X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 2 listopada 2020, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna_95 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Ja mam takie nietypowe pytanie😁
    Czy któras z was miała takie dziwne uczucie jakby mrowienia piersi?? To uczucie mam co jakiś czas w lewej piersi. Nic nie boli, takie jakby chodzenie mrówek? :D nie wiem nawet jak to wytłumaczyć :p
    Nigdy tak nie miałam a może któraś z was odczuwała coś takiego i powie mi o co kaman:D


    NIESTETY ja takich nie mialam, ale ktory masz DC?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • justyna_95 Ekspertka
    Postów: 173 100

    Wysłany: 2 listopada 2020, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    NIESTETY ja takich nie mialam, ale ktory masz DC?

    Dziś 23 dc ale mam to uczucie już od jakichś 4 dni

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 2 listopada 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna_95 wrote:
    Dziś 23 dc ale mam to uczucie już od jakichś 4 dni
    nie pomoge ale chetnie bede sledzila co dalej?
    mi dzis konczy sie 17dc a bole janika nie ustepują, powiem wrecz ze przyszedl bol lewego jajnika z tylu nogi tak rwie az do lydki... dziwne mam to... caly dzien tak...

    ciekawi mnie co z tego bedzie u mnie i u ciebie...

    justyna_95 lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • justyna_95 Ekspertka
    Postów: 173 100

    Wysłany: 2 listopada 2020, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    nie pomoge ale chetnie bede sledzila co dalej?
    mi dzis konczy sie 17dc a bole janika nie ustepują, powiem wrecz ze przyszedl bol lewego jajnika z tylu nogi tak rwie az do lydki... dziwne mam to... caly dzien tak...

    ciekawi mnie co z tego bedzie u mnie i u ciebie...


    Dam znać jak @ nie przyjdzie 😁

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 3 listopada 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy moich objawach WCZESNYCH tez bede informowala na chwile obecną albo mam urojenia albo serio cos sie dzieje

    od poczatku owulacji boli mnie lewy jajnik / pachwina,
    bol ciagnie sie az do lydki momentami
    czesty pol plecow
    czucie spuchnietego podbrzusza
    a dzis (17dc) snil mi sie byly ... taki z przed 13lat.... (czytalam gdzies kiedys ze z tymi bylymi to co jest ze w ciazy sie snia )
    U mnie jest dopiero 17dc a ja czuje ze cos sie z moim cialem dzieje.... jesli wariuje to prosze nie smiejcie sie...
    Ale napewno bede was informowala w co to sie zamieni ;)

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Aniulll Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 listopada 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem nowa 🤗 Podjęliśmy starania od wrzesnia tego roku - teraz jesteśmy w 3 cyklu starań. Poki co podchodzimy „na luzie” czyli bez mierzenia temp tylko staram się obserwować swoje ciało i kiedy jest „odpowiedni” śluz a działamy w sumie przez caly miesiąc no i czekamy z niecierpliwością.. Pierwsza ciąża udana w 2 cyklu starań, dokładnie rok temu w październiku, niestety zakończona poronieniem w 10tc. No i działamy od nowa. Oczywiście przed ostatnie 2 cykle doszukiwanie się objawów z każdej strony, jednak ten cykl wydaje mi się inny niż tamte (być może się mylę - oby nie). W tym cyklu wg obserwacji owu wypadałaby 11-12dc ,wtedy tez poczułam ostre kłucie w jajniku i były przytulanki tez i w te dni. Jednak to co mnie dziwi to to ze już od 14dc zaczęły bolec mnie piersi (gdzie zawsze bolały ok tydz przed @ a nie aż 2🤔) no i od 15dc zaczęły się kłucia w lewym jajniku raz mocniej raz słabiej i w 18, 19dc takie dość mocniejsze kłucia oraz bóle jakby zaraz miała się pojawić @. Aktualnie jest 23dc i kłucia są niby mniejsze ale co jakiś czas się pojawiają ale codziennie delikatne bóle jakby na @ i bol piersi nie ustąpił. Cykle średnio 26-27 dniowe także nadzieja jest ze wredna @ nie przyjdzie, ale nie chce się tez nakręcać jak w poprzednich cyklach bo potem z kolei płacz..

    Myślicie ze jest jakas szansa? Jak to wygladalo u Was?

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 8 listopada 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to znow ja....
    Co dalej? nie wiem ... dzis mam 23dc , normalnie mam 27-28

    ZROBILAM JUZ 3 TESTY ktore wykrywaja wczesna ciaze nawet do 6 dni przed miesiaczka.... i co ? i nic.. totalnie nic. jedna krecha.

    A objawy dalej mam .... bol lewego jajnika niby mniejszy ale caly czas, uczucie spuchnietego brzucha, siku czesciej.... strasznie chce mi sie pic.... a wczoraj sie rozplakalam bez powodu przy obsludze klienta w pracy....
    Nie wiem juz czy nie ufac testom czy czekac do dnia miesiaczki ? kurcze ale az tak by bylo.....?

    Aniulll koniecznie informuj co z tego wyszlo?
    Justyna_95 i jak? przyszla miesiaczka ?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • sylvana5 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 13 listopada 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, może któraś z Was miała podobne objawy i zobaczyla pożądane II kreski 😁
    Ostatnia miesiączka 18.10 - 23. 10.20, cykle w ostatnim czasie średnio 30-32 dni, kalendarzyk wyznaczył dni płodne na 29.10 - 4.11 owulacja 3.11, z mężem staraliśmy się 24.10, 27.10, 30.10, 31.10, 1.11, 3.11. Na ok tydzień po zakończonym okresie wystąpił jeden dzień plamień (myślę że okołoowulacyjne), śluz wodnisty w dużej ilości(u mnie występuje taki w dni płodne) występował od momentu plamienia do zakończonej wg kalendarzyka owulacji, nawet kilka dni po. Objawy, które mam właściwie od dni płodnych do teraz to w ciągu dnia kłucie w jajnikach czasem lewy czasem prawy, zgaga, często jestem zmęczona wstaje z łóżka i po jakieś godzinie najchętniej poszłabym spać dalej zaś w nocy nie mogę usnąć. 11.11 ok 23.00 tak strasznie bolał mnie lewy jajnik, że nie mogłam się przekręcić na łóżku ani zgiąć nogi. 12.11 również w nocy dość wyczuwalne ciągnięcie tak jakby w pachwinie które z przerwami trwa do dziś.
    Test ciążowy zrobiony 12.11 z porannego moczu negatywny, myślę że za wcześnie. Do kolejnego cylku zostało mi 4 dni. Z betą chce się jeszcze wstrzymać do ewentualnych II kresek.
    Proszę o wypowiedź, czy któraś z Was miała podobne objawy 😉

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 13 listopada 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie
    Czy któraś z Was miala tak ze nie miala żadnego typowego bólu brzucha na okres? Ja zawsze tydzień przed mam juz skurcze i typowy tępy bol w okolicy macicy, a teraz jestem 2 dni przed i nie odczuwam nic takiego, jedynie bol piersi i jednego jajnika(tego samego co przy owulacji) testy te niby ultraczule wychodzą całkiem negatywnie, nie ma nawet cienia, temperatura byla 37 do wczoraj, spadła o kilka kresek ale pracuje na chlodni i akurat wczoraj wróciłam tam z urlopu wiec myślę że mogło to być jedna z przyczyn spadku, ale nadal żadnych typowych bóli okresowych, jak myślicie?

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3342

    Wysłany: 14 listopada 2020, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jednej ciąży nie miałam właśnie totalnie żadnych boli brzucha jak na @. Czułam się zupełnie dobrze, ale testy wychodziły mi pozytywnie już bardzo wcześnie.

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • Lilly_e Autorytet
    Postów: 284 280

    Wysłany: 14 listopada 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...jestem dzisiaj w 29dc. Cykle mam 28 dniowe. Zrobilam dwa testy. Na obu blade drugie kreski. Dodatkowo po owu mialam rozowy sluz, gesty. Od 20dc niemilosoerne swad nog az taki ze zrobilam sobie siniaki....od drapania.
    Testy z czuloscia 10 i 20.
    Sobota, wszystko zamkniete. Jestem taka przestraszona...

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 14 listopada 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak, mialam wszystkie objawy wskazujace na ciaze , opisalam je wyzej, ale zrobilam juz 6 testów , jestem 2 dni po przewidywanej miesiaczce ktorej nie mam ... dzis z rana test zrobiony i tylko jedna mocna krecha. Uwierzylam ze nie jestem w ciazy. Okres pewnie przyjdzie spozniony... za miesiac juz nie bede tak sa siebie uwarzala bo to byly stresujace 2 tygdonie .... zachowywalam sie jak paranoiczka :P nic nie nosilam , nic nie robilam tylko obserwowalam siebie , wmawaialam sobie juz nawet ze kawa mi nie smakuje :P oohhhh nie.,.. wracamy do zycia normalnego i test teraz bedzie robiony w dzien okresu bo tak sie nie da zyc.

    dziewczyny wierze w was. Milo by bylo jakby kazda po opisaniu swoich objawow napisala potem czy jest w cizay czy jednak nie. Bo bez senu sie te objawy czyta jak nie wimy co z tego wyszlo.

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w udanym cyklu miałam 3 dni po owulacji kłucie prawego jajnika, które utrzymywalo się przez 10 dni. Potem brzuch bolał jak na okres, dwa dni przed planowaną @ czułam się jak chora na grypę, ale trwało to tylko kilka godzin. Do tego mogłam non stop spać. Pozytywny test wyszedł dopiero w dzień @.

    Klaudinick lubi tę wiadomość

  • Lilly_e Autorytet
    Postów: 284 280

    Wysłany: 14 listopada 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/00bb4aeb47f1.jpg.html



    Mi wyszedl dzisiaj taki....

    Norka01 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_e wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/00bb4aeb47f1.jpg.html



    Mi wyszedl dzisiaj taki....

    Gratulacje ;) ja też miałam takiego bladziocha.

  • Lilly_e Autorytet
    Postów: 284 280

    Wysłany: 15 listopada 2020, 02:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norka01 wrote:
    Gratulacje ;) ja też miałam takiego bladziocha.


    Wiem, ze kazdy przypadek inny...szczesliwie ciaze donosilas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety w 7 tyg poroniłam, ale znajome miały takie blade kreski i donosiły zdrowe bobasy :)

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 15 listopada 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_e wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/00bb4aeb47f1.jpg.html



    Mi wyszedl dzisiaj taki....
    Lily a kieyd ten test robilas? w dzien miesiaczki czy juz pozniej?


    Ja mialam taka kreske przez caly czas jak robilam codziennie test za testem w nadzieji ze zobacze ta kreske lepiej, ale nietstety caly czas byla blada, ginekolog tez powiedziala zeby sie za wczasu nie cieszyc...
    i poronilam w 8tygodniu.

    _____
    a teraz to nie wiem co sie dzieje , mam cykle 26-28 dniowe , tak jak wyzej napisalam po moich wszystkich objawach ze juz ich nie mam.... dziś jest juz 32dc a ja nadal nie mam miesiaczki, na testach nie ma nawet bladej krechy,.... nie rozumiem juz .... jest jakas mozliwosc ze test nie pokazuje mi kreski 4 dni po terminie?

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Lilly_e Autorytet
    Postów: 284 280

    Wysłany: 16 listopada 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Lily a kieyd ten test robilas? w dzien miesiaczki czy juz pozniej?


    Ja mialam taka kreske przez caly czas jak robilam codziennie test za testem w nadzieji ze zobacze ta kreske lepiej, ale nietstety caly czas byla blada, ginekolog tez powiedziala zeby sie za wczasu nie cieszyc...
    i poronilam w 8tygodniu.

    _____
    a teraz to nie wiem co sie dzieje , mam cykle 26-28 dniowe , tak jak wyzej napisalam po moich wszystkich objawach ze juz ich nie mam.... dziś jest juz 32dc a ja nadal nie mam miesiaczki, na testach nie ma nawet bladej krechy,.... nie rozumiem juz .... jest jakas mozliwosc ze test nie pokazuje mi kreski 4 dni po terminie?



    Test robilam w dniu kiedy mialam dostac miesiaczke. Rano nastepnego dnia powtorzylam test, lacznie zrobilam 4 i wyszly wszystkie z malo intensywna druga kreska....no moze jeden wyszedl bardziej intensywny...
    Okresu nadal brak a mial byc 14go.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 12:02

  • Aleksandra 👋 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 listopada 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulll wrote:
    Witam, jestem nowa 🤗 Podjęliśmy starania od wrzesnia tego roku - teraz jesteśmy w 3 cyklu starań. Poki co podchodzimy „na luzie” czyli bez mierzenia temp tylko staram się obserwować swoje ciało i kiedy jest „odpowiedni” śluz a działamy w sumie przez caly miesiąc no i czekamy z niecierpliwością.. Pierwsza ciąża udana w 2 cyklu starań, dokładnie rok temu w październiku, niestety zakończona poronieniem w 10tc. No i działamy od nowa. Oczywiście przed ostatnie 2 cykle doszukiwanie się objawów z każdej strony, jednak ten cykl wydaje mi się inny niż tamte (być może się mylę - oby nie). W tym cyklu wg obserwacji owu wypadałaby 11-12dc ,wtedy tez poczułam ostre kłucie w jajniku i były przytulanki tez i w te dni. Jednak to co mnie dziwi to to ze już od 14dc zaczęły bolec mnie piersi (gdzie zawsze bolały ok tydz przed @ a nie aż 2🤔) no i od 15dc zaczęły się kłucia w lewym jajniku raz mocniej raz słabiej i w 18, 19dc takie dość mocniejsze kłucia oraz bóle jakby zaraz miała się pojawić @. Aktualnie jest 23dc i kłucia są niby mniejsze ale co jakiś czas się pojawiają ale codziennie delikatne bóle jakby na @ i bol piersi nie ustąpił. Cykle średnio 26-27 dniowe także nadzieja jest ze wredna @ nie przyjdzie, ale nie chce się tez nakręcać jak w poprzednich cyklach bo potem z kolei płacz..

    Myślicie ze jest jakas szansa? Jak to wygladalo u Was?

    Aniull u mnie bardzo podobnie. Również 3 cykl starań i również poronienie mamy za sobą. Tak sobie czasami myślę że skala objawów sugerujaca ciążę jak i pms jest strasznie podobobna. Więc w moim wypadku staram się aż tak nie nakręcac mimo iż.
    -tempka w okolicach 37 mimo 30 dnia cyklu
    - kłucie w jajnikach
    - ciężkie piersi
    - bóle jakby na @
    - wahania nastrojów

    W poprzednich cyklach tak się nakrecalam że aż chyba mialam objawy urojonej ciąży (najwyrazniej nie dotyczy to tylko suk) 😆


    Trzymam kciuki za Ciebie i wszystkie oczekujace na testowanie.


‹‹ 847 848 849 850 851 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ