🔹️Spokój🔹️Miłość

    Bądź dumny z tego co robisz, zwłaszcza, jeśli nikt inny tego nie docenia.
  • Magda897 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawendowePole wrote:
    Cześć :).
    Niestety, z mojego doświadczenia lekarze krzywo patrzą na diagnostykę przed rokiem-dwóch starań. "Starać się, starać". Niestety muszę Cię zmartwić - jedno lub więcej dzieci nie jest gwarantem płodności w późniejszym czasie (dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet). Co do oceny wyników - powinien wypowiedzieć się lekarz, ale z własnego doświadczenia wiem, że jeśli wyniki nieznacznie odbiegają od normy to lekarze też się tym nie przejmują za bardzo.
    Polecam uzbroić się w cierpliwość, jednak już możesz rozglądać się za lekarzem, który mógłby Ciebie poprowadzić, jakby dłużej się nie udawało. Z badań polecam również zrobić tzw. pakiet płodności w 3-5 dc - jakby wyszły jakieś poważne odchylenia to też jest to podkładka dla lekarza.


    Dziękuję bardzo za cenne wskazówki 😊🤗

  • NatalkaRut Przyjaciółka
    Postów: 104 87

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka :) ja tu poraz pierwszy. Powiedzcie mi proszę ile dni po owulacji zaczynacie testowanie? Jestem 9 dni i tak się zastanawiam, czy to ma sens. Już się nie mogę doczekać, żeby sprawdzić.

    3jgxvfxmfkc30tw1.png
    Pierwsza beta hcg 15dc 123
    Powtórna 18 dc. 513
  • Magda897 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 czerwca 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatalkaRut wrote:
    Siemka :) ja tu poraz pierwszy. Powiedzcie mi proszę ile dni po owulacji zaczynacie testowanie? Jestem 9 dni i tak się zastanawiam, czy to ma sens. Już się nie mogę doczekać, żeby sprawdzić.


    Najlepiej w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Ale czasami cierpliwości nie wystarcza w oczekiwaniu na ten dzień 😉

  • Nadari22 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja właśnie ujrzałam 2 grube kreski w 32 dniu i powiem wam, że wcale jakich specjalnych objawów nie miałam, oprócz braku @. Byłam pewna, że @ się zbliża! Tzn. objawy były, ale analogiczne miewałam przed okresem :D tj. lekkie mdłości, pobolewanie brzucha jak na okres i kłucie w jajnikach od 10 dpo, piersi bolą trochę, ale nie bardziej niż przed okresem i tylko przy dotykaniu, i nie o każdej porze dnia (np. rano nie bolały). Ze specyficznych objawów to wrażliwość i lekki ból sutków przy dotykaniu, uczucie mega ciężkości i wzdęcia. Pozatym troche wcześniej jestem senna od kilku dni (normalnie chodzę spać 22-23) teraz 21 a wybudzam się o 4 i nie mogę spać. No ale to tez nie są objawy, których bym nigdy wcześniej nie miała :) Oczywiście każdy objaw Googlowany :D
    Trzymam kciuki! Nam się udało szybko, pilnowaliśmy, żeby przytulanie było co 2 dni i 15 minut leżenia razem w łóżku po przytulaniu zgodnie z radami mamaginekolog. Dodatkowo wiesiołek do owulacji i kwas foliowy:

    NatalkaRut lubi tę wiadomość

    0d1y35f71ftaccro.png
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadari22 wrote:
    Dziewczyny, ja właśnie ujrzałam 2 grube kreski w 32 dniu i powiem wam, że wcale jakich specjalnych objawów nie miałam, oprócz braku @. Byłam pewna, że @ się zbliża! Tzn. objawy były, ale analogiczne miewałam przed okresem :D tj. lekkie mdłości, pobolewanie brzucha jak na okres i kłucie w jajnikach od 10 dpo, piersi bolą trochę, ale nie bardziej niż przed okresem i tylko przy dotykaniu, i nie o każdej porze dnia (np. rano nie bolały). Ze specyficznych objawów to wrażliwość i lekki ból sutków przy dotykaniu, uczucie mega ciężkości i wzdęcia. Pozatym troche wcześniej jestem senna od kilku dni (normalnie chodzę spać 22-23) teraz 21 a wybudzam się o 4 i nie mogę spać. No ale to tez nie są objawy, których bym nigdy wcześniej nie miała :) Oczywiście każdy objaw Googlowany :D
    Trzymam kciuki! Nam się udało szybko, pilnowaliśmy, żeby przytulanie było co 2 dni i 15 minut leżenia razem w łóżku po przytulaniu zgodnie z radami mamaginekolog. Dodatkowo wiesiołek do owulacji i kwas foliowy:


    GRATULACJE! 🎊😁

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • _Hope Autorytet
    Postów: 625 672

    Wysłany: 17 czerwca 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2023, 20:29

    Sanpod lubi tę wiadomość

    preg.png
    01.2021 H🩷
    12.2023 W🩵
‹‹ 844 845 846 847 848 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ