X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzis z rana ten czuły, niestety nawet cienia

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Anna92 Przyjaciółka
    Postów: 88 101

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja pierwszy raz w tym wątku ale po wielu miesiącach wmawiania sobie różnych objawów, bólu podbrzusza, jajników, piersi i wszystkich innych części ciała w tym cyklu jest dziwnie bo nic mi nie dolega 😂 nic mnie nie boli a wręcz w podbrzuszu mam uczucie '' pustki" . Jest to dla mnie o tyle dziwne że bardzo często boli mnie brzuch i zazwyczaj jest wzdety a w tym miesiącu jest wręcz na odwrót. Może któraś z was tak miała albo słyszała o czymś takim

  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mialam dac znac jak dzis, dzis mam 3 dni do malpy, niewiem , ja tam czulam sie jak w ciazy hahaha ale no coz dzisiejszy wczesny test nie dal mi nawet nadzieji ... wiec ja juz zrezygnowalam... nie pokazalby mi na 3 dni przed ? Pokazalby... tak wiec ja otwieram juz wino dzisiaj. Ubralam choinke ustroilam okno i teraz relax przy swieczkach..

    Ps. Zyly na piersiach widze😂 po za tym nic wiecej mi nie jest 😂 czasem zaboli jak na okres podbrzusze wiec pewnie dostane... dzis sie poplakalam jak przed okresem...
    Masakra... napewno sie nie udalo...

    (1 ciaze 3 lata temu poronilam w 7 tyg) wiec ze zajde kiedy nadzieja jest.... -potem nigdy sie wiecej nie staralismy bo mialam problemy.

    A dzis moj mi powiedzial ze teraz on bierze sprawy w swoje rece i to on bedzie sie ze mna staral a nie ja z nim 😂


    Tylozgieta... - witaj w klubie ❤ ale mozeee mozee cos zle obliczamy.... 🤫 jesli nie to probujemy dalej!

    Anna92- ja mysle ze my sobie objawow nie wamawiamy , one naprawde sa, kazda z nas od kiedy zaczela sie starac zaczelo bolec podbrzusze , jajniki itp... ale to chyba ta rewolucja do ktorej dochodzi w brzuchu po takiej dawce plemnikow 😂 Mysle ze jesli czujesz sie inaczej niz zawsze to tez jakis znak...
    Chociaz ja zawsze mam maaaase sluzu, "slinotok"😂 a w tym cyklu sucho jak na sacharze. Od momentu poowulacji . I drugiej kreski niestety nadal nie widze :(

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Anna92 Przyjaciółka
    Postów: 88 101

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn właśnie u mnie w brzuchu zawsze dużo się dzieje a tym razem cisza, może to coś znaczy ale nie chce się niepotrzebnie nakręcać bo potem rozczarowanie jest tylko większe 😞 a co do twojego testu to myślę że jest jeszcze szansa, implantacja mogła być późno a testy też nie są w 100% wiarygodne więc daj sobie czas do terminu @

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się juz parę lat, wiem ze nie powinnam tak mówić, ale chciałabym zajsc nawet jeśli miałabym szybko poronić, żeby chociaż wiedzieć ze moge, ze jest to możliwe. A tu tyle czasu i nic, nigdy nie zobaczyłam 2 kresek.

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 12 grudnia 2020, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Ja staram się juz parę lat, wiem ze nie powinnam tak mówić, ale chciałabym zajsc nawet jeśli miałabym szybko poronić, żeby chociaż wiedzieć ze moge, ze jest to możliwe. A tu tyle czasu i nic, nigdy nie zobaczyłam 2 kresek.


    Dowiadywalas sie jaki moze byc powod?
    :( przykro mi... ale wierze ze sie uda 🥰 i za ciebie bede trzymala mocno kciuki ‼

    📍Anna92 bardzo ci dziekuje :) teraz juz codziennie do @ bede testowac moze naprawde masz racje, moze implantacja nastapi pozniej 🥰 oby...

    Dziewczyny czekam na wasze wyniki ....

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • KamiKami Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś się wyjątkowo dobrze czuje. Nie boli mnie brzuch, nie mam humorków, ale w sumie to dopiero 7dpo :D
    Tyłozgięta, Marienn, póki nie ma @ jest nadzieja :)

    Anna92, ja też tak zawsze się broniłam przed nakręcaniem, ale ostatecznie nie potrafiłam i wiesz co? Wolę co miesiąc mieć tę nadzieję, przez te 2 tygodnie nakręcać się, nastawiać i cieszyć. Jak nie wyjdzie, to martwię się 2 dni i znowu czekam niecierpliwie na kolejne starania i nakręcania.
    Polecam:)

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam juz wiele badan, owulacje są, hormony w normie, maz tez w porządku, mialam lekka niedoczynność ale juz wszystko w normie, dzis juz czuje ze szybciej przetłuszcza mi się cera i wlosy, bola piersi, i delikatne narazie bez skurczowe bole brzucha, wiec pewnie niedługo okres jednak przyjdzie🙄 wszyscy mówią mi ze jestem młoda (25) ale staram się juz dobre kilka lat odkąd wzięliśmy slub, a lat przybywa i będzie coraz trudniej.

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Ja miałam juz wiele badan, owulacje są, hormony w normie, maz tez w porządku, mialam lekka niedoczynność ale juz wszystko w normie, dzis juz czuje ze szybciej przetłuszcza mi się cera i wlosy, bola piersi, i delikatne narazie bez skurczowe bole brzucha, wiec pewnie niedługo okres jednak przyjdzie🙄 wszyscy mówią mi ze jestem młoda (25) ale staram się juz dobre kilka lat odkąd wzięliśmy slub, a lat przybywa i będzie coraz trudniej.


    Kurczaczki, to naprawde dziwne ze wszystko okey a sie nie udaje, oby udalo sie jak najszybciej.

    A probowalas sie dopingowac jakimis witaminami?


    Ja jestem juz zmeczona po 2 miesiacach to co wy musicie czuc po tych staraniach.

    KamiKami dzieki :) czekam czy przyjdzie @ ale chyba przyjdzie bo juz mam bole brzucha... rano jutro zrobie test bo @ ma byc niby we wtorek.... ale jak juz jutro nie pokaze to tyle pewnie... :(

    Niech ten moj juz wezmie sprawy w swoje rece 😂 moze ja cos robie nie tak 😂😂😂

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7418 9640

    Wysłany: 13 grudnia 2020, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna92 wrote:
    Cześć dziewczyny ja pierwszy raz w tym wątku ale po wielu miesiącach wmawiania sobie różnych objawów, bólu podbrzusza, jajników, piersi i wszystkich innych części ciała w tym cyklu jest dziwnie bo nic mi nie dolega 😂 nic mnie nie boli a wręcz w podbrzuszu mam uczucie '' pustki" . Jest to dla mnie o tyle dziwne że bardzo często boli mnie brzuch i zazwyczaj jest wzdety a w tym miesiącu jest wręcz na odwrót. Może któraś z was tak miała albo słyszała o czymś takim

    Hej, ja też tutaj pierwszy raz, ale.. mam podobnie jak ty. Zawsze od owulacji ciężkie, nabrzmiale, wrażliwe piersi, jakieś uklucia w jajnikach. A w tym cyklu nic.. Zupełnie jakbym żadnego cyklu nie miała 😂

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Anna92 Przyjaciółka
    Postów: 88 101

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa właśnie od wczoraj zaczęło mnie podbrzusze pobolewać. A taki był spokój 😂

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, dzis rano zrobilam znow test, ogólnie jutro powinnam dostać okresu A temperatura nadal nie spada ani nie mam typowych dla każdego mojego okresu plamien przed okresem min 2 dni przed ani skurczy tylko lekkie pobolewanie. Na teście wyszła druga ale tak slaba, że tylko pod światłem dobrym widać lekka poswiate. I nie, nie jest to tylko to miejsce gdzie powinna być kreska które zawsze widać pod światło, jest lekko zabarwione. I zastanawiam się czy jak jutro rano zrobię rano to jiz cos powinno mocniej wyjść? Bardziej widocznie ?

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Anna92 Przyjaciółka
    Postów: 88 101

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta może idź na betę?

  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna92 wrote:
    Tyłozgięta może idź na betę?
    Nie mam takiej możliwości, pobrania krwi u mnie sa tylko w środy i to w godzinach mojej pracy, a żeby się zwolnić musze niestety zgłosić to conajmniej tydzień wcześniej. Dlatego chce jak najszybciej wykryć ciaze testami, kiedy będę pewna ze jestem w ciąży od razu poproszę przełożonych o zmianę stanowiska pracy bo na obecnym bardzo łatwo o poronienie. A zanim pójdę za tydzień w środę na bete moze juz nie być po co chodzić 🙊

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie, czy po 24 godzinach beta juz powinna wzrosnąć na tyle żeby juz kreska była lepiej widoczna.? Czy jednak przyrost jest za wolny żeby tak szybko cos się zmieniło na teście?

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • KamiKami Przyjaciółka
    Postów: 61 20

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że powinno już coś się pojawić:) Nie zaszkodzi :) 🤞🍀

    Tyłozgięta lubi tę wiadomość

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7418 9640

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Jak myślicie, czy po 24 godzinach beta juz powinna wzrosnąć na tyle żeby juz kreska była lepiej widoczna.? Czy jednak przyrost jest za wolny żeby tak szybko cos się zmieniło na teście?

    Ja też uważam, że z dnia na dzien powinna być ciemniejsza.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3342

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyłozgięta wrote:
    Jak myślicie, czy po 24 godzinach beta juz powinna wzrosnąć na tyle żeby juz kreska była lepiej widoczna.? Czy jednak przyrost jest za wolny żeby tak szybko cos się zmieniło na teście?

    Oczywiście! Jak jutro zrobisz drugi test, jeśli jest ciąża, na 100% powinna być ciemniejsza kreska. Kciuki! :)

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • Marienn Autorytet
    Postów: 2386 1018

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylozgieta Nie ciesze sie zbyt wczesnie ale super ze pojawila sie taka nawet cieniowata kreseczka! To dobry znak!

    Powinna sie sciemniac codziennie a najbardziej co 2 dni...

    Ja jak bylam w ciazy to w dzien mojego okresu pojawilo sie to takie leciutkie , sciemnialo 2 dni pozniej ale nie na maxa...potem juz nie chcialo sciemnie, czulam ze to cos dziwnego ze nie chce bardziej sciemniec... i potem szybka wizyta u gina mnie doinformowala ze bedzie poronienie bo jest zle zagniezdzone. Poronilam 2 tyg pozniej ale bolalo jak diabli... meczylam sie przez 2 tygodnie.

    Nie mowie ze ty masz tak miec Bron Boze , tylko chodzi mi to to ze tak to wygladalo umnie, ale ucieszylam sie ze wogole zaszlam. Dlatego wierze ze u ciebie bedzie ciemniala. Moze owulacje mialas pozniej....

    Ps. Ja dzis nie testowalam, jutro mam dzien miesiaczki ale nie zatestuje bo ide mega wczesnie do pracy i bede dzis spala tylko kilka godzin, wole zatestowac w Srode jak jutro jie przyjdzie.
    Nie mam juz objawow, tylko boli podbrzusze jak na miesiaczke.
    Napewno sie nie udalo..

    Ksiegowa i Anna kiedy ma niby byc u was @.?

    Trzymam kciuki za kazda z was

    👩 31l. + 👱‍♂️ 31l.
    ___________________
    Klara <3
    Na świecie od 20.10.2021

    3jvzuay3bzpctkp6.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7418 9640

    Wysłany: 14 grudnia 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marienn wrote:
    Tylozgieta Nie ciesze sie zbyt wczesnie ale super ze pojawila sie taka nawet cieniowata kreseczka! To dobry znak!

    Powinna sie sciemniac codziennie a najbardziej co 2 dni...

    Ja jak bylam w ciazy to w dzien mojego okresu pojawilo sie to takie leciutkie , sciemnialo 2 dni pozniej ale nie na maxa...potem juz nie chcialo sciemnie, czulam ze to cos dziwnego ze nie chce bardziej sciemniec... i potem szybka wizyta u gina mnie doinformowala ze bedzie poronienie bo jest zle zagniezdzone. Poronilam 2 tyg pozniej ale bolalo jak diabli... meczylam sie przez 2 tygodnie.

    Nie mowie ze ty masz tak miec Bron Boze , tylko chodzi mi to to ze tak to wygladalo umnie, ale ucieszylam sie ze wogole zaszlam. Dlatego wierze ze u ciebie bedzie ciemniala. Moze owulacje mialas pozniej....

    Ps. Ja dzis nie testowalam, jutro mam dzien miesiaczki ale nie zatestuje bo ide mega wczesnie do pracy i bede dzis spala tylko kilka godzin, wole zatestowac w Srode jak jutro jie przyjdzie.
    Nie mam juz objawow, tylko boli podbrzusze jak na miesiaczke.
    Napewno sie nie udalo..

    Ksiegowa i Anna kiedy ma niby byc u was @.?

    Trzymam kciuki za kazda z was

    U mnie ma być dopiero w niedzielę, takze jest jeszcze trochę czasu, ale nie czuję tego 😃

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
‹‹ 852 853 854 855 856 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ