X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Lisa_ Autorytet
    Postów: 704 1715

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja już jestem po 3 teście dziś jest 12dpo i mam ⏸️. Wczoraj w 11dpo wyszedł cień, cienia..
    U mnie po owu dziwnie się już czułam, piersi mnie bardzo szybko zaczęły boleć.. I miałam bole jak na 🐵, a teraz bola mnie tylko piersi i podbrzusze czasem zakluje jak na 🐵 a tak po za tym to jestem pełna energii.

    Oliwier Aleksander
    23 sierpnia 2021
    16:10 | 3600g | 56 cm
    dqprj44jxtqvvgrf.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisa_ wrote:
    Cześć. Ja już jestem po 3 teście dziś jest 12dpo i mam ⏸️. Wczoraj w 11dpo wyszedł cień, cienia..
    U mnie po owu dziwnie się już czułam, piersi mnie bardzo szybko zaczęły boleć.. I miałam bole jak na 🐵, a teraz bola mnie tylko piersi i podbrzusze czasem zakluje jak na 🐵 a tak po za tym to jestem pełna energii.


    GRATULACJE!!!!
    Super wiadomosc !
    Napewno niewyobrazalna radosc. :D
    Ile cykli sie staraliscie jak mozna zapytac?

    ___
    U Mnie juz bol jajnikow przeszedl, podbrzusze nie boli, ogolem juz nic mi nie jest, troche piersi czule ale to moze byc tez na okres, jak mialam wszystkie objawy tak dzis jest 5dni do @ i nie mam zadnych :)
    ale dzis nie testowalam , jutro z rana zatestuje czulym testem ....

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz dzis testowalam wieczorem Po pracy no ale nic nie wyszło, nie dość że wieczorem to jeszcze 5 dni przed 😅 niepotrzebnie zamawiałam 20 testów z allegro jakbym miała jeden to czekałabym do okresu🤷‍♀️
    Ciagle towarzyszy mi klucie jajnika, i dziwi mnie brak białego sluzu ktory zawsze mialam przed okresem, narazie żadnych boli brzucha nie mam, jedynie ten jajnik, rwie, ciągnie, rozpiera nie wiem co tam się dzieje ale mam nadzieje ze cos dobrego 😆
    Teraz zatestuje w sobote rano, potem w poniedzialek rano, u mnie o tyle ważne jest jak najszybsze wykrycie bo pracuje dzwigajac naprawdę duże ciężary, wiec boje się żeby nieświadomie czegoś nie spaprac 🙈

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • KamiKami Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym forum i właśnie trafiłam na Wasz wątek. Przycupne:) Ja jestem 4dpo i nie mogę się doczekać testowania.. Tak bardzo chce, żeby już się udało...
    Trzymam za Was kciuki :) :*

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej KamiKami ! 3mam kciuki ❤ dziewczyny tutaj szybko znikaja ;) ale ja jestem mam nadzieje ze tez zostaniesz ;)
    Widze ze masz tak jak ja od kilku dni po juz swirujemy i sprawdzamy hah :)
    Ja mam 6 dni do @ wiec juz moge testowac szybkimi testami ale tym razem chyba sie boje ze sie zawiode.

    To moj 2 cykl staran.
    Ktory cykl ty sie starasz?

    Tylozgieta - hah 5 dni przed i wieczorem 😂 w tamtym miesiacu tak zrobilam... kochana ja czekam niecierpliwie na twoje testowanie, jakby miala tyle testow to bym testowala caly czas 😂Niestety te wczesnie wykrywajace sa cholernie drogie tu gdzie mieszkam i mam tylko jeden... wykorzystam go na
    jutro rano... bedzie 5 dni do okresu wiec moze juz cos pokaze... Obyy....

    Mam nadzieje ze na wczesniejsze sprawdzenie masz testy do wczesnych?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2020, 21:18

    KamiKami lubi tę wiadomość

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • midzia Autorytet
    Postów: 286 472

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamiKami wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa na tym forum i właśnie trafiłam na Wasz wątek. Przycupne:) Ja jestem 4dpo i nie mogę się doczekać testowania.. Tak bardzo chce, żeby już się udało...
    Trzymam za Was kciuki :) :*
    Hej, jesteśmy na tym samym etapie 😁 trzymam kciuki

    KamiKami lubi tę wiadomość

    7cs - 2cs z kubeczkiem udany
    f2wlwn158b3j9560.png
    iv09k6nlk2fo43vg.png
  • KamiKami Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z aplikacja mój drugi cykl
    Tak typowo, że siedzę z testami i ciągam męża na ❤️to jakiś czwarty piąty 🤣
    Niby jeszcze spokojnie, ale znaczynam się spinać...
    Będzie nam razniej, na apce siedzę co parę godzin jakby mi to miało w czymś pomóc, więc będę tu wpadać regularnie:)
    Wkrecacie sobie już objawy? 🤔bo ja pewnie już jutro (najpóźniej w sobotę) będę się czuła w ciąży 😂🤣

    midzia lubi tę wiadomość

  • midzia Autorytet
    Postów: 286 472

    Wysłany: 10 grudnia 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkręcanie objawów włączone 😅🤭 dziś mi dokuczają bóle krzyżowe. A tak to na spokojnie. Najbardziej frustrujace jest to, że objawy są takie same dla ciąży i @ 🤨 i chyba stąd ta potrzeba testowania

    KamiKami lubi tę wiadomość

    7cs - 2cs z kubeczkiem udany
    f2wlwn158b3j9560.png
    iv09k6nlk2fo43vg.png
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4623 3088

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej dziewczyny 🥰 Tak sobie siedzę i czytam i sama się śmieje do siebie że jednak nie jestem nienormalna 😂😆 etap wkrecania i szukania objawow ma chyba kazda ze starajacych się hehe

    Ja mam 8dpo i czuje lewy jajnik raz po raz, coś tam kluje, ciagnie... mam duzo kremowego sluzu... jeszcze parę dni zostalo, w niedzielę 10dpo zaczynam testowac 🥰

    midzia lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz jest choroba ciążowa dziewczyny ... jakas typowa masakra to moj drugi cykl..
    oczywiscie z apką , tez patrze na nią liczę i rachuję ...

    ale wiecie co mnie drazni... ze zawsze mam objawy od 2 miesiecy.... juz kilka dni po owulce bola mnie jajniki, piersi itp... i to nie jest wymyslone... boli na tyle ze podkladam se poduszke w nocy piedzy nogi bo jajnik uciska rwie... mam 4 dni do @ robie czuly test i co? i nic,... cisza... nawet cienia cienia nie ma.... :( nie rozumiem i np. dzis juz 4 dni do @ to wszystkie bole piersiowe czy krzyzowe czy podbrzusze spuchnięte - to wszystko znikło. Jak ręką odjął.
    Jedyne co mi zostalo dziwne w tym cyklu to suchość - bez sluzu wcale , nigdy tak nie mialam.

    Nie wiem co mam myslec. Po co te bóle przez tydzien jak to potem znika? Czesto se mysle ze moze stara sie zagnieździć i nie moze? poprostu pęka gdzieś?

    Zatestuje ponownie ale juz trace nadzieje...

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • midzia Autorytet
    Postów: 286 472

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być tak, że zarodek nie jest w stanie się zagniezdzic albo cos z nim nie tak i dochodzi do samoistnego poronienia na wczesnym etapie. Tak to sobie matka natura wymyslila

    7cs - 2cs z kubeczkiem udany
    f2wlwn158b3j9560.png
    iv09k6nlk2fo43vg.png
  • KamiKami Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze... Ja mam podobnie... Kiedyś przed samą @ bolał mnie brzuch, max 3-4 dni, a teraz prawie 2 tyg... A co najlepsze... Zanim zaczęłam się starać, miałam cykle jak w zegarku, nawet o dzień się nie przestawiał, a teraz... 5 dni w jedną, 5 w drugą...

  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Również jestem nowa i od kilku dni czytam forum. Ja od kilku dni mam bóle w krzyżach których nigdy nie miałam. Mój wykres jest dla mnie nieczytelny wiec nawet nie wiem czy wstrzeliliśmy się w dobre dni. Pierwszy raz robiłam testy owulacyjne ale obawiam się że je źle odczytałam. 3 lata temu prowadziłam obserwacje temperatury i śluzu, ale przerwałam i dopiero teraz w 4 cs postanowiłam wesprzeć się tą metodą żeby zwiększyć szanse na II. Troszkę się zawiodłam że ten wykres taki nie dokońca czytelny no ale jak nie uda się w tym cyklu to może w następnym wykres będzie bardziej przejrzysty. Za 6 dni planowa @, ale może tym razem mnie nie odwiedzi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2020, 16:36

    KamiKami lubi tę wiadomość

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamiKami wrote:
    Kurcze... Ja mam podobnie... Kiedyś przed samą @ bolał mnie brzuch, max 3-4 dni, a teraz prawie 2 tyg... A co najlepsze... Zanim zaczęłam się starać, miałam cykle jak w zegarku, nawet o dzień się nie przestawiał, a teraz... 5 dni w jedną, 5 w drugą...
    Tez to zauważyłam ! Nie dokładnie takie same objawy, ale zauważyłam ze moj cykl jest bardziej intensywny i meczący od kiedy zaczęłam się starać. Częściej zdarzają się bole Jajników, jakieś plamienia, a widzę to bardzo dokładnie z racji tego ze mąż wyjezdza do pracy i nie ma go przeważnie ponad tydzień, i kiedy akurat nie wróci na owulke moj okres i cała reszta cyklu jest znaczenie spokojniejsza i mniej bolesna.

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Hej KamiKami ! 3mam kciuki ❤ dziewczyny tutaj szybko znikaja ;) ale ja jestem mam nadzieje ze tez zostaniesz ;)
    Widze ze masz tak jak ja od kilku dni po juz swirujemy i sprawdzamy hah :)
    Ja mam 6 dni do @ wiec juz moge testowac szybkimi testami ale tym razem chyba sie boje ze sie zawiode.

    To moj 2 cykl staran.
    Ktory cykl ty sie starasz?

    Tylozgieta - hah 5 dni przed i wieczorem 😂 w tamtym miesiacu tak zrobilam... kochana ja czekam niecierpliwie na twoje testowanie, jakby miala tyle testow to bym testowala caly czas 😂Niestety te wczesnie wykrywajace sa cholernie drogie tu gdzie mieszkam i mam tylko jeden... wykorzystam go na
    jutro rano... bedzie 5 dni do okresu wiec moze juz cos pokaze... Obyy....

    Mam nadzieje ze na wczesniejsze sprawdzenie masz testy do wczesnych?
    Tak mam te z czułością 10 , wcześniej kupowałam różne ale trafiłam na allegro ofertę gdzie przy zakupie 20 wychodzi jakieś 2 zl za sztukę, zal było nie kupić 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2020, 16:55

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jutro chyba zatestuje za 2 testach naraz , jutro bedzie 3 dni do @ wiec a co mi tam wezme jeden czuly i jeden mniej czuly...
    Hahha tez to widzicie ze wariuje?
    Uparlam sie ze musze zobaczyc 2 kreski i to jakis szok hahaa

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • KamiKami Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn, jesteś całkiem normalna w swoim szleństwie :D ja co miesiąc sobie powtarzam, że zaczekam z testem do @ i.... NIGDY mi się nie udało 🤣😂
    Testuj i daj koniecznie znać! Trzymam kciuki! :) 🤞🍀

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie trochę dziwnie, mierze temperaturę, po.owulacji tylko lekko moze o jedna kreske byla wyższa, a od wczoraj prawie 37, nie jestem przeziębiona nawet. Myslalam ze tempka wzrasta po owulacji i po prostu się utrzymuje i spada z okresem, a u mnie jakieś 4 dni do okresu i tak temperatura skacze 🙄

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • KamiKami Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    U mnie trochę dziwnie, mierze temperaturę, po.owulacji tylko lekko moze o jedna kreske byla wyższa, a od wczoraj prawie 37, nie jestem przeziębiona nawet. Myslalam ze tempka wzrasta po owulacji i po prostu się utrzymuje i spada z okresem, a u mnie jakieś 4 dni do okresu i tak temperatura skacze 🙄
    Z obserwacji tych, którym się udało, wynika że tempka faktycznie skacze przed terminem @.
    Badz dobrej myśli 🍀😘

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 11 grudnia 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczelam mierzyc od 2 dni pod jezykiem
    2 dni temu 37.00
    Dzis 37.1

    Ale nie mam pojecia ile mialam wczesniej 😂😂

    Dobra rano testuje i pewnie przyjdzie zalamka... dam znac 🥰

    Ps. Objawow juz nie mam ,sluzu nie mam caly czas, troche piersi tkliwe nie wiem ale ja widze zyly na piersiach a moj mowi ze mialam takie zawsze😂 czasem zakluje jajnik ale to normalka ostatnio wiec juz sie nie skupiam. Aaa i energie mam na maxa... dlatego tez mysle ze nic nie wyszlo ...

    I wiecie co zwalam na starego 😂🙊🤔 bo mielismy 1 dzien bez <dzygi dzygi> bo akurat musial mnie wkurzyc... i pewnie to wtedy bylo najwazniejsze 😂

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
‹‹ 851 852 853 854 855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ